Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kryštof Horák | VSP1400 | C | USK Praha | 26:44 | 606 | |
2. | Vojtěch Bednařík | SPC1109 | C | SPORTICUS team | 26:58 | + 0:14 | 601 |
3. | Vít Jašek | ABR1111 | C | A-team MTBO | 27:15 | + 0:31 | 595 |
4. | Martin Šafář | XHK1100 | C | MTBO Hradec Králové | 28:52 | + 2:08 | 559 |
5. | Miroslav Kunst | SLA1101 | C | SKOB Slaný | 66:15 | + 39:31 | 0 |
6. | Metoděj Wohanka | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 84:05 | + 57:21 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daniel Stránský | STB1000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 38:13 | 3675 | |
2. | Otakar Toloch | GIG0900 | C | GIGANT Orienteering | 40:41 | + 2:28 | 3471 |
3. | Štěpán Dočkal | SPC0907 | C | SPORTICUS team | 45:01 | + 6:48 | 3113 |
4. | Vít Ouhrabka | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 45:10 | + 6:57 | 3100 |
5. | Antonín Wohanka | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:22 | + 14:09 | 2504 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonín Svoboda | VPM0601 | C | KOS Slavia Plzeň | 43:40 | 6148 | |
2. | Lukáš Tuma | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 50:26 | + 6:46 | 5379 |
3. | Radek Lesage | SPC0807 | C | SPORTICUS team | 52:35 | + 8:55 | 5135 |
4. | Tomáš Polák | CHA0801 | C | OK Chrastava | 68:13 | + 24:33 | 3359 |
5. | David Buchta | STE0702 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:43 | + 28:03 | 2962 |
6. | Lukáš Folprecht | ZUP0800 | C | MTBO ČZU Praha | 79:14 | + 35:34 | 2108 |
Jáchym Janeček | UOL0700 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Čepička | SLA0301 | C | SKOB Slaný | 65:22 | 6389 | |
2. | Ondřej Šípek | XPU0501 | C | PARDUBICE BIKERS | 65:51 | + 0:29 | 6345 |
3. | Radek Peňáz | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 72:38 | + 7:16 | 5731 |
4. | Vojtěch Peňáz | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 72:39 | + 7:17 | 5729 |
5. | Jáchym Horák | NEK0301 | C | Nejdek Orienteering | 73:40 | + 8:18 | 5637 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radek Vala | ABR8401 | C | A-team MTBO | 58:19 | 7194 | |
2. | Jan Moravec | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:07 | + 0:48 | 7100 |
3. | Jan Kouřimský | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 62:14 | + 3:55 | 6735 |
4. | Kryštof Průša | VSP0102 | C | USK Praha | 63:26 | + 5:07 | 6595 |
5. | Milan Boček | TBM9228 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:53 | + 8:34 | 6191 |
6. | Jiří Suchý | SJI9201 | C | OK Jihlava | 71:05 | + 12:46 | 5699 |
7. | Aleš Bitter | KNC8803 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:00 | + 16:41 | 5241 |
8. | Lukáš Hegner | LPM8104 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 75:37 | + 17:18 | 5169 |
9. | Michal Havel | LDC8901 | C | KOB Děčín | 76:06 | + 17:47 | 5112 |
10. | Michal Švarcbach | KNC7001 | E | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:03 | + 18:44 | 5001 |
11. | Lukáš Jedlička | XHK8100 | C | MTBO Hradec Králové | 79:40 | + 21:21 | 4695 |
12. | Tomáš Havlíček | KNC8700 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:03 | + 21:44 | 4650 |
13. | Josef Jiráček | SBK8501 | C | KOB START Blansko | 85:56 | + 27:37 | 3961 |
14. | Petr Nöbauer | NEK0200 | C | Nejdek Orienteering | 89:45 | + 31:26 | 3515 |
15. | Robert Urbaník | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 103:16 | + 44:57 | 1933 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Bureš | XBM7549 | C | ABND RACING TEAM | 53:29 | 8134 | |
2. | Petr Jašek | ABR7601 | C | A-team MTBO | 53:38 | + 0:09 | 8111 |
3. | Petr Sedláček | TSU8109 | C | LKT 80 Šumperk | 54:27 | + 0:58 | 7989 |
4. | Miroslav Kalina | SPC8211 | E | SPORTICUS team | 54:56 | + 1:27 | 7916 |
5. | Libor Kříž | XPU7804 | C | PARDUBICE BIKERS | 56:03 | + 2:34 | 7749 |
6. | Jaroslav Polák | CHA7500 | C | OK Chrastava | 57:12 | + 3:43 | 7576 |
7. | Petr Fišer | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 58:25 | + 4:56 | 7394 |
8. | Dalibor Kroc | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 59:34 | + 6:05 | 7221 |
9. | Pavel Müller | VSP7901 | E | USK Praha | 59:41 | + 6:12 | 7204 |
10. | Eduard Folprecht | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 60:48 | + 7:19 | 7036 |
11. | Tomáš Dočkal | SPC7703 | C | SPORTICUS team | 62:07 | + 8:38 | 6839 |
12. | Miroslav Rypáček | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 64:43 | + 11:14 | 6449 |
13. | Luboš Kaluža | ABR8200 | C | A-team MTBO | 65:19 | + 11:50 | 6359 |
14. | Zdeněk Odvody | XPU8206 | E | PARDUBICE BIKERS | 65:38 | + 12:09 | 6311 |
15. | Marián Bartoš | VSP8201 | E | USK Praha | 66:38 | + 13:09 | 6161 |
16. | Pavel Žák | ABR7600 | C | A-team MTBO | 69:44 | + 16:15 | 5696 |
17. | Tomáš Hájek | XHK7400 | C | MTBO Hradec Králové | 71:45 | + 18:16 | 5394 |
18. | Jan Bednařík | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 72:26 | + 18:57 | 5291 |
19. | Pavel Ambrož | TBM7339 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:10 | + 19:41 | 5181 |
20. | Martin Ištok | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 77:35 | + 24:06 | 4519 |
21. | Jan Šafář | XHK7700 | C | MTBO Hradec Králové | 79:10 | + 25:41 | 4281 |
22. | Matěj Ševčík | XHK7908 | C | MTBO Hradec Králové | 82:33 | + 29:04 | 3774 |
23. | Karel Ohera | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 85:54 | + 32:25 | 3271 |
24. | Martin Potužník | SJH7705 | C | SOS Jindřichův Hradec | 89:10 | + 35:41 | |
25. | Jakub Jirka | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 89:18 | + 35:49 | 2761 |
26. | Martin Buchta | STE7700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 99:59 | + 46:30 | 1159 |
Radim Vozka | BLI7402 | C | MTBO Bludný kořen | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Zrník | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 49:02 | 7122 | |
2. | Martin Kareis | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:46 | + 0:44 | 7018 |
3. | Jaroslav Tuma | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 50:35 | + 1:33 | 6903 |
4. | Rudolf Ropek | VLI7005 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:51 | + 1:49 | 6866 |
5. | Martin Lesage | SPC7204 | C | SPORTICUS team | 50:53 | + 1:51 | 6861 |
6. | Jan Skoupý | GIG7001 | C | GIGANT Orienteering | 53:18 | + 4:16 | 6521 |
7. | Michael Pölzelbauer | 15A7000 | OLG Ströck Wien | 53:41 | + 4:39 | ||
8. | Richard Klech | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:03 | + 6:01 | 6274 |
9. | Radek Pavlík | ABR6849 | C | A-team MTBO | 57:07 | + 8:05 | 5983 |
10. | Martin Holinka | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:22 | + 8:20 | 5948 |
11. | Petr Novotný | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 57:34 | + 8:32 | 5920 |
12. | Leoš Bogar | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:42 | + 8:40 | 5901 |
13. | Martin Kunz | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 58:43 | + 9:41 | 5758 |
14. | Peter Mlynárik | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 59:42 | + 10:40 | 5619 |
15. | Michal Průša | VSP7310 | USK Praha | 61:42 | + 12:40 | ||
16. | Tomáš Kunart | XHK7205 | C | MTBO Hradec Králové | 67:27 | + 18:25 | 4527 |
17. | Roman Šimek | UOL6503 | SOB Olomouc | 69:45 | + 20:43 | ||
18. | Jaroslav Řízek | ABR6501 | C | A-team MTBO | 88:38 | + 39:36 | 1543 |
19. | Josef Nagy | TJN6701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 93:36 | + 44:34 | 844 |
20. | Dušan Piše | LCE6702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 115:12 | + 66:10 | 0 |
Ondřej Šňupárek | XBM6949 | C | ABND RACING TEAM | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiří Hejna | SPC6201 | C | SPORTICUS team | 38:47 | 6628 | |
2. | Miroslav Křeček | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:47 | + 6:00 | 5783 |
3. | Rudolf Kolář | ABR6301 | C | A-team MTBO | 45:13 | + 6:26 | 5722 |
4. | Jiří Král | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | 47:37 | + 8:50 | 5384 |
5. | Tamás Jankó | 22H5800 | Hegyisport Szentendre Egy. | 49:53 | + 11:06 | ||
6. | Andrew McNeill | 0010001 | Orienteering Taranaki | 50:02 | + 11:15 | ||
7. | Petr Řeháček | ABR6302 | C | A-team MTBO | 53:30 | + 14:43 | 4555 |
8. | Zbyněk Pospíšek | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:58 | + 17:11 | 4208 |
9. | Jaromír Vrábel | ABR6102 | C | A-team MTBO | 58:20 | + 19:33 | 3875 |
10. | Jaroslav Argaláš | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:17 | + 20:30 | 3741 |
11. | Pavel Kuchař | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 63:05 | + 24:18 | 3206 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Nejedlý | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 48:45 | 3048 | |
2. | Vladimír Kuchař | BOR4902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 81:19 | + 32:34 | 2167 |
3. | Vladimír Němec | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 112:05 | + 63:20 | 1335 |
4. | László Deseő | 14H4300 | MTBO Hungary | 129:33 | + 80:48 | ||
Jaroslav Skácel | KON4617 | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Horák | VSP7200 | C | USK Praha | 45:20 | 5025 | |
2. | Josef Zajíc | LOV7601 | C | lepus.cz | 49:15 | + 3:55 | 4664 |
3. | Václav Kočtař | ABR8800 | C | A-team MTBO | 55:18 | + 9:58 | 4108 |
4. | Dušan Provazník | TBM7301 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:51 | + 10:31 | 4057 |
5. | Jakub Ouhrabka | SPC8003 | C | SPORTICUS team | 55:56 | + 10:36 | 4049 |
6. | Martin Malý | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:18 | + 10:58 | 4015 |
7. | Václav Čepička | SLA7201 | C | SKOB Slaný | 57:46 | + 12:26 | 3880 |
8. | Jiří Šafek | TBM7606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:50 | + 12:30 | 3874 |
9. | Aleš Klech | VRB7404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 58:41 | + 13:21 | 3796 |
10. | Zbyněk Bochňák | LOV7600 | C | lepus.cz | 62:42 | + 17:22 | 3426 |
11. | Zdeněk Zemko | SLA7300 | C | SKOB Slaný | 65:19 | + 19:59 | 3185 |
Dušan Chamraďa | GIG7601 | C | GIGANT Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Kanta | XPU9705 | E | PARDUBICE BIKERS | 53:50 | 9965 | |
2. | Jiří Hradil | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 55:01 | + 1:11 | 9754 |
3. | Jan Hašek | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 55:50 | + 2:00 | 9609 |
4. | Tomáš Kamaryt | VPM8807 | E | KOS Slavia Plzeň | 56:26 | + 2:36 | 9502 |
5. | Matěj Tuma | SJC0202 | E | Sportcentrum Jičín | 56:31 | + 2:41 | 9487 |
6. | Vojtěch Ludvík | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 56:38 | + 2:48 | 9466 |
7. | Martin Ševčík | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 57:33 | + 3:43 | 9303 |
8. | Radek Laciga | VSP8200 | E | USK Praha | 57:44 | + 3:54 | 9270 |
9. | Karel Smolen | GIG0300 | E | GIGANT Orienteering | 61:41 | + 7:51 | 8567 |
10. | Martin Štěňha | SPC7608 | E | SPORTICUS team | 62:49 | + 8:59 | 8365 |
11. | František Bogar | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 62:53 | + 9:03 | 8353 |
12. | Marek Hasman | VPM0201 | E | KOS Slavia Plzeň | 66:00 | + 12:10 | 7798 |
13. | David Chovanec | TZL9502 | E | SKOB Zlín | 67:35 | + 13:45 | 7516 |
14. | Jan Graubner | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 68:52 | + 15:02 | 7288 |
15. | Vojtěch Hora | VSP8301 | E | USK Praha | 69:14 | + 15:24 | 7222 |
16. | Pavel Wohanka | VRL7501 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:48 | + 16:58 | 6943 |
17. | Michal Jirka | SBK8403 | E | KOB START Blansko | 73:18 | + 19:28 | 6498 |
18. | Pavel Štáfek | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 75:25 | + 21:35 | 6121 |
19. | Miroslav Rygl | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 76:22 | + 22:32 | 5952 |
20. | Nick Newiak | NEK0101 | E | Nejdek Orienteering | 77:11 | + 23:21 | 5806 |
21. | Martin Smrt | EKP8431 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 80:00 | + 26:10 | 5305 |
22. | Matěj Mišoň | SPC9810 | E | SPORTICUS team | 83:42 | + 29:52 | 4646 |
23. | Radek Polášek | TBM8008 | E | KOS TJ Tesla Brno | 84:49 | + 30:59 | 4447 |
Jiří Stránský | STB8100 | E | TJ Stadion Nový Bor | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanislav Mudrák | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radovan Mach | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 71:14 | |
2. | Jindrich Zobek | 72:46 | + 1:32 | |||
3. | Jan Štastný | 75:15 | + 4:01 | |||
4. | Petr Janeček | UOL7301 | SOB Olomouc | 77:57 | + 6:43 | |
5. | Irena Kunstová | SLA8152 | C | SKOB Slaný | 101:57 | + 30:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beáta Ryglová | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:33 | 3983 | |
2. | Bára Ouhrabková | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 32:24 | + 7:51 | 3096 |
3. | Noemi La Carbonara | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:46 | + 8:13 | 3055 |
4. | Šárka Ryglová | TBM1160 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:11 | + 15:38 | 2217 |
5. | Magdalena Křížová | XPU1257 | C | PARDUBICE BIKERS | 43:51 | + 19:18 | 1803 |
6. | Lucie Malá | TBM1165 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:54 | + 21:21 | 1571 |
7. | Karla Müllerová | VSP1351 | C | USK Praha | 52:29 | + 27:56 | 828 |
Linda Ševčíková | EKP1353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veronika Vozková | BLI1050 | C | MTBO Bludný kořen | 37:16 | 5096 | |
2. | Šárka Rypáčková | SPC1151 | C | SPORTICUS team | 39:23 | + 2:07 | 4830 |
3. | Lisa Kalinová | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 40:04 | + 2:48 | 4744 |
4. | Lucie Jedličková | XHK1050 | C | MTBO Hradec Králové | 45:54 | + 8:38 | 4011 |
5. | Ella Kalinová | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 48:49 | + 11:33 | 3644 |
6. | Anežka Kunstová | SLA1050 | C | SKOB Slaný | 77:24 | + 40:08 | 52 |
7. | Elvira Chamraďa | GIG1050 | C | GIGANT Orienteering | 81:25 | + 44:09 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Julie Folprechtová | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 51:06 | 4293 | |
2. | Zuzana Nagyová | TJN0863 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:04 | + 12:58 | 3565 |
3. | Dominika Kunartová | XHK0888 | C | MTBO Hradec Králové | 76:16 | + 25:10 | 2881 |
4. | Adéla Potužníková | 0050001 | SOS Jindřichův Hradec | 92:22 | + 41:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlína Zemková | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 70:40 | ||
2. | Adéla Pišová | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 88:27 | + 17:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzana Jedličková | XHK8150 | C | MTBO Hradec Králové | 54:02 | 7347 | |
2. | Lenka Nováková | EKP8062 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:38 | + 5:36 | 6734 |
3. | Šárka Odvodyová | XPU8352 | E | PARDUBICE BIKERS | 68:02 | + 14:00 | 5814 |
4. | Lenka Jirková | SBK8383 | C | KOB START Blansko | 74:04 | + 20:02 | 5153 |
5. | Dita Štěpánová | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 75:19 | + 21:17 | 5017 |
6. | Jana Havlíčková | KNC9250 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 89:16 | + 35:14 | 3489 |
7. | Petra Jirková | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 89:46 | + 35:44 | 3434 |
8. | Barbora Pišová | LCE0251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 95:43 | + 41:41 | 2783 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michaela Chmelíková | GIG7550 | C | GIGANT Orienteering | 48:57 | 7804 | |
2. | Markéta Kalinová | SPC8259 | E | SPORTICUS team | 51:47 | + 2:50 | 7385 |
3. | Hana La Carbonara | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:48 | + 2:51 | 7382 |
4. | Kateřina Folprechtová | ZUP7452 | E | MTBO ČZU Praha | 52:34 | + 3:37 | 7269 |
5. | Iva Veselá | ZUP7551 | C | MTBO ČZU Praha | 53:59 | + 5:02 | 7059 |
6. | Zuzana Tomečková | TSU8279 | C | LKT 80 Šumperk | 55:34 | + 6:37 | 6825 |
7. | Jitka Akrmanová | SPC7651 | C | SPORTICUS team | 56:11 | + 7:14 | 6733 |
8. | Radka Ouhrabková | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 60:16 | + 11:19 | 6129 |
9. | Kateřina Ryglová | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:54 | + 11:57 | 6036 |
10. | Leona Lánerová | ABR7752 | C | A-team MTBO | 62:33 | + 13:36 | 5791 |
11. | Alice Malá | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:13 | + 14:16 | 5693 |
12. | Šárka Jašková | ABR7751 | C | A-team MTBO | 66:12 | + 17:15 | 5251 |
13. | Veronika Poláková | CHA8150 | C | OK Chrastava | 69:31 | + 20:34 | 4761 |
14. | Alice Michálková | GIG7650 | C | GIGANT Orienteering | 70:45 | + 21:48 | 4578 |
15. | Jana Kuncová | VRB7850 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 71:19 | + 22:22 | 4494 |
16. | Petra Matoušková | BLI7650 | C | MTBO Bludný kořen | 73:43 | + 24:46 | 4139 |
17. | Helena Zemková | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 78:27 | + 29:30 | 3439 |
18. | Janita Itaniemi | GIG8051 | C | GIGANT Orienteering | 79:23 | + 30:26 | 3301 |
19. | Jitka Košíková | VSP7799 | C | USK Praha | 86:21 | + 37:24 | 2270 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivana Abelová | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 52:51 | 4199 | |
2. | Iva Doleželová | GIG7150 | C | GIGANT Orienteering | 56:10 | + 3:19 | 3995 |
3. | Jaroslava Švarcbachová | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:53 | + 20:02 | 2969 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jindra Dohnalová | ABR6251 | C | A-team MTBO | 47:58 | 6320 | |
2. | Dana Králová | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 48:23 | + 0:25 | 6268 |
3. | Ivana Lacigová | VSP5950 | C | USK Praha | 50:43 | + 2:45 | 5973 |
4. | Luisa Pospíšková | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:50 | + 8:52 | 5201 |
5. | Jaroslava Rokoszová | MOV6351 | SKOB Ostrava | 86:11 | + 38:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Monika Veličková | ABR8951 | C | A-team MTBO | 54:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martina Tichovská | TBM8650 | E | KOS TJ Tesla Brno | 57:38 | 9927 | |
2. | Vendula Musilová | SJC8355 | E | Sportcentrum Jičín | 60:45 | + 3:07 | 9437 |
3. | Rozálie Kuchařová | SJC0251 | E | Sportcentrum Jičín | 62:50 | + 5:12 | 9110 |
4. | Lucie Nedomlelová | XHK0250 | E | MTBO Hradec Králové | 62:52 | + 5:14 | 9105 |
5. | Marie Kamarytová | VPM9191 | E | KOS Slavia Plzeň | 64:55 | + 7:17 | 8783 |
6. | Štěpánka Linhartová | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 66:35 | + 8:57 | 8521 |
7. | Markéta Uhnavá | TBM8485 | E | KOS TJ Tesla Brno | 70:35 | + 12:57 | 7892 |
8. | Michaela Lacigová | VSP8152 | E | USK Praha | 72:10 | + 14:32 | 7643 |
9. | Gabriela Wohanková | VRL7652 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:55 | + 15:17 | 7526 |
10. | Iva Mědílková | SPC7160 | E | SPORTICUS team | 77:43 | + 20:05 | 6771 |
11. | Marie Hrdinová | VSP7852 | E | USK Praha | 77:47 | + 20:09 | 6761 |
12. | Naděžda Reifová | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 84:17 | + 26:39 | 5740 |
13. | Veronika Barnetová | XPU9952 | E | PARDUBICE BIKERS | 89:49 | + 32:11 | 4870 |
Ewa Haltof | ABR9499 | E | A-team MTBO | DISK | 0 | ||
Alexandra Svobodová | VPM0051 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK | 0 |