Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO štafet

Stránka závodu

Datum:
18.06.2022
Místo konání:
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Pospíšek Zbyněk
Hlavní rozhodčí:
Štěpánek Martin
Stavitel tratí:
Štěpánek Martin
Kategorie:
M17     M21     M40     OPEN     W17     W21     W40    

M17

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 204 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 104:56
     La Carbonara Matteo 36:20 (4.) + 36:20 (4.) +
     Folprecht Matyáš 32:51 (1.) 69:11 (1.)
     Schwab Filip 35:45 (3.) + 104:56 (1.)
2. 201 GIG 1 GIGANT Orienteering 109:31 +
     Meier David 35:29 (3.) + 35:29 (3.) +
     Linhart Adam 45:39 (5.) + 81:08 (5.) +
     Zrník Tomáš 28:23 (1.) 109:31 (2.) +
3. 202 MLA 1 MLOK Mariánské Lázně 111:17 +
     Petruš Ondřej 37:39 (5.) + 37:39 (5.) +
     Kváč Miroslav 41:35 (4.) + 79:14 (3.) +
     Ticháček Jakub 32:03 (2.) + 111:17 (3.) +
4. 203 SPC 1 SPORTICUS team 119:00 +
     Lesage Radek 32:41 (1.) 32:41 (1.)
     Weber Maxmilian 36:53 (2.) + 69:34 (2.) +
     Ouhrabka Vít 49:26 (5.) + 119:00 (4.) +
5. 205 TZL 1 SKOB Zlín 120:02 +
     Honner Jaroslav 40:50 (6.) + 40:50 (6.) +
     Strakoš Ondřej 39:37 (3.) + 80:27 (4.) +
     Pernička Václav 39:35 (4.) + 120:02 (5.) +
6. 206 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 144:54 +
     Tuma Lukáš 33:34 (2.) + 33:34 (2.) +
     Wohanková Michaela 55:26 (6.) + 89:00 (6.) +
     Wohanka Antonín 55:54 (6.) + 144:54 (6.) +

M21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 1 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 116:51
     Bogar František 43:10 (8.) + 43:10 (8.) +
     Svoboda Honza 38:12 (1.) 81:22 (1.)
     Bogar Kryštof 35:29 (3.) + 116:51 (1.)
2. 4 VPM 1 KOS Slavia Plzeň 119:33 +
     Kamaryt Tomáš 42:48 (6.) + 42:48 (6.) +
     Šňupárek Václav 39:35 (2.) + 82:23 (2.) +
     Hašek Jan 37:10 (4.) + 119:33 (2.) +
3. 3 STB 1 TJ Stadion Nový Bor 120:28 +
     Ludvík Matyáš 40:31 (2.) + 40:31 (2.) +
     Stránský Jiří 45:34 (6.) + 86:05 (4.) +
     Ludvík Vojtěch 34:23 (1.) 120:28 (3.) +
4. 11 VPM 2 KOS Slavia Plzeň 127:07 +
     Muller Matej 40:40 (3.) + 40:40 (3.) +
     Hasman Marek 45:30 (5.) + 86:10 (5.) +
     Hasman Ondřej 40:57 (7.) + 127:07 (4.) +
5. 2 SJC 1 Sportcentrum Jičín 127:45 +
     Tuma Matěj 43:01 (7.) + 43:01 (7.) +
     Kovář Miroslav 49:59 (9.) + 93:00 (8.) +
     Stránský Vojtěch 34:45 (2.) + 127:45 (5.) +
6. 8 XHK 1 MTBO Racing team Hradec Králové 128:02 +
     Jiran Jan 48:30 (13.) + 48:30 (13.) +
     Černík Adam 40:47 (3.) + 89:17 (6.) +
     Chmelař Lukáš 38:45 (5.) + 128:02 (6.) +
7. 9 TZL 1 SKOB Zlín 130:04 +
     Hradil Jiří 40:51 (4.) + 40:51 (4.) +
     Honner Jaroslav 43:57 (4.) + 84:48 (3.) +
     Graubner Jan 45:16 (10.) + 130:04 (7.) +
8. 10 VSP 1 USK Praha 133:09 +
     Hora Vojtěch 45:02 (11.) + 45:02 (11.) +
     Průša Kryštof 47:37 (7.) + 92:39 (7.) +
     Laciga Radek 40:30 (6.) + 133:09 (8.) +
9. 5 SJI 1 OK Jihlava 141:46 +
     Plíhal Tomáš 48:36 (14.) + 48:36 (14.) +
     Lauerman Jan 48:39 (8.) + 97:15 (10.) +
     Suchý Jiří 44:31 (9.) + 141:46 (9.) +
10. 15 SLA 1 SKOB Slaný 144:44 +
     Wohanka Richard 40:58 (5.) + 40:58 (5.) +
     Svoboda Petr 59:23 (16.) + 100:21 (11.) +
     Kouřimský Jan 44:23 (8.) + 144:44 (10.) +
11. 7 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 146:49 +
     Goder Josef 48:43 (15.) + 48:43 (15.) +
     Johanovský Tomáš 52:10 (11.) + 100:53 (12.) +
     Polášek Jan Ferdinand 45:56 (11.) + 146:49 (11.) +
12. 13 TSU 1 LKT 80 Šumperk 151:17 +
     Sedláček Petr 43:29 (9.) + 43:29 (9.) +
     Tomeček Karel 58:29 (14.) + 101:58 (13.) +
     Newiak Nick 49:19 (12.) + 151:17 (12.) +
13. 19 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 157:01 +
     Škoda Jakub 40:04 (1.) 40:04 (1.)
     Kareis Martin 54:25 (12.) + 94:29 (9.) +
     Urbaník Robert 62:32 (14.) + 157:01 (13.) +
14. 12 XHK 2 MTBO Racing team Hradec Králové 162:15 +
     Jedlička Lukáš 57:37 (16.) + 57:37 (16.) +
     Jedlička Marek 51:46 (10.) + 109:23 (14.) +
     Šafář Jan 52:52 (13.) + 162:15 (14.) +
15. 6 SPC 1 SPORTICUS team 174:57 +
     Mišoň Matěj 46:26 (12.) + 46:26 (12.) +
     Vedral Martin 65:56 (17.) + 112:22 (15.) +
     Bláha Adam 62:35 (15.) + 174:57 (15.) +
14 SBK 1 KOB START Blansko DISK
     Jiráček Josef 60:47 + 60:47 +
     Urban Jan 59:00 + 119:47 +
     Buřt Vladimír 78:44 + 198:31
17 VRB 1 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
     Peňáz Radek 77:13 + 77:13 +
     Peňáz Vojtěch 58:08 + 135:21 +
     Peňáz Radek DISK
18 SLA 2 SKOB Slaný DISK
     Čepička Václav 60:33 + 60:33 +
     Čepička Václav 77:52 + 138:25 +
     Zemko Zdeněk DISK
20 54A 1 DISK
     Hnilica Hannes 44:53 + 44:53 +
     Gaudernak Benjamin DISK
     Illig Martin DISK

M40

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 109 SPC 1 SPORTICUS team 119:55
     Kalina Miroslav 38:16 (2.) + 38:16 (2.) +
     Pruner Petr 41:39 (3.) + 79:55 (1.)
     Štěňha Martin 40:00 (3.) + 119:55 (1.)
2. 101 GIG 1 GIGANT Orienteering 126:25 +
     Zrník Tomáš 43:59 (6.) + 43:59 (6.) +
     Toloch Alexandr 40:05 (2.) + 84:04 (4.) +
     Kroc Dalibor 42:21 (4.) + 126:25 (2.) +
3. 108 SJC 1 Sportcentrum Jičín 131:08 +
     Tomeš Petr 42:39 (3.) + 42:39 (3.) +
     Musil Pavel 44:23 (4.) + 87:02 (5.) +
     Tuma Jaroslav 44:06 (6.) + 131:08 (3.) +
4. 107 VSP 1 USK Praha 133:35 +
     Müller Pavel 43:23 (5.) + 43:23 (5.) +
     Jirásek Milan 45:19 (6.) + 88:42 (6.) +
     Bartoš Marián 44:53 (7.) + 133:35 (4.) +
5. 103 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 135:43 +
     Štregl Petr 50:55 (12.) + 50:55 (12.) +
     Wohanka Petr 44:57 (5.) + 95:52 (9.) +
     Wohanka Pavel 39:51 (2.) + 135:43 (5.) +
6. 116 XPU 1 PARDUBICE BIKERS 139:38 +
     Odvody Zdeněk 44:05 (7.) + 44:05 (7.) +
     Kiac Jiří 52:10 (12.) + 96:15 (10.) +
     Kříž Libor 43:23 (5.) + 139:38 (6.) +
7. 110 ABR 1 A-team NOVO Bruntál 143:22 +
     Hruška Miloš 56:03 (15.) + 56:03 (15.) +
     Žák Pavel 48:41 (9.) + 104:44 (14.) +
     Jašek Petr 38:38 (1.) 143:22 (7.) +
8. 120 54A 1 144:01 +
     Klimo Thomas 38:09 (1.) 38:09 (1.)
     Gigon Michaela 45:30 (7.) + 83:39 (2.) +
     Hnilica Thomas 60:22 (14.) + 144:01 (8.) +
9. 115 XBM 1 ABND RACING TEAM 145:40 +
     Šňupárek Martin 45:34 (8.) + 45:34 (8.) +
     Bureš Pavel 38:07 (1.) 83:41 (3.) +
     Suchánek Ladislav 61:59 (15.) + 145:40 (9.) +
10. 119 ZUP 2 MTBO ČZU Praha 148:25 +
     Bergl Tomáš 49:42 (10.) + 49:42 (10.) +
     Kejval Jaromír 49:32 (10.) + 99:14 (12.) +
     Šňupárek Ondřej 49:11 (8.) + 148:25 (10.) +
11. 104 ZUP 1 MTBO ČZU Praha 149:35 +
     Pucherna Petr 50:41 (11.) + 50:41 (11.) +
     Folprecht Eduard 47:59 (8.) + 98:40 (11.) +
     Vaněček Jan 50:55 (9.) + 149:35 (11.) +
12. 113 TAP 1 KOB Tretra Praha 149:42 +
     Pucherna Jan 43:16 (4.) + 43:16 (4.) +
     Šebesta Petr 52:23 (13.) + 95:39 (7.) +
     Veruňák Jiří 54:03 (12.) + 149:42 (12.) +
13. 102 XHK 1 MTBO Racing team Hradec Králové 160:49 +
     Kunart Tomáš 51:09 (14.) + 51:09 (14.) +
     Netuka Martin 58:08 (16.) + 109:17 (15.) +
     Macháček Jiří 51:32 (10.) + 160:49 (13.) +
14. 106 GIG 2 GIGANT Orienteering 166:09 +
     Kunz Martin 45:54 (9.) + 45:54 (9.) +
     Linhart Aleš 49:50 (11.) + 95:44 (8.) +
     Chamraďa Dušan 70:25 (16.) + 166:09 (14.) +
15. 112 BLI 1 MTBO Bludný kořen 173:03 +
     Ohera Karel 58:02 (16.) + 58:02 (16.) +
     Ištok Martin 54:45 (15.) + 112:47 (16.) +
     Vozka Radim 60:16 (13.) + 173:03 (15.) +
117 ABR 2 A-team NOVO Bruntál DISK
     Kolář Rudolf 51:03 + 51:03 +
     Kaluža Luboš 53:13 + 104:16 +
     Vrábel Jaromír 78:32 + 182:48
118 SPC 2 SPORTICUS team DISK
     Hejna Jiří DISK
     Lesage Martin DISK
     Sajal Martin 51:58 + 0:00
114 TZL 1 SKOB Zlín DISK
     Nekoranec Petr DISK
     Strakoš Bohumil 66:24 + 0:00
     Novotný Petr DISK
105 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor DISK
     Bogar Leoš 68:29 + 68:29 +
     Kuchař Vladimír DISK
     Kadlec Luděk DISK

OPEN

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 502 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 117:13
     Bochenková Martina 41:13 (1.) 41:13 (1.)
     Janeček Petr 34:47 (1.) 76:00 (1.)
     Janečková Markéta 41:13 (3.) + 117:13 (1.)
2. 504 VSP 1 USK Praha 139:38 +
     Lacigová Ivana 51:10 (2.) + 51:10 (2.) +
     Košíková Jitka 50:33 (4.) + 101:43 (3.) +
     Průša Michal 37:55 (2.) + 139:38 (2.) +
3. 506 ZUP 1 MTBO ČZU Praha 146:40 +
     Folprecht Lukáš 58:02 (3.) + 58:02 (3.) +
     Folprechtová Julie 39:41 (2.) + 97:43 (2.) +
     Puchernová Radka 48:57 (5.) + 146:40 (3.) +
4. 501 CHA 1 OK Chrastava 146:47 +
     Poláková Veronika 64:42 (5.) + 64:42 (5.) +
     Matoušková Petra 50:22 (3.) + 115:04 (4.) +
     Polák Jaroslav 31:43 (1.) 146:47 (4.) +
5. 503 TUR 1 OOB TJ Turnov 159:31 +
     Vřešťál Antonín 62:27 (4.) + 62:27 (4.) +
     Vřešťál František 53:21 (5.) + 115:48 (5.) +
     Vřešťál Jan 43:43 (4.) + 159:31 (5.) +
507 SLA 1 SKOB Slaný DISK
     Kunstová Anežka DISK
     Kunstová Irena 104:40 + 0:00
     Němec Vladimír DISK
508 SLA 2 SKOB Slaný DISK
     DISK
     DISK
     DISK

W17

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 252 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 112:41
     Kurečková Klára 34:12 (1.) 34:12 (1.)
     Ryglová Adéla 33:23 (1.) 67:35 (1.)
     Ryglová Beáta 45:06 (2.) + 112:41 (1.)
2. 253 XHK 1 MTBO Racing team Hradec Králové 132:09 +
     Kunartová Dominika 40:44 (3.) + 40:44 (3.) +
     Jedličková Lucie 45:21 (2.) + 86:05 (2.) +
     Macháčková Lucie 46:04 (3.) + 132:09 (2.) +
3. 251 SPC 1 SPORTICUS team 148:59 +
     Kalinová Lisa 39:30 (2.) + 39:30 (2.) +
     Vozková Veronika 64:48 (3.) + 104:18 (3.) +
     Kalinová Ella 44:41 (1.) 148:59 (3.) +
254 VSP 1 USK Praha DISK
     Jirásková Mia DISK
     Jirásková Laura DISK
     Jirásková Viola DISK

W21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 52 SJC 1 Sportcentrum Jičín 113:32
     Musilová Vendula 38:20 (2.) + 38:20 (2.) +
     Kuchařová Rozálie 40:09 (4.) + 78:29 (2.) +
     Nováková Kateřina 35:03 (1.) 113:32 (1.)
2. 62 STB 1 TJ Stadion Nový Bor 116:29 +
     Kamererová Valerie 37:47 (1.) 37:47 (1.)
     Stránská Sofie 39:06 (1.) 76:53 (1.)
     Kadlecová Tereza 39:36 (5.) + 116:29 (2.) +
3. 51 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 116:43 +
     La Carbonara Hana 41:56 (6.) + 41:56 (6.) +
     Uhnavá Markéta 39:18 (2.) + 81:14 (3.) +
     Tichovská Martina 35:29 (2.) + 116:43 (3.) +
4. 53 TSU 1 LKT 80 Šumperk 120:24 +
     Linhartová Štěpánka 39:58 (4.) + 39:58 (4.) +
     Reifová Naděžda 43:26 (5.) + 83:24 (6.) +
     Haltof Ewa 37:00 (4.) + 120:24 (4.) +
5. 64 GIG 1 GIGANT Orienteering 121:42 +
     Chamraďa Natali 41:46 (5.) + 41:46 (5.) +
     Chmelíková Michaela 40:07 (3.) + 81:53 (4.) +
     Hnátková Tereza 39:49 (6.) + 121:42 (5.) +
6. 54 XHK 1 MTBO Racing team Hradec Králové 124:23 +
     Jedličková Zuzana 38:32 (3.) + 38:32 (3.) +
     Červená Adéla 44:19 (6.) + 82:51 (5.) +
     Nedomlelová Lucie 41:32 (7.) + 124:23 (6.) +
7. 59 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:24 +
     Štreglová Zuzana 42:50 (7.) + 42:50 (7.) +
     Wohanková Gabriela 44:37 (8.) + 87:27 (7.) +
     Messnerová Lucie 36:57 (3.) + 124:24 (7.) +
8. 57 SJC 2 Sportcentrum Jičín 149:03 +
     Mrázková Romana 44:57 (8.) + 44:57 (8.) +
     Tomešová Daniela 44:32 (7.) + 89:29 (8.) +
     Kovářová Eva 59:34 (10.) + 149:03 (8.) +
9. 63 TZL 1 SKOB Zlín 150:06 +
     Vavrysová Lenka 48:36 (9.) + 48:36 (9.) +
     Bartošová Marie 51:17 (10.) + 99:53 (9.) +
     Honnerová Blanka 50:13 (9.) + 150:06 (9.) +
61 SLA 1 SKOB Slaný DISK
     Zemková Pavlína 57:36 + 57:36 +
     Svobodová Blanka 68:05 + 125:41 +
     Zemková Helena DISK
58 XPU 1 PARDUBICE BIKERS DISK
     Barnetová Veronika DISK
     Odvodyová Šárka 48:35 + 0:00
     Bártíková Zuzana 45:50 + 0:00
56 EKP 1 VŠTJ Ekonom Praha DISK
     Hanzlíčková Martina 60:44 + 60:44 +
     Štembergová Lucie 57:12 + 117:56 +
     Mikanová Kateřina DISK
60 SBK 1 KOB START Blansko DISK
     Beržinská Soňa 52:57 + 52:57 +
     Königová Jana 65:50 + 118:47 +
     Peťovský Jan DISK
55 ZUP 1 MTBO ČZU Praha DISK
     DISK
     DISK
     DISK

W40

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 157 VSP 1 USK Praha 92:33
     Lacigová Michaela 28:51 (1.) 28:51 (1.)
     Jirásková Markéta 32:51 (1.) 61:42 (1.)
     Hrdinová Marie 30:51 (2.) + 92:33 (1.)
2. 152 ZUP 1 MTBO ČZU Praha 98:49 +
     Ryšavá Vendula 33:03 (3.) + 33:03 (3.) +
     Veselá Iva 40:02 (4.) + 73:05 (4.) +
     Folprechtová Kateřina 25:44 (1.) 98:49 (2.) +
3. 151 SMR 1 SNS Smržovka 103:10 +
     Honsová Lenka 34:32 (5.) + 34:32 (5.) +
     Rolná Janka 35:13 (2.) + 69:45 (2.) +
     Pařízková Věrka 33:25 (4.) + 103:10 (3.) +
4. 155 SPC 1 SPORTICUS team 108:08 +
     Kalinová Markéta 30:42 (2.) + 30:42 (2.) +
     Ouhrabková Radka 45:07 (5.) + 75:49 (5.) +
     Mědílková Iva 32:19 (3.) + 108:08 (4.) +
5. 153 ABR 1 A-team NOVO Bruntál 111:13 +
     Tomečková Zuzana 34:28 (4.) + 34:28 (4.) +
     Lánerová Leona 37:06 (3.) + 71:34 (3.) +
     Jašková Šárka 39:39 (5.) + 111:13 (5.) +
6. 156 TSU 1 LKT 80 Šumperk 140:46 +
     Maliňáková Eva 40:59 (6.) + 40:59 (6.) +
     Králová Dana 46:32 (6.) + 87:31 (6.) +
     Skácelová Naděžda 53:15 (6.) + 140:46 (6.) +