Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ligocká Alžběta | SFM1252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 13:08 | |
2. | Srovnalová Julie | SIT1351 | C | OK SILESIA | 30:23 | + 17:15 |
3. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:19 | + 21:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 16:49 | |
2. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 17:36 | + 0:47 |
3. | Jurčková Sofie | SIT1251 | C | OK SILESIA | 20:43 | + 3:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračáková Judita | BFM1053 | B | SKOB Frýdek - Místek | 22:14 | |
2. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | B | SKOB Frýdek - Místek | 25:31 | + 3:17 |
3. | Skupieňová Eliška | SIT1151 | C | OK SILESIA | 25:57 | + 3:43 |
4. | Pilchová Tara | TRI1050 | C | TJ TŽ Třinec | 27:03 | + 4:49 |
5. | Burešová Sofie | BFM1153 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:59 | + 6:45 |
6. | Naumenko Soffia | MOV1152 | C | SKOB Ostrava | 31:38 | + 9:24 |
7. | Horálková Gabriela | MOV1150 | C | SKOB Ostrava | 32:35 | + 10:21 |
8. | Kolarczyková Simona | TRI1051 | C | TJ TŽ Třinec | 35:24 | + 13:10 |
Mecová Markéta | BFM1056 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 26:49 | |
2. | Cymorková Julie | TRI0953 | B | TJ TŽ Třinec | 27:41 | + 0:52 |
3. | Burešová Eliška | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 31:33 | + 4:44 |
4. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | B | OK SILESIA | 32:03 | + 5:14 |
5. | Walaská Klára | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 33:43 | + 6:54 |
6. | Máchová Barbora | BFM0952 | B | SKOB Frýdek - Místek | 36:32 | + 9:43 |
7. | Jsmamilova Mariia | MOV0957 | C | SKOB Ostrava | 43:02 | + 16:13 |
8. | Czerneková Adéla | TRI0854 | B | TJ TŽ Třinec | 50:27 | + 23:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | A | SKOB Ostrava | 47:01 | |
2. | Sližová Lucie | TRI0659 | B | TJ TŽ Třinec | 60:38 | + 13:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 45:14 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 50:29 | + 5:15 |
3. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 51:08 | + 5:54 |
4. | Procnerová Veronika | MOV0450 | B | SKOB Ostrava | 57:59 | + 12:45 |
5. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | B | SKOB Ostrava | 67:10 | + 21:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatíková Hana | SIT0252 | B | OK SILESIA | 68:11 | ||
2. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 98:42 | + 30:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | SIT0251 | R | OK SILESIA | 49:16 | 4762 | |
2. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 52:31 | + 3:15 | 4474 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:49 | + 3:33 | 4448 |
4. | Haltof Ewa | TRI9450 | C | TJ TŽ Třinec | 54:29 | + 5:13 | 4300 |
5. | Fukalová Hana | AOP9850 | C | Orientační Běh Opava | 54:41 | + 5:25 | 4282 |
6. | Čablová Kristina | BFM8751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:39 | + 8:23 | 4020 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšková Barbora | SFMXXXX | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:52 | |
2. | Ligocká Kateřina | SFM8450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:04 | + 2:12 |
3. | Burešová Petra | BFM7855 | C | SKOB Frýdek - Místek | 45:19 | + 3:27 |
4. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:21 | + 4:29 |
5. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 46:30 | + 4:38 |
6. | Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:46 | + 4:54 |
7. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:31 | + 5:39 |
8. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:55 | + 6:03 |
9. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:35 | + 9:43 |
10. | Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | C | OK SILESIA | 52:01 | + 10:09 |
11. | Poledníková Monika | SFM8050 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:57 | + 11:05 |
12. | Kireeva Olesia | MOV8053 | C | SKOB Ostrava | 56:48 | + 14:56 |
13. | Brychlecová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | 57:12 | + 15:20 |
14. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 75:14 | + 33:22 |
MS | Gruchalová Lucie | 0030001 | C | 80:39 | + 38:47 | |
MS | Zbořilová Ivana | 0010001 | C | 48:42 | + 6:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 39:50 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 41:54 | + 2:04 |
3. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:29 | + 5:39 |
4. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 45:42 | + 5:52 |
5. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 50:38 | + 10:48 |
6. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:15 | + 11:25 |
7. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:47 | + 16:57 |
8. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 57:14 | + 17:24 |
9. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:23 | + 29:33 |
10. | Káňová Hana | SFM7652 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 76:36 | + 36:46 |
11. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 78:08 | + 38:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:20 | |
2. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 63:23 | + 12:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 14:22 | |
2. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | C | OK SILESIA | 14:46 | + 0:24 |
3. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 17:41 | + 3:19 |
4. | Hrabal Václav | BFM1202 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:20 | + 5:58 |
5. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | C | OK SILESIA | 28:06 | + 13:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Menzel František | MOV1003 | B | SKOB Ostrava | 21:55 | |
2. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 24:30 | + 2:35 |
3. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:33 | + 2:38 |
4. | Lettovský Jan | MOV1006 | C | SKOB Ostrava | 25:45 | + 3:50 |
5. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 27:12 | + 5:17 |
6. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:17 | + 5:22 |
7. | Lukeš Matěj | MOV1007 | C | SKOB Ostrava | 30:48 | + 8:53 |
8. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:48 | + 12:53 |
9. | Ryška Vojtěch | SFM1101 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 35:59 | + 14:04 |
10. | Hudeczek Samuel Jan | OOP1000 | C | TJ Opava | 36:27 | + 14:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruk Lukáš | TRI0901 | B | TJ TŽ Třinec | 34:42 | |
2. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | B | TJ TŽ Třinec | 34:49 | + 0:07 |
3. | Bruk Tomáš | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 44:27 | + 9:45 |
4. | Červinka Ondřej | BFM0806 | B | SKOB Frýdek - Místek | 47:03 | + 12:21 |
5. | Létal Jonáš | SFM0901 | B | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:07 | + 13:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 38:38 | |
2. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 41:33 | + 2:55 |
3. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 47:28 | + 8:50 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:22 | + 9:44 |
5. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 53:28 | + 14:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Pawel | SIT0402 | A | OK SILESIA | 42:24 | |
2. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 46:24 | + 4:00 |
3. | Merta František | BFM0507 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:15 | + 15:51 |
4. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 62:08 | + 19:44 |
5. | Řepka Michal | MOV0504 | B | SKOB Ostrava | 75:11 | + 32:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 71:15 | ||
2. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 85:29 | + 14:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:28 | 7443 | |
2. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 58:44 | + 2:16 | 7161 |
3. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 59:29 | + 3:01 | 7068 |
4. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | 61:28 | + 5:00 | ||
5. | Arenth Ole Jorgen Bogen | MOV9900 | C | SKOB Ostrava | 63:39 | + 7:11 | 6551 |
6. | Fousek Jan | MOV9100 | C | SKOB Ostrava | 63:50 | + 7:22 | 6529 |
7. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 68:51 | + 12:23 | 5906 |
8. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:30 | + 13:02 | 5826 |
9. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | C | SKOB Ostrava | 70:00 | + 13:32 | 5764 |
10. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 73:26 | + 16:58 | 5338 |
11. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:49 | + 21:21 | 4794 |
12. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 77:56 | + 21:28 | 4779 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawulok Marek | SIT8001 | C | OK SILESIA | 57:19 | |
2. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:00 | + 3:41 |
3. | Czudek Tomasz | TRI8600 | C | TJ TŽ Třinec | 64:56 | + 7:37 |
4. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 64:57 | + 7:38 |
5. | Kaluža Luboš | TRI8200 | C | TJ TŽ Třinec | 66:15 | + 8:56 |
6. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:54 | + 13:35 |
7. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | C | OK SILESIA | 77:18 | + 19:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 41:47 | |
2. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 45:52 | + 4:05 |
3. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:41 | + 5:54 |
4. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:05 | + 6:18 |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 48:05 | + 6:18 |
6. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:09 | + 9:22 |
7. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 57:37 | + 15:50 |
8. | Juračák Miroslav | BFM7605 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:41 | + 17:54 |
9. | Blažević Roman | LOV7301 | C | lepus.cz | 66:29 | + 24:42 |
10. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 66:46 | + 24:59 |
11. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 67:45 | + 25:58 |
12. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 72:18 | + 30:31 |
13. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | SKOB Ostrava | 72:46 | + 30:59 |
14. | Kohoutek Milan | MOV6300 | C | SKOB Ostrava | 76:44 | + 34:57 |
15. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 81:41 | + 39:54 |
16. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 107:01 | + 65:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 41:18 | |
2. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 44:50 | + 3:32 |
3. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 46:53 | + 5:35 |
4. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 47:24 | + 6:06 |
5. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 48:30 | + 7:12 |
6. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 49:07 | + 7:49 |
7. | Hostaš Jindřich | MOV5901 | C | SKOB Ostrava | 50:39 | + 9:21 |
8. | Malec Vladimír | KRN5900 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 83:39 | + 42:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 39:49 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 41:52 | + 2:03 |
3. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:29 | + 6:40 |
4. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 48:37 | + 8:48 |
5. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:46 | + 13:57 |
6. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:11 | + 25:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:28 | |
2. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:38 | + 0:10 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:55 | + 3:27 |
4. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:00 | + 11:32 |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 53:21 | + 16:53 |
6. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 56:19 | + 19:51 |
7. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 57:19 | + 20:51 |
8. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 74:54 | + 38:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluz Vojtěch | SIT1204 | C | OK SILESIA | 14:43 | |
2. | Najdek Jonáš | BFM1501 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:27 | + 1:44 |
3. | Najdková Laura | BFM1351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:30 | + 1:47 |
4. | Hudeczek Benjamin Teodor | OOP1501 | C | TJ Opava | 16:33 | + 1:50 |
5. | Meca Vitězslav | BFM1203 | C | SKOB Frýdek - Místek | 17:16 | + 2:33 |
6. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:13 | + 3:30 |
7. | Szotkowská Kristýna | SIT1551 | C | OK SILESIA | 18:47 | + 4:04 |
8. | Málková Anežka | BFM1158 | C | SKOB Frýdek - Místek | 19:05 | + 4:22 |
9. | Mokroszová Izabela | TRI1651 | C | TJ TŽ Třinec | 19:39 | + 4:56 |
10. | Brychlec Jan | MOV1600 | C | SKOB Ostrava | 31:30 | + 16:47 |
11. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 31:54 | + 17:11 |
12. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 32:02 | + 17:19 |
13. | Hudeczková Elizabeth | OOP1850 | C | TJ Opava | 35:30 | + 20:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Najdek David | BFM7802 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:12 | |
2. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:35 | + 1:23 |
3. | Mikešková Veronika | BFM7951 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:48 | + 2:36 |
4. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | C | TJ TŽ Třinec | 34:09 | + 4:57 |
5. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | C | SKOB Ostrava | 36:06 | + 6:54 |
6. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:55 | + 8:43 |
7. | Cymorek Petr | TRI7000 | C | TJ TŽ Třinec | 38:01 | + 8:49 |
8. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | C | TJ TŽ Třinec | 38:07 | + 8:55 |
9. | Ermisová Ada | 0020002 | C | 38:35 | + 9:23 | |
10. | Růžičková Klára | BFM7854 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:07 | + 9:55 |
11. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 40:38 | + 11:26 |
12. | Mrózková Olga | SIT7351 | C | OK SILESIA | 41:08 | + 11:56 |
13. | Ermis Radek | 0020001 | C | 42:44 | + 13:32 | |
14. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 43:43 | + 14:31 |
15. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 60:03 | + 30:51 |
16. | Potyka Marek | SFM0900 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 85:29 | + 56:17 |
Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | DISK |