Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2024 - stav po 3 závodech

Klubové výsledky : TRI (16)

Datum:
01.03.2024
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-04-06 837506.04.2024 Mistrovství oblasti ve sprintu OOP Ano Ano
2024-04-06 837606.04.2024 Mistrovství oblasti v nočním OB HAV Ano Ano
2024-04-14 767614.04.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, mistrovství oblasti MOV Ano Ano
2024-04-20 837720.04.2024 Mistrovství oblasti na klasické trati BFM Ne Ne
2024-04-27 837827.04.2024 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2024-04-27 836227.04.2024 Oblastní žebříček UOL Ne Ne
2024-05-04 775304.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-05 775405.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-11 837911.05.2024 Oblastní žebříček TRI, VZA Ne Ne
2024-05-12 838012.05.2024 Oblastní žebříček TRI, VZA Ne Ne
2024-05-25 826225.05.2024 Mistrovství oblasti na klasické trati TZL Ne Ne
2024-09-07 750307.09.2024 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-08 750408.09.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-08 750408.09.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-22 838122.09.2024 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
2024-09-28 838228.09.2024 Oblastní žebříček MOV Ne Ne
2024-09-28 838228.09.2024 Oblastní žebříček MOV Ne Ne
2024-09-29 838329.09.2024 Oblastní žebříček OOP Ne Ne
2024-10-19 826619.10.2024 Oblastní žebříček VIC Ne Ne
Kategorie:
D45C     D55C     H21C     H35C     H45C    
Nahrávám data...

D45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
8 Krhutová Martina TRI7450 136.08 5. 57.90(12) 78.18( 5) 50.00(23)
9 Bruková Jana TRI7150 135.31 7. 71.18( 7) 64.13(19)
32 Myslivcová Kateřina TRI7850 55.51 13. 55.51(13) 0.00(33)

D55C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
2 Argalášová Gabriela TRI6850 174.46 2. 106.65( 2) 67.81( 6)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 134.83 5. 76.50( 5) 58.33( 8)
8 Denysenko Tamara TRI6150 88.33 2. 88.33( 2)

H21C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
10 Tuharský Erik TRI0100 90.12 6. 90.12( 6)
17 Chlebek Pavel TRI8701 70.58 3. 70.58( 3)

H35C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
3 Walaski Antonín TRI8006 174.52 4. 82.38(10) 75.90( 4) 92.14( 4)
5 Czudek Tomasz TRI8600 157.83 3. 84.44( 3) 73.39( 9)
13 Volkov Alexander TRI8002 91.54 5. 91.54( 5)
15 Kaluža Luboš TRI8200 83.57 9. 83.57( 9)
22 Kowalczyk Marek TRI8201 41.72 14. 41.72(14)

H45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
1 Tuharský Martin TRI7702 211.92 1. 99.33( 2)112.59( 1)
4 Myslivec Jiří TRI7801 184.31 3. 97.83( 3) 86.39( 3) 86.48( 8)
18 Ryška Kamil TRI7800 95.12 4. 95.12( 4)