Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : CTB (28)

Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Koupaliště Sázava
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Babín 15, měřítko 1:15 000, E=5 m, pro kategorie H18, H21C, H35, D21C. Babín 10, měřítko 1:10 000, E=5 m, pro ostatní kategorie. Mapoval Zdeněk Rajnošek, stav 6/2021 Rozměr A4, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Hladílek Jan - R2
Hlavní rozhodčí:
Novohradský Petr - R3
Stavitel tratí:
Skryja Bořivoj - R2
JURY:
Kaňák Petr, Sabol Josef, Wurzelová Dana
Protokol:
Závod se uskutečnil bez závad, žádný protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu v plném rozsahu.
Bylo nahlášeno a ošetřeno jedno zranění v obličeji závodníka s reg. číslem CHT8001.
Kategorie:
D10     D12     D14     D21D     D35     D45     H10     H10N     H12     H16     H21C     H35     H45     HDR     P    

D10 2.20 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 25:19 + 4:23
8. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 54:46 + 33:50

D12 2.60 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 25:38

D14 3.80 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 35:52 + 3:08
9. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 46:18 + 13:34
12. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 53:33 + 20:49

D21D 5.50 km, 35 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 515

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 138:32 + 79:31 0

D35 6.70 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 55:57 + 5:59
12. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 73:46 + 23:48
19. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 101:19 + 51:21

D45 5.40 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 62:55 + 18:44

H10 2.20 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 17:09
2. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 22:06 + 4:57

H10N 3.30 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 20:00

H12 3.10 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 31:05 + 3:47

H16 6.90 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 66:57 + 20:42

H21C 12.30 km, 70 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6781

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 97:46 + 16:24 5884
9. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 104:01 + 22:39 5376

H35 9.30 km, 75 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 72:58 + 3:37
12. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 97:31 + 28:10
18. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 113:52 + 44:31
19. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 138:05 + 68:44

H45 7.50 km, 65 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 67:48 + 13:06
16. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 82:26 + 27:44
17. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 82:50 + 28:08

HDR 3.30 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 36:59 + 17:33
25. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 55:23 + 35:57

P 3.20 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 70:20 + 38:58