Závod: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)

Případné požadavky na ubytování z pátku na sobotu prosím řešte individuálně přes tel. 607255117. Mimo závodní prostor sobotního sprintu máme pouze omezenou kapacitu ubytování.
Ubytování ze soboty na neděli objednávejte zde, ubytování z pátku na sobotu u sobotního sprintu

Informace

ORIS ID:
4744
Název:
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Datum:
15.09.2019
Místo konání:
Český Dub, část Malý Dub, soukromá louka, 50.6715519N, 14.9777461E
Start 00:
10:00
Prezentace do:
09:00
Sport:
OB
Úroveň:
ČPŠ - Český pohár štafet
Regiony:
ČR - ČR
Disciplína:
ST - Štafety
Mapa:
Rasova rokle, 1:10 000, E=5m, ISOM 2017, stav červen 2019, hlavní kartograf: Ivo Habán, tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
Souřadnice:

Přihlášky

1. termín přihlášek:
01.09.2019 23:59
2. termín přihlášek:
05.09.2019 23:59
Navýšení vkladu: 50 %
Půjčení SI:
40 Kč
Bankovní účet, VS, SS:
2300069527/2010, VS 27xxxx, kde xxxx značí číslo oddílu dle Adresáře ČSOS. Do poznámky pro příjemce uveďte zkratku klubu.
Datum splatnosti:
06.09.2019
Termín uzávěrky soupisek:
14.09.2019 20:59

Kategorie

D105, D12, D135, D14, D165, D18, D195, D21, H105, H12, H135, H14, H165, H18, H195, H21, MIX

Doplňkové služby - nabídka

2-lůžková chatka v areálu ZŠ Osečná, vlastní spacák (340 Kč), 3-lůžková chatka v areálu ZŠ Osečná, vlastní spacák (360 Kč), 4-lůžková chatka v areálu ZŠ Osečná, vlastní spacák (380 Kč), 6-lůžková chatka v areálu ZŠ Osečná, vlastní spacák (420 Kč), Český Dub, Podještědský sportovní areál - ubytovna, 9 pokojů - 4, 6, 5, 5, 5, 5, 4, 4, 8 lůžek (400 Kč), Český Dub, Podještědský sportovní areál - v šatnách se samostatným hygienickým zařízením, kapacita 4 x 5 míst ve spacáku na zemi (150 Kč), Český Dub, sokolovna hala + malý sál - ve spacáku na zemi (90 Kč), Český Dub, sportovní hala při ZŠ - ve spacáku na zemi (90 Kč), Český Dub, ubytovna v sokolovně, kapacita 5 x 4 lůžka ve spacáku na palandách (150 Kč), Hodkovice nad Mohelkou, sportovní hala - ve spacáku na zemi (90 Kč)

Kontakty

Ředitel závodu:
Kruliš Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Henych Petr - R2
JURY:
Kolínová Kristýna, Pachnerová Dominika, Poklop Martin
Zpracovatel přihlášek:
Horáček Michal