Výsledky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
28.02.2016
Místo konání:
Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Vysočina aréna 1:5000
Ředitel závodu:
Hrušková Zdeňka
Hlavní rozhodčí:
Kamenický Radan
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bez protestu. Délky tratí nesplňovaly parametry závodu na klasické trati z důvodu nedostatku sněhu.Tato skutečnost byla dopředu známa a zkrácení tratí bylo schváleno sekcí LOB ČSOB.
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     P    
D12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:41
2. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 14:25 + 0:44
3. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 17:08 + 3:27
4. Nagyová Kateřina TJN04 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:19 + 3:38
5. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:15 + 7:34
D14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 12:17
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 13:02 + 0:45
Černá Kateřina MLA0251 A MLOK Mariánské Lázně DISK
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 24:16
2. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:37 + 2:21
D20
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk 46:51
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 53:04 + 6:13
Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 41:26
2. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 43:37 + 2:11
3. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 43:45 + 2:19
4. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 48:33 + 7:07
5. Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 49:45 + 8:19
6. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 50:05 + 8:39
7. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 50:23 + 8:57
8. Janovská Petra PGP7355 E SK Praga 60:29 + 19:03
9. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 62:02 + 20:36
Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně DISK
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 49:06
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 55:48 + 6:42
3. Holubová Veronika YBM7451 C Klub turistů a lyžařů Brno 66:42 + 17:36
Šťastná Irena 4DC7350 C VODÁK sport DISK
D45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 25:31
Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 34:36
2. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 38:42 + 4:06
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 42:17 + 7:41
D65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Jana 4DC3650 C VODÁK sport 28:35
H12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 14:52
2. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 19:20 + 4:28
3. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 21:22 + 6:30
4. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:47 + 24:55
5. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:44 + 31:52
MS Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:52 + 32:00
H14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 22:57
2. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:49 + 0:52
3. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 26:12 + 3:15
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:14 + 3:17
5. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:35 + 3:38
6. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 5:31
7. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 35:47 + 12:50
H17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 C KOS TJ Tesla Brno 42:55
2. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 44:28 + 1:33
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 45:39 + 2:44
4. Newiak Nick NEJ0101 C TJ Jiskra Nejdek 54:04 + 11:09
5. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 57:07 + 14:12
6. Neumann Jindřich PVP9900 C VSS Přírodověda Praha 71:25 + 28:30
Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H20
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vystavěl Ondřej JPV9807 B Oddíl OS SK Prostějov 45:00
2. Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 48:28 + 3:28
3. Hubáček Filip JPV9800 C Oddíl OS SK Prostějov 53:56 + 8:56
Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice DISK
H21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 39:56
2. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 41:30 + 1:34
3. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 42:10 + 2:14
4. Seidl Miroslav EKP7402 E VŠTJ Ekonom Praha 44:10 + 4:14
5. Kolaja Jan VLI8100 B Slavia Liberec orienteering 46:07 + 6:11
6. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 46:25 + 6:29
7. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 46:38 + 6:42
8. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 47:06 + 7:10
9. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 48:31 + 8:35
10. Goder Josef EKP8201 C VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 9:15
11. Chmelař Lukáš XHK9100 C GHOST RUBENA racing team 50:16 + 10:20
12. Čáp Ondřej DOB7405 E KOB Dobruška 53:50 + 13:54
13. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 54:12 + 14:16
14. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 71:54 + 31:58
Bořánek Petr SZP7000 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava DISK
Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Vlček Martin TUR8702 B OOB TJ Turnov DISK
Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha DISK
Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga DISK
Rygl Miroslav TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 42:15
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:36 + 3:21
3. Šmahel David TBM7407 C KOS TJ Tesla Brno 46:11 + 3:56
4. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 48:06 + 5:51
5. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 74:59 + 32:44
H45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jiří NEJ6400 C TJ Jiskra Nejdek 49:53
2. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 50:20 + 0:27
3. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 52:05 + 2:12
4. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 53:42 + 3:49
5. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 53:57 + 4:04
6. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 57:57 + 8:04
Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice DISK
Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk DISK
H55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 48:28
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 52:09 + 3:41
3. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 66:47 + 18:19
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 23:25
2. Mikan Vladimír SJC4805 C Sportcentrum Jičín 30:46 + 7:21
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:49 + 12:24
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 38:13 + 14:48
5. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 52:24 + 28:59
Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering DISK
H75
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 18:08
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 19:26 + 1:18
3. Attl Vladimír SSP3800 C SK Stopa Praha 27:09 + 9:01
P
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 10:29
2. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 15:34 + 5:05
3. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:49 + 6:20
4. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 16:55 + 6:26
5. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 50:33 + 40:04
6. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 51:16 + 40:47
7. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 51:41 + 41:12