Kategorie: H21E
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 47:15 | 8871 | ||
2. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:11 | + 1:56 | 8527 | |
3. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 49:22 | + 2:07 | 8495 | |
4. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:33 | + 2:18 | 8462 | |
5. | Döllgast Moritz | TUR9504 | OOB TJ Turnov | 50:51 | + 3:36 | 8231 | |
6. | Bader Leif | 18D8201 | Post SV Dresden | 51:24 | + 4:09 | ||
7. | Chromý Adam | TBM8841 | KOS TJ Tesla Brno | 51:45 | + 4:30 | 8072 | |
8. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 53:12 | + 5:57 | 7814 | |
9. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 54:24 | + 7:09 | 7601 | |
10. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:41 | + 7:26 | 7551 | |
11. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 56:26 | + 9:11 | ||
12. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 56:43 | + 9:28 | 7190 | |
13. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 57:38 | + 10:23 | 7027 | |
14. | Müller Philipp | 18D8800 | Post SV Dresden | 57:46 | + 10:31 | ||
15. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 58:22 | + 11:07 | 6897 | |
16. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 59:32 | + 12:17 | 6689 | |
17. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 59:55 | + 12:40 | 6621 | |
18. | Niewiedziała Robert | 1CP9300 | UKS Siódemka Rumia | 59:57 | + 12:42 | ||
19. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 60:23 | + 13:08 | 6538 | |
20. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 61:14 | + 13:59 | 6387 | |
21. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 61:45 | + 14:30 | 6296 | |
22. | Wolowczyk Krzysztof | LCE9502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:53 | + 14:38 | 6272 | |
23. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 63:08 | + 15:53 | 6050 | |
24. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 64:03 | + 16:48 | 5887 | |
25. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 65:08 | + 17:53 | 5695 | |
26. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:16 | + 19:01 | 5494 | |
27. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 67:39 | + 20:24 | 5248 | |
28. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 68:43 | + 21:28 | 5058 | |
29. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 70:23 | + 23:08 | 4762 | |
30. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 71:09 | + 23:54 | 4626 | |
31. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 72:01 | + 24:46 | 4472 | |
32. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | KOS TJ Tesla Brno | 72:13 | + 24:58 | 4437 | |
33. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 73:05 | + 25:50 | 4283 | |
34. | Leideck Karsten | 33D8600 | USV TU Dresden 2 | 73:53 | + 26:38 | ||
35. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 76:55 | + 29:40 | 3602 | |
36. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 82:35 | + 35:20 | 2596 | |
37. | Mossakowski Wojciech | 0050005 | UNTS Warszawa 1 | 86:48 | + 39:33 | ||
Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 | |||
Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | DISK | 0 | |||
Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Důrek Milan | SHK9100 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |