O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
Vizovice - rekreační středisko Revika
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Země mloků
Ředitel závodu:
Marek Martin
Hlavní rozhodčí:
Starosta Pavel
Stavitel tratí:
Marek Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.70 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:16
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:53 + 3:37
3. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:27 + 13:11
D12C
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golová Tereza VIC0162 C OB Vizovice 17:23
2. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 18:09 + 0:46
3. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:53 + 5:30
4. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:36 + 7:13
5. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:55 + 7:32
6. Svobodová Klára LCE0153 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:28 + 8:05
7. Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín 26:50 + 9:27
8. Tichá Marie TZL0253 C SKOB Zlín 27:19 + 9:56
9. Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 29:40 + 12:17
10. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:07 + 12:44
Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín DISK
D14C
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 26:32
2. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:18 + 1:46
3. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 29:02 + 2:30
4. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 40:47 + 14:15
5. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 41:23 + 14:51
6. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 42:22 + 15:50
7. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:22 + 23:50
Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín DISK
D16C
3.70 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:21
2. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:31 + 2:10
3. Hauerlandová Natálie LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:58 + 21:37
D21C
4.60 km, 245 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4541
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 46:36 4711
2. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 48:42 + 2:06 4514
3. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 49:56 + 3:20 4399
4. Honnerová Blanka VPM8051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:39 + 8:03 3956
5. Krejčíková Bára TZL8551 C SKOB Zlín 57:16 + 10:40 3711
6. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 65:34 + 18:58 2933
7. Valkova Barbora NNN C NNN/Neregistrovaní 74:50 + 28:14
8. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 80:14 + 33:38 1557
9. Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 80:21 + 33:45 1546
Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35C
4.10 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:54
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 42:34 + 0:40
3. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:14 + 1:20
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:46 + 2:52
5. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 46:09 + 4:15
6. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 46:11 + 4:17
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 56:55 + 15:01
8. Pišová Hana LCE7053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:10 + 15:16
D45C
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:04
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:17 + 1:13
3. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 37:49 + 6:45
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 38:29 + 7:25
5. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 60:54 + 29:50
D55C
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 27:20
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 28:55 + 1:35
3. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 37:24 + 10:04
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 38:47 + 11:27
5. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 46:22 + 19:02
6. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 62:06 + 34:46
H10C
1.70 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jochec Jan VIC0304 C OB Vizovice 24:37
H12C
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 17:28
2. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 18:39 + 1:11
3. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 22:02 + 4:34
4. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:15 + 6:47
5. Kryštof Ivo HLV0200 C KČT - OB Holešov 27:49 + 10:21
6. Pšenčík Jan VIC0100 C OB Vizovice 28:25 + 10:57
7. Koňařík Vít SVS0200 C Orientklub Vsetín 34:55 + 17:27
8. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 53:19 + 35:51
Smolka Roman VIC0102 B OB Vizovice DISK
Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Janík Patrik LCE0101 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.70 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:39
2. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 41:37 + 3:58
3. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:41 + 4:02
4. Pospíšil Štěpán KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín 44:39 + 7:00
5. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 48:40 + 11:01
6. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 53:28 + 15:49
7. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:45 + 20:06
8. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 61:59 + 24:20
H16C
4.10 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 41:18
2. Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:09 + 3:51
H18C
4.90 km, 270 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turna Matyáš TZL9603 C SKOB Zlín 53:12
H21C
6.30 km, 285 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6505
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Tomáš TZL9302 R SKOB Zlín 41:45 7112
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 46:51 + 5:06 6392
3. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 49:33 + 7:48 6011
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 49:36 + 7:51 6004
5. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 49:45 + 8:00 5982
6. Sedláček Ondřej HLV9732 B KČT - OB Holešov 53:46 + 12:01 5415
7. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 54:28 + 12:43 5316
8. Chovanec David TZL9502 A SKOB Zlín 54:35 + 12:50 5300
9. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 54:40 + 12:55 5288
10. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:19 + 15:34 4913
11. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 61:52 + 20:07 4271
12. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia VŠ Plzeň 64:16 + 22:31 3932
13. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 72:44 + 30:59 2736
14. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 73:38 + 31:53 2609
15. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 87:59 + 46:14 582
16. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 93:46 + 52:01 0
17. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 99:05 + 57:20 0
18. Kadlček Václav NNN8901 C NNN/Neregistrovaní 102:40 + 60:55
Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín DISK 0
Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín DISK 0
H35C
4.90 km, 270 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:52
2. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 52:19 + 1:27
3. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:53 + 4:01
4. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 60:13 + 9:21
5. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 104:40 + 53:48
H45C
4.60 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 47:51
2. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:31 + 1:40
3. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:12 + 9:21
4. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 59:14 + 11:23
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 65:51 + 18:00
H55C
3.70 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 40:41
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 44:23 + 3:42
3. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:01 + 4:20
4. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 46:49 + 6:08
5. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 47:21 + 6:40
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 49:19 + 8:38
7. Válek Jaroslav EZL5213 C PEV Zlín 58:42 + 18:01
8. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 62:37 + 21:56
Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
H65C
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:43
2. Pohořalý Jiří OTK3807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:03 + 1:20
3. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 37:52 + 3:09
4. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 40:09 + 5:26
5. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:59 + 7:16
6. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:13 + 9:30
7. Žemlík Ivan SVS3801 C Orientklub Vsetín 44:15 + 9:32
HD10N
1.90 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 19:21
2. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 25:13 + 5:52
3. Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín 25:53 + 6:32
4. Šuráňová Pavlína TZL0497 C SKOB Zlín 29:22 + 10:01
5. Graugnerova Kamila NNN C NNN/Neregistrovaní 29:59 + 10:38
6. Graubner Tadeas NNN C NNN/Neregistrovaní 33:57 + 14:36
7. Šemnický Jakub TZL0441 C SKOB Zlín 34:06 + 14:45
8. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 41:38 + 22:17
9. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 57:54 + 38:33
10. Papp Vojtěch VIC0510 C OB Vizovice 61:55 + 42:34
Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín DISK
HDR
1.90 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhajsky Jakub TZL C SKOB Zlín 19:26
2. Batani Valentina TZL0492 C SKOB Zlín 20:36 + 1:10
3. Batani Valeria TZL0491 C SKOB Zlín 21:55 + 2:29
4. Mudrak Simon LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:17 + 2:51
5. Ovesny Petr SVS C Orientklub Vsetín 23:11 + 3:45
6. Kryštof David HLV0400 C KČT - OB Holešov 23:43 + 4:17
7. Sulcova Veronika VIC C OB Vizovice 24:37 + 5:11
8. Pekárek Tobias TZL05XX C SKOB Zlín 25:15 + 5:49
9. Sláma Šimon LCE1115 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:25 + 8:59
10. Hrbáček Filip LCE1116 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:55 + 9:29
11. Kundratova Eva JZL C TJ Jižní svahy Zlín 29:51 + 10:25
12. Otrusina Martin EZL0606 C PEV Zlín 30:22 + 10:56
13. Hrbackova Michaela LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:55 + 11:29
14. Hala Jakub VIC C OB Vizovice 31:09 + 11:43
15. Zichová Amálie LCE1114 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:54 + 12:28
16. Sulcova Jana VIC C OB Vizovice 33:12 + 13:46
17. Honner Jaroslav VPM0701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:04 + 14:38
18. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 34:06 + 14:40
19. Novotny Milos VPM C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:22 + 14:56
20. Hornych Jan NNN C NNN/Neregistrovaní 35:39 + 16:13
21. Hornych Simon NNN C NNN/Neregistrovaní 35:56 + 16:30
22. Stritesky Tomas ZVS C TJ Zbrojovka Vsetín 37:12 + 17:46
23. Konarik Vojtech SVS0701 C Orientklub Vsetín 37:31 + 18:05
24. Plaskova Anicka LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:38 + 18:12
25. Pernička Václav TZL0641 C SKOB Zlín 46:48 + 27:22
26. Pernička Martin TZL0841 C SKOB Zlín 46:54 + 27:28
27. Burkartova Sabina VIC C OB Vizovice 47:16 + 27:50
28. Halova Katerina VIC C OB Vizovice 47:27 + 28:01
29. Koc Juraj TZL C SKOB Zlín 50:27 + 31:01
30. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 50:29 + 31:03
31. Vyoralova Sarka VIC C OB Vizovice 54:30 + 35:04
32. Slováček Ondřej TZL09XX C SKOB Zlín 62:58 + 43:32
33. Pekárek David TZL10XX C SKOB Zlín 63:43 + 44:17
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
2.40 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hartman Vojtech TZL C SKOB Zlín 34:45
2. Vintr Otakar TZL1301 C SKOB Zlín 37:07 + 2:22
3. Ticha Marketa TZL C SKOB Zlín 40:31 + 5:46
4. Hrubá Tereza TZL9797 C SKOB Zlín 43:05 + 8:20
5. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 43:06 + 8:21
6. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:51 + 9:06
7. Vintrova Alzbeta TZL C SKOB Zlín 55:33 + 20:48
8. Alena Pěčková SKM7850 C KOB Směr Kroměříž 70:23 + 35:38
Graubnerova Martina NNN C NNN/Neregistrovaní DISK
T
3.70 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 48:53
2. Barton Jaroslav TZL C SKOB Zlín 49:37 + 0:44
3. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 55:05 + 6:12
4. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 62:03 + 13:10
5. Benroth Miroslav NNN C NNN/Neregistrovaní 67:47 + 18:54
6. Gargulak Lukas NNN C NNN/Neregistrovaní 88:23 + 39:30
7. Mrkvickova Jitka NNN C NNN/Neregistrovaní 119:56 + 71:03