Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 25:38 | |
2. | Brychlecová Alexandra | MOV | C | SKOB Ostrava | 37:49 | + 12:11 |
Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 20:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 23:53 | |
2. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:21 | + 1:28 |
3. | Polewka Julianna | 14P0650 | C | UKS Kometa Gliwice | 25:44 | + 1:51 |
4. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:17 | + 3:24 |
5. | Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | 32:52 | + 8:59 |
6. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:21 | + 10:28 |
7. | Cuninková Katka | NNN0513 | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:01 | + 13:08 |
8. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 47:24 | + 23:31 |
9. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 58:49 | + 34:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 23:17 | |
2. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 28:03 | + 4:46 |
3. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:49 | + 5:32 |
4. | Laciková Markéta | NNN0352 | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:01 | + 6:44 |
5. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 30:53 | + 7:36 |
6. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 30:54 | + 7:37 |
7. | Mikolášová Ema | NNN0318 | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:59 | + 10:42 |
8. | Trepacova Gabika | VZA0450 | C | Slávia ŽU Žilina | 39:15 | + 15:58 |
9. | Kubalová Alenka | NNN0312 | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:36 | + 24:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 25:18 | |
2. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 26:19 | + 1:01 |
3. | Pogoda Kinga | 14P | C | UKS Kometa Gliwice | 27:10 | + 1:52 |
4. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 30:23 | + 5:05 |
5. | Klabouchova Veronika | VZA0150 | C | Slávia ŽU Žilina | 34:35 | + 9:17 |
6. | Kuriakova Terezia | VZA0250 | C | Slávia ŽU Žilina | 42:42 | + 17:24 |
7. | Buksová Zuzka | NNN0117 | C | Neregistrovaní (NNN) | 51:10 | + 25:52 |
8. | Poliakova Viktoria | VZA0251 | C | Slávia ŽU Žilina | 108:44 | + 83:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 33:55 | |
2. | Jurczyk Marta | 51P0050 | C | UKS Sparta Czyżowice | 34:24 | + 0:29 |
3. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 35:45 | + 1:50 |
4. | Úabuda Wiktoria | 14P0050 | C | UKS Kometa Gliwice | 38:42 | + 4:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 45:26 | 0 | |
2. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:38 | + 3:12 | 0 |
3. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 51:03 | + 5:37 | 0 |
4. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:24 | + 16:58 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 33:45 | 2523 | |
2. | Chupekova Silvia | VZA7250 | C | Slávia ŽU Žilina | 34:18 | + 0:33 | |
3. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Orientační Běh Opava | 36:34 | + 2:49 | 2337 |
4. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 37:47 | + 4:02 | 2257 |
5. | Haltof Ewa | VRB9499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 40:11 | + 6:26 | 2099 |
6. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:36 | + 7:51 | 2006 |
7. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 49:01 | + 15:16 | 1518 |
8. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 54:39 | + 20:54 | 1147 |
9. | Bohunská Monika | KRN9151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:18 | + 21:33 | 1104 |
10. | Marszałek Hanna | 2PP7850 | C | Marklowice Górne | 57:25 | + 23:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 37:49 | |
2. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 38:19 | + 0:30 |
3. | Michna Durcova Alena | VZA7850 | C | Slávia ŽU Žilina | 41:16 | + 3:27 |
4. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 42:14 | + 4:25 |
5. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 42:23 | + 4:34 |
6. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 44:40 | + 6:51 |
7. | Marszałek Maria | 11P7751 | C | Jastrzębie-Zdrój | 45:46 | + 7:57 |
8. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:16 | + 11:27 |
9. | Vellechová Radka | AOV8050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 53:53 | + 16:04 |
10. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 59:36 | + 21:47 |
11. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:49 | + 29:00 |
12. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 72:21 | + 34:32 |
Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 35:21 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 35:44 | + 0:23 |
3. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:35 | + 3:14 |
4. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 38:47 | + 3:26 |
5. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 38:57 | + 3:36 |
6. | Kralova Miriam | VZA6950 | C | Slávia ŽU Žilina | 40:20 | + 4:59 |
7. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 40:52 | + 5:31 |
8. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 42:00 | + 6:39 |
9. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 43:35 | + 8:14 |
10. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 47:26 | + 12:05 |
11. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 47:30 | + 12:09 |
12. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 48:28 | + 13:07 |
13. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:42 | + 14:21 |
14. | Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 55:26 | + 20:05 |
15. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:36 | + 27:15 |
Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 34:50 | |
2. | Polonyiova Darina | VZA4850 | C | Slávia ŽU Žilina | 36:54 | + 2:04 |
3. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 40:39 | + 5:49 |
4. | Vlachová Renata | AOV4450 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:44 | + 11:54 |
5. | Šimečková Anna | NNN6111 | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:29 | + 12:39 |
6. | Polakovicova Elena | VZA5850 | C | Slávia ŽU Žilina | 50:01 | + 15:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 16:56 | |
2. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 27:29 | + 10:33 |
3. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 28:25 | + 11:29 |
4. | Kurečka Jonáš | TRI0704 | C | TJ TŽ Třinec | 28:36 | + 11:40 |
5. | Masny Tadeusz | MOV | C | SKOB Ostrava | 46:32 | + 29:36 |
Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Stöcker Richard | MOV0701 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 25:44 | |
2. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 30:59 | + 5:15 |
3. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:01 | + 5:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 21:43 | |
2. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 24:34 | + 2:51 |
3. | Trepac Adam | VZA0600 | C | Slávia ŽU Žilina | 32:01 | + 10:18 |
4. | Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | 32:46 | + 11:03 |
5. | Jarolím Matouš | HAV0601 | C | OB Havířov | 33:35 | + 11:52 |
6. | Marszałek Patryk | 14P0501 | C | UKS Kometa Gliwice | 34:26 | + 12:43 |
7. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:27 | + 18:44 |
8. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 40:46 | + 19:03 |
9. | Smyček David | BFM0504 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:19 | + 19:36 |
10. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 43:26 | + 21:43 |
11. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:15 | + 25:32 |
12. | Vítkovič Patrik | TRI0507 | C | TJ TŽ Třinec | 51:25 | + 29:42 |
13. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 54:17 | + 32:34 |
14. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 57:29 | + 35:46 |
15. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 58:47 | + 37:04 |
16. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 67:50 | + 46:07 |
17. | Staněk Matěj | HAV0501 | C | OB Havířov | 108:58 | + 87:15 |
Kotala Petr | TRI0705 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 23:29 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 27:14 | + 3:45 |
3. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 28:44 | + 5:15 |
4. | Jurčík Tomáš | NNN0319 | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:30 | + 7:01 |
5. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 30:37 | + 7:08 |
6. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 31:19 | + 7:50 |
7. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 31:33 | + 8:04 |
8. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 31:41 | + 8:12 |
9. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 31:45 | + 8:16 |
10. | Nosáľ Michal | NNN0314 | C | Neregistrovaní (NNN) | 41:46 | + 18:17 |
11. | Krupa Jakub | TRI0404 | C | TJ TŽ Třinec | 41:51 | + 18:22 |
12. | Jarolím Jáchym | HAV0400 | C | OB Havířov | 48:18 | + 24:49 |
Budiský Martin | NNN0315 | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 28:36 | |
2. | Kucharczyk Jakub | 14P0101 | C | UKS Kometa Gliwice | 31:18 | + 2:42 |
3. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 31:55 | + 3:19 |
4. | Kukla Bartosz | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 37:05 | + 8:29 |
5. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 48:20 | + 19:44 |
6. | Hrubý Martin | AOV0201 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 83:54 | + 55:18 |
Jarolím Jonáš | HAV0101 | C | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 34:48 | |
2. | Szwaja Mateusz | 14P9901 | C | UKS Kometa Gliwice | 36:03 | + 1:15 |
3. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 37:14 | + 2:26 |
4. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 40:41 | + 5:53 |
5. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 41:19 | + 6:31 |
6. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 41:33 | + 6:45 |
7. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 42:26 | + 7:38 |
8. | Hrubý Jaroslav | AOV9901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 66:24 | + 31:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Račko Lukáš | NNN9916 | C | Neregistrovaní (NNN) | 66:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 39:30 | 6248 | |
2. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:33 | + 1:03 | 6088 |
3. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 40:34 | + 1:04 | 6085 |
4. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 40:48 | + 1:18 | 6050 |
5. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 42:09 | + 2:39 | |
6. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:32 | + 4:02 | 5632 |
7. | Chupek Jozef | VZA7100 | C | Slávia ŽU Žilina | 43:34 | + 4:04 | |
8. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:42 | + 4:12 | 5607 |
9. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 44:56 | + 5:26 | 5418 |
10. | Borgiel Jarek | 51P9701 | C | UKS Sparta Czyżowice | 46:01 | + 6:31 | |
11. | Walach Ondřej | TRI9601 | C | TJ TŽ Třinec | 47:03 | + 7:33 | 5095 |
12. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:28 | + 7:58 | 5031 |
13. | Kosut Martin | VZA9200 | C | Slávia ŽU Žilina | 47:54 | + 8:24 | |
14. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Orientační Běh Opava | 49:33 | + 10:03 | 4713 |
15. | Pasek Marcin | 51P9500 | C | UKS Sparta Czyżowice | 51:27 | + 11:57 | |
16. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 52:10 | + 12:40 | 4314 |
17. | Kral Adam | VZA9601 | C | Slávia ŽU Žilina | 52:17 | + 12:47 | |
18. | Marszałek Piotr | 2PP7700 | C | Marklowice Górne | 52:33 | + 13:03 | |
19. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:51 | + 14:21 | 4057 |
20. | Jurga Václav | 46X8900 | C | Krutě Kruté Krůty | 54:04 | + 14:34 | |
21. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:15 | + 15:45 | 3843 |
22. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 59:59 | + 20:29 | 3120 |
Kuriak Jakub | VZA9300 | C | Slávia ŽU Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 35:06 | |
2. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 36:12 | + 1:06 |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 36:23 | + 1:17 |
4. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 38:03 | + 2:57 |
5. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 39:54 | + 4:48 |
6. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 40:45 | + 5:39 |
7. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 41:34 | + 6:28 |
8. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 41:47 | + 6:41 |
9. | Niezgoda Przemysław | 27P7800 | C | ATZ Racibórz | 43:08 | + 8:02 |
10. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 43:31 | + 8:25 |
11. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 46:41 | + 11:35 |
12. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:26 | + 12:20 |
13. | Vandlicek Peter | VZA7300 | C | Slávia ŽU Žilina | 50:57 | + 15:51 |
14. | Tomanek A. | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:55 | + 17:49 |
15. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | SKOB Ostrava | 54:53 | + 19:47 |
16. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:47 | + 20:41 |
17. | Gros Petr | OOP7700 | C | TJ Opava | 57:55 | + 22:49 |
18. | Vojvodík Martin | 7SC7401 | C | Neregistrovaní - MOV | 59:19 | + 24:13 |
19. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:40 | + 30:34 |
20. | Lewandowski Piotr | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 65:43 | + 30:37 |
21. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 66:40 | + 31:34 |
22. | Hrubý Miroslav | AOV7301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 67:07 | + 32:01 |
23. | Marszałek Waldemar | 11P7701 | C | Jastrzębie-Zdrój | 70:41 | + 35:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 35:02 | |
2. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 36:38 | + 1:36 |
3. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 40:08 | + 5:06 |
4. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 41:05 | + 6:03 |
5. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:40 | + 6:38 |
6. | Kosut Jan | VZA6300 | C | Slávia ŽU Žilina | 41:41 | + 6:39 |
7. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 44:06 | + 9:04 |
8. | Jurčík Peter | NNN6820 | C | Neregistrovaní (NNN) | 44:17 | + 9:15 |
9. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:57 | + 10:55 |
10. | Porada Robert | 12P7200 | C | UKS Reflex Rybnik | 46:33 | + 11:31 |
11. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 47:22 | + 12:20 |
12. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 49:29 | + 14:27 |
13. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 53:14 | + 18:12 |
14. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 55:33 | + 20:31 |
15. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 57:39 | + 22:37 |
16. | Kohoutek Milan | NNN7201 | C | Neregistrovaní (NNN) | 68:08 | + 33:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 30:35 | |
2. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 31:47 | + 1:12 |
3. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 33:00 | + 2:25 |
4. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 33:30 | + 2:55 |
5. | Bohunský Vladimír | KRN5901 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:10 | + 3:35 |
6. | Polakovic Peter | VZA5500 | C | Slávia ŽU Žilina | 34:22 | + 3:47 |
7. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:42 | + 5:07 |
8. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 36:08 | + 5:33 |
9. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 36:09 | + 5:34 |
10. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 36:11 | + 5:36 |
11. | Šimeček Jozef | NNN6110 | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:44 | + 7:09 |
12. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:59 | + 7:24 |
13. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:18 | + 8:43 |
14. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:19 | + 8:44 |
15. | Sýkora Jiří | OOP5400 | C | TJ Opava | 40:22 | + 9:47 |
16. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 41:55 | + 11:20 |
17. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:47 | + 13:12 |
18. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 44:14 | + 13:39 |
19. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:15 | + 13:40 |
20. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:50 | + 15:15 |
21. | Tursky Jan | VZA5801 | C | Slávia ŽU Žilina | 46:01 | + 15:26 |
22. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 48:27 | + 17:52 |
23. | Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | 49:56 | + 19:21 |
24. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:58 | + 19:23 |
25. | Stebel Pavel | TRC5800 | C | SKOB BETA Třinec | 51:53 | + 21:18 |
26. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 53:45 | + 23:10 |
27. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 69:49 | + 39:14 |
28. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 74:15 | + 43:40 |
Mitelman Milan | VZA5800 | C | Slávia ŽU Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocki Andrzej | 14P5100 | C | UKS Kometa Gliwice | 38:21 | |
2. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 39:37 | + 1:16 |
3. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 44:15 | + 5:54 |
4. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 49:25 | + 11:04 |
5. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 51:05 | + 12:44 |
6. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 52:05 | + 13:44 |
7. | Blimke Roman | NNN4501 | C | Neregistrovaní (NNN) | 55:46 | + 17:25 |
8. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 57:00 | + 18:39 |
9. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 67:18 | + 28:57 |
10. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 67:35 | + 29:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staníček Jakub | SFM0008 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 17:15 | |
2. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 17:46 | + 0:31 |
3. | Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | 18:37 | + 1:22 |
4. | Halabrin Roman | TRI1000 | C | TJ TŽ Třinec | 18:42 | + 1:27 |
5. | Marszałek Dawid | 11P0010 | C | Jastrzębie-Zdrój | 19:14 | + 1:59 |
5. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 19:14 | + 1:59 |
7. | Cvopa Pavol | VZA0800 | C | Slávia ŽU Žilina | 19:17 | + 2:02 |
8. | Staníčková Adéla | SFM0009 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 19:35 | + 2:20 |
9. | Kurečka Jakub | HOB0701 | C | SKOB Horní Benešov | 22:29 | + 5:14 |
10. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | C | SKOB Ostrava | 22:39 | + 5:24 |
11. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 22:52 | + 5:37 |
12. | Kurečka Šimon | HOB0902 | C | SKOB Horní Benešov | 23:09 | + 5:54 |
13. | Prachařová Barbora | BFM0851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:58 | + 6:43 |
14. | Kročová Anna | BFM1052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:32 | + 7:17 |
15. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 24:47 | + 7:32 |
16. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 24:49 | + 7:34 |
17. | Chwistek Marek | SFM0006 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 26:44 | + 9:29 |
18. | Holesz Samuel | TRI0801 | C | TJ TŽ Třinec | 27:27 | + 10:12 |
19. | Chwistková Iva | SFM0007 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 28:24 | + 11:09 |
19. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:24 | + 11:09 |
21. | Létalová Eva | SFM0003 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 29:09 | + 11:54 |
22. | Berger Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 29:11 | + 11:56 |
23. | Ryška Vojtěch | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 29:17 | + 12:02 |
24. | Raszka Filip | TRI0703 | C | TJ TŽ Třinec | 29:27 | + 12:12 |
25. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 29:41 | + 12:26 |
26. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 30:14 | + 12:59 |
27. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 31:08 | + 13:53 |
28. | .............................. | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 32:11 | + 14:56 |
29. | Videnka Antonín | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:31 | + 16:16 |
30. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 36:47 | + 19:32 |
31. | Sikora Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:52 | + 20:37 |
32. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 38:29 | + 21:14 |
33. | Hrubá Eliška | AOV1050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 40:25 | + 23:10 |
34. | Masny Przemyslaw | MOV | C | SKOB Ostrava | 43:29 | + 26:14 |
35. | Ryšková Marie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:34 | + 29:19 |
36. | Stehlik Šimon | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:57 | + 30:42 |
37. | Rychlá Zuzana | SFM1050 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:08 | + 31:53 |
38. | Procner Viktor | BFM1301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:29 | + 32:14 |
39. | Ardilerri Jiříček | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:15 | + 35:00 |
40. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:10 | + 39:55 |
Holek Adam | SFM0005 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 26:49 | |
2. | Bíčánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 34:09 | + 7:20 |
3. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:13 | + 10:24 |
4. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:32 | + 11:43 |
5. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:38 | + 11:49 |
6. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 40:12 | + 13:23 |
7. | Hrouzová Jiřina | KRN6151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:22 | + 13:33 |
8. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 40:23 | + 13:34 |
9. | Frainšicová Kateřina | BFM8651 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:54 | + 16:05 |
10. | Řehová Natálie | BFM0051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:40 | + 16:51 |
11. | Ardielli Jiří | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 44:23 | + 17:34 |
12. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | C | SKOB Horní Benešov | 46:12 | + 19:23 |
13. | Laciková Hana | NNN0002 | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:28 | + 20:39 |
14. | Janýšková Alžběta | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:39 | + 20:50 |
15. | Chodurová Milena | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 47:40 | + 20:51 |
16. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:03 | + 21:14 |
17. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 48:24 | + 21:35 |
18. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 48:56 | + 22:07 |
19. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:30 | + 22:41 |
20. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:55 | + 24:06 |
21. | Kaufmanová Iveta | TRI7251 | C | TJ TŽ Třinec | 51:40 | + 24:51 |
22. | Hendrych Jiří | HOB6701 | C | SKOB Horní Benešov | 52:38 | + 25:49 |
23. | Martiníková Karin | OOP6250 | C | TJ Opava | 52:41 | + 25:52 |
24. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:36 | + 26:47 |
25. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 56:27 | + 29:38 |
26. | Nováková Lenka | BFM7852 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:53 | + 31:04 |
27. | Matloch Aleš | BFM7302 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:00 | + 32:11 |
28. | Bruk Miroslav | TRI6100 | C | TJ TŽ Třinec | 59:40 | + 32:51 |
29. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | OB Havířov | 63:22 | + 36:33 |
30. | Telecká Soňa | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 69:17 | + 42:28 |
31. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:18 | + 45:29 |
32. | Bužek Lubomír | BFM5602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:57 | + 51:08 |
33. | Kotatkova Dana | SFM6051 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 81:56 | + 55:07 |
34. | Davidová Tereza | NNN0011 | C | Neregistrovaní (NNN) | 110:40 | + 83:51 |
Telecký Jiří | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK |