Logo
Datum:
18.12.2021
Místo konání:
Varvažov
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Oprám 2020, 1:7 500, mapa nebude vodovzdorně upravena, mapníky budou k dispozici na startu
Ředitel závodu:
Kovářová Lenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
Dlouhá H     Dlouhá D     HDR     Krátká     Střední H     Střední D    

Dlouhá H 3.80 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Klein LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:41
2. Jakub Bílý DOK0104 OK Doksy 32:51 + 0:10
3. Jiří Macek LIT8401 KOB Litvínov 39:34 + 6:53
4. Michal Žejdlík LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:17 + 9:36
5. Martin Horák LDC7100 KOB Děčín 46:14 + 13:33
6. Miroslav Duda ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 48:17 + 15:36
7. Vladislav Nehasil LDC KOB Dècin 48:33 + 15:52
8. Jaroslav Nerad LIT9001 KOB Litvínov 52:12 + 19:31
9. Petr Pavel LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:31 + 20:50
10. Jan Eiselt LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:55 + 26:14
11. Jan Kruschina LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:19 + 26:38
12. Luboš Bruner LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:39 + 30:58
13. Petr Štěpán LDC7301 KOB Děčín 63:42 + 31:01
14. Jan Kučerka LIT8002 KOB Litvínov 64:05 + 31:24
15. Petr Bílý DOK6800 OK Doksy 67:54 + 35:13
16. Aleš Klein LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:45 + 47:04
17. Jiří Holpuch LDC5702 KOB Děčín 125:13 + 92:32
Vojtěch Šimek LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

Dlouhá D 3.80 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adéla Havlová BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 45:53
2. Eliška Žejdlíková LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:45 + 7:52
3. Saša Vaňková 72:51 + 26:58
4. Kateřina Riby LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:46 + 29:53

HDR 0.90 km, 20 m

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aneta Havlová 33:00

Krátká 0.90 km, 20 m

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Hrach 13:00
2. Anna Jelínková LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:00 + 8:00
3. Linda a David Kleinovi LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:00 + 23:00
4. Karel Hrach 43:00 + 30:00

Střední H 2.30 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Šašek LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:25
2. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:02 + 13:37
3. Jan ml Šašek LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:05 + 20:40
4. Petr Nosek DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 45:10 + 22:45
5. Jan Šašek LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:36 + 27:11
6. Pavel Martinec LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:22 + 38:57
7. Simek Standa LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:05 + 41:40
8. Miloš Eiselt LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:20 + 44:55

Střední D 2.30 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gabriela Kamírová LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:49
2. Alena Kovářová LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:38 + 8:49
3. Martina Nosek DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:45 + 28:56
4. Jana Leníková DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 71:24 + 31:35
5. Lucie Kadlečková 72:15 + 32:26