Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanyslav Volkov | 18:26 | ||||
2. | Bartoloměj Chodura | SFM1201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:41 | + 1:15 | |
3. | Ligocky Metoděj | 21:30 | + 3:04 | |||
4. | Vichrová Amálie | 21:50 | + 3:24 | |||
5. | Trummer Ewa | 23:21 | + 4:55 | |||
6. | Kristýna Szotkowská | SIT1551 | C | OK SILESIA | 23:23 | + 4:57 |
7. | Tadeusz Maroszczyk | SIT1204 | C | OK SILESIA | 23:55 | + 5:29 |
8. | Walaski Vít | 23:57 | + 5:31 | |||
9. | Bartulcova Kristýna | 24:08 | + 5:42 | |||
10. | Artur Szotkowski | SIT0551 | C | OK SILESIA | 29:57 | + 11:31 |
Jana Létalová | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliška Hájková | KAM9851 | R | OK Kamenice | 29:22 | |
2. | Kateřina Argalášová | TRI9750 | C | TJ TŽ Třinec | 32:59 | + 3:37 |
3. | Soňa Létalová | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:26 | + 5:04 |
4. | Kristina Čablová | BFM8751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:07 | + 6:45 |
5. | Tereza Kawuloková | SIT0951 | B | OK SILESIA | 37:50 | + 8:28 |
6. | Kateřina Warcopová | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 37:58 | + 8:36 |
7. | Navrátilová Adéla | TRI1154 | TJ TŽ Třinec | 38:05 | + 8:43 | |
8. | Barbora Máchová | BFM0952 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:08 | + 8:46 |
9. | Jana Červinková | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:09 | + 8:47 |
10. | Jana Kostková | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 38:25 | + 9:03 |
11. | Eliška Burešová | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:49 | + 9:27 |
12. | Hana Bernatíková | SIT0252 | C | OK SILESIA | 39:09 | + 9:47 |
13. | Pavla Chudíková | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:38 | + 10:16 |
14. | Petra Burešová | BFM7855 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:15 | + 10:53 |
15. | Šárka Bernatíková | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:55 | + 11:33 |
15. | Lucie Sližová | TRI0659 | B | TJ TŽ Třinec | 40:55 | + 11:33 |
17. | Petra Klose | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:07 | + 14:45 |
18. | Julie Cymorková | TRI0953 | B | TJ TŽ Třinec | 45:33 | + 16:11 |
19. | Klára Walaská | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 45:34 | + 16:12 |
20. | Denysenko Tamara | 45:46 | + 16:24 | |||
21. | Radka Vellechová | AOV8050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:02 | + 16:40 |
22. | Jolanta Wysocka | 46:07 | + 16:45 | |||
23. | Jarmila Jastrzembská | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 46:20 | + 16:58 |
24. | Markéta Sabelová | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 46:31 | + 17:09 |
25. | Radmila Fukalová | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:33 | + 20:11 |
26. | Tereza Urbánková | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:44 | + 20:22 |
27. | Zuzana Kuriaková | KRN8353 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 69:02 | + 39:40 | |
Maja Volková | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sylva Vričanová | HAV6751 | C | OB Havířov | 33:33 | |
2. | Sofie Burešová | BFM1153 | B | SKOB Frýdek - Místek | 35:25 | + 1:52 |
3. | Ligotska Alžběta | 36:21 | + 2:48 | |||
4. | Zuzana Řádková | TRI1151 | C | TJ TŽ Třinec | 37:21 | + 3:48 |
5. | Chudíková Magdaléna | 38:43 | + 5:10 | |||
6. | Veronika Mikešková | BFM0956 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:53 | + 5:20 |
7. | Emilly Buchová | SIT1252 | OK SILESIA | 39:42 | + 6:09 | |
8. | Eva Létalová | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:19 | + 7:46 |
9. | Gabriela Horálková | MOV1150 | B | SKOB Ostrava | 44:39 | + 11:06 |
10. | Tereza Davidová | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:48 | + 11:15 |
11. | Kateřina Klose | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:56 | + 11:23 |
12. | Prokešová Ema | 49:16 | + 15:43 | |||
13. | Vellechová Marie | 49:43 | + 16:10 | |||
14. | Petra Davidová | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:44 | + 16:11 |
15. | Hana Sochorová | HAV6250 | C | OB Havířov | 50:21 | + 16:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakub Glonek | KAM9650 | C | OK Kamenice | 21:41 | |
2. | Waluga Ireneusz | 26:24 | + 4:43 | |||
3. | Ondřej Staněk | HAV0002 | C | OB Havířov | 27:32 | + 5:51 |
4. | Aleš Bernatík | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 30:04 | + 8:23 |
5. | Lukáš Bruk | TRI0901 | B | TJ TŽ Třinec | 30:31 | + 8:50 |
6. | Paweł Mrózek | SIT0402 | B | OK SILESIA | 30:37 | + 8:56 |
7. | Matěj Ryška | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 30:51 | + 9:10 |
8. | Martin Tuharský | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 31:06 | + 9:25 |
9. | Maksym Volkov | 31:52 | + 10:11 | |||
10. | Jaromír Mielec | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 32:25 | + 10:44 |
11. | Kamil Ryška | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 32:34 | + 10:53 |
12. | Tobiáš Tuharský | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 33:02 | + 11:21 |
12. | Niezgoda Przemyslaw | 33:02 | + 11:21 | |||
14. | Jonáš Létal | SFM0901 | B | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:24 | + 11:43 |
15. | Alexander Volkov | 33:51 | + 12:10 | |||
16. | Jakub Kuriak | 34:11 | + 12:30 | |||
17. | Czudek Tomasz | 34:45 | + 13:04 | |||
18. | Eduard Sliž | TRI7601 | C | TJ TŽ Třinec | 34:49 | + 13:08 |
19. | Jaroslav Argaláš | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 36:06 | + 14:25 |
20. | Ladislav Lužný | HAV6000 | C | OB Havířov | 36:26 | + 14:45 |
21. | Zdeněk Jakobi | HAV5701 | C | OB Havířov | 36:48 | + 15:07 |
22. | Tomáš Bruk | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 36:52 | + 15:11 |
22. | Tomáš Sochor | HAV6301 | C | OB Havířov | 36:52 | + 15:11 |
24. | Mach Lukasz | 36:56 | + 15:15 | |||
25. | Krzysztof Wojarski | 37:03 | + 15:22 | |||
26. | Ondřej Červinka | BFM0806 | B | SKOB Frýdek - Místek | 37:14 | + 15:33 |
27. | Milan Svěchota | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 37:25 | + 15:44 |
28. | Jiří Létal | SFM8202 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:27 | + 15:46 |
29. | Oleg Volkov | 37:29 | + 15:48 | |||
30. | Robert Porada | HAV7200 | C | OB Havířov | 38:04 | + 16:23 |
31. | Marek Maroszczyk | SIT8501 | C | OK SILESIA | 38:49 | + 17:08 |
32. | Rafal Cader | 39:01 | + 17:20 | |||
33. | Libor Krhut | HAV6302 | C | OB Havířov | 40:20 | + 18:39 |
34. | Martin Svoboda | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:39 | + 18:58 |
35. | Prokeš Marek | 41:42 | + 20:01 | |||
36. | Vladimír David | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:41 | + 21:00 |
37. | David Krupa | TJ TŽ Třinec | 49:18 | + 27:37 | ||
38. | Martin Urbánek | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:47 | + 29:06 |
39. | Andrzej Wysocki | 64:08 | + 42:27 | |||
Jakub Krupa | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Vladyslav | 25:37 | ||||
2. | Jáchym Kowalczyk | TRI1203 | C | TJ TŽ Třinec | 33:32 | + 7:55 |
3. | Matyáš Kawulok | SIT1201 | B | OK SILESIA | 34:26 | + 8:49 |
4. | Jakub Zielina | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 36:00 | + 10:23 |
5. | Tomáš Kubien | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 36:21 | + 10:44 |
6. | Michael Chudík | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:20 | + 11:43 |
7. | Potyka Marek | 37:34 | + 11:57 | |||
8. | Myslivec Lukáš | 37:41 | + 12:04 | |||
9. | Šimon Szuscik | SIT1203 | OK SILESIA | 37:42 | + 12:05 | |
10. | Zdanovicz | 39:16 | + 13:39 | |||
11. | Jaroslav Horálek | MOV8003 | C | SKOB Ostrava | 39:44 | + 14:07 |
12. | Ligocký Ondra | 40:02 | + 14:25 | |||
13. | Marek Zielina | TRI8001 | C | TJ TŽ Třinec | 40:47 | + 15:10 |
14. | Tomasz Zielina | TRI1204 | C | TJ TŽ Třinec | 42:17 | + 16:40 |
15. | Miroslav Sikora | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:29 | + 16:52 |
16. | Evžen Kostka | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 43:58 | + 18:21 |
17. | Witold Maroszczyk | SIT1202 | C | OK SILESIA | 44:18 | + 18:41 |
18. | Mojmír Sukeník | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:17 | + 21:40 |
19. | Vlastimil Dvořák | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:48 | + 23:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Josef Juřeník | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 20:49 | |
2. | Marie Sikorová | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 32:06 | + 11:17 |