Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | TJ Zlaté Hory | 11:48 | |
2. | Matěásková Šárka | JIL0551 | C | OK Jilemnice | 12:40 | + 0:52 |
3. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 16:13 | + 4:25 |
4. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 17:07 | + 5:19 |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 23:43 | + 11:55 |
MS | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 13:48 | + 2:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | C | OK Jilemnice | 17:03 | |
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 17:24 | + 0:21 |
3. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 20:38 | + 3:35 |
4. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:39 | + 3:36 |
5. | Čechmánková Anna | PGP0452 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 21:27 | + 4:24 |
6. | Bartošová Marie | MLA0451 | A | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 21:43 | + 4:40 |
7. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 29:36 | + 12:33 |
8. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 29:40 | + 12:37 |
Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 21:44 | |
2. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh | 21:47 | + 0:03 |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 23:04 | + 1:20 |
4. | Poláková Lenka | SOP0151 | C | TJ Slezan Opava | 24:03 | + 2:19 |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | Sportovní klub Studenec | 24:29 | + 2:45 |
6. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 25:15 | + 3:31 |
7. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 26:28 | + 4:44 |
8. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 28:25 | + 6:41 |
9. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 29:20 | + 7:36 |
10. | Novotná Tereza | ZLH0051 | C | TJ Zlaté Hory | 29:24 | + 7:40 |
11. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 30:44 | + 9:00 |
12. | Blahová Pavla | PGP0155 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 31:35 | + 9:51 |
13. | Bruková Magda | TRI0054 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 34:33 | + 12:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Markéta | ZBM9951 | B | SK Brno - Žabovřesky | 29:49 | |
2. | Janošíkova Tereza | JPV9950 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 31:00 | + 1:11 |
3. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 33:19 | + 3:30 |
4. | Poláková Tereza | SOP9951 | C | TJ Slezan Opava | 34:36 | + 4:47 |
5. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 36:04 | + 6:15 |
Horvátová Hana | SSU9794 | E | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | E | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 38:56 | |
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 39:53 | + 0:57 |
3. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové, z.s. | 40:12 | + 1:16 |
4. | Chudíková Barbora | SJI7850 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 40:49 | + 1:53 |
5. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 41:45 | + 2:49 |
6. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 45:05 | + 6:09 |
7. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 48:55 | + 9:59 |
8. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | Sportovní klub Chrast | 51:37 | + 12:41 |
9. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | A | SK Brno - Žabovřesky | 52:03 | + 13:07 |
10. | Veličková Monika | ABR8951 | C | A-team Bruntál | 54:12 | + 15:16 |
11. | Pilcová Barbora | JPV8977 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 55:32 | + 16:36 |
12. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:01 | + 22:05 |
13. | Bartošová Jana | MLA7051 | E | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 61:13 | + 22:17 |
14. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Brno - Žabovřesky | 76:25 | + 37:29 |
15. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 88:32 | + 49:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 42:53 | |
2. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 53:54 | + 11:01 |
3. | Borovičková Lenka | LIV7350 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 60:24 | + 17:31 |
4. | Šťastná Irena | TBM75 | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 71:14 | + 28:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 40:48 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 44:52 | + 4:04 |
3. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 49:37 | + 8:49 |
4. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l. | 61:12 | + 20:24 |
5. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | Sportovní klub Chrast | 68:21 | + 27:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 38:37 | |
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 38:42 | + 0:05 |
3. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | Sportovní klub Praga, z. s. | 53:36 | + 14:59 |
4. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov tělovýchovná jednota | 63:10 | + 24:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 32:36 | |
2. | Grygarová Alena | BOV5251 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 37:38 | + 5:02 |
3. | Doležalová Vlasta | BOV4851 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 48:46 | + 16:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechmánek Václav | PVP0600 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 28:27 | |
2. | Šťastný Adam | TBM | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 40:42 | + 12:15 |
3. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 44:10 | + 15:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 18:03 | |
2. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:29 | + 0:26 |
3. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 18:54 | + 0:51 |
3. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 18:54 | + 0:51 |
5. | Tokár Radim | NEJ0300 | C | TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh | 19:05 | + 1:02 |
6. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:28 | + 1:25 |
7. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 20:33 | + 2:30 |
8. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 23:54 | + 5:51 |
9. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 26:45 | + 8:42 |
10. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 28:42 | + 10:39 |
11. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 29:34 | + 11:31 |
12. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 31:09 | + 13:06 |
13. | Gruss Zdeněk | VRB0305 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 34:13 | + 16:10 |
14. | Cych Mikolaj | 33P0300 | C | Echo Twardogóra | 34:59 | + 16:56 |
15. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 36:11 | + 18:08 |
16. | Cych Maksymilian | 33P0301 | C | Echo Twardogóra | 36:37 | + 18:34 |
17. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | TJ Zlaté Hory | 38:52 | + 20:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | B | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 32:38 | |
2. | Štefan Vít | STH0202 | B | Sportovní klub Studenec | 36:38 | + 4:00 |
3. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:21 | + 4:43 |
4. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 37:44 | + 5:06 |
5. | Klaška Martin | DKP0100 | A | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 40:30 | + 7:52 |
6. | Link Lukáš | STH0205 | C | Sportovní klub Studenec | 41:35 | + 8:57 |
7. | Ježek Jakub | JIL0104 | C | OK Jilemnice | 42:32 | + 9:54 |
8. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 43:30 | + 10:52 |
9. | Tuma Matěj | SJC0202 | B | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 44:23 | + 11:45 |
10. | Vlastník Matouš | JIL0201 | C | OK Jilemnice | 44:28 | + 11:50 |
11. | Nechanický Jan | OSN0200 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:07 | + 14:29 |
12. | Bartoš Václav | MLA0101 | B | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 47:16 | + 14:38 |
13. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | Tělocvičná jednota Sokol Žamberk | 47:21 | + 14:43 |
14. | Kovařík Martin | TRI0101 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 47:23 | + 14:45 |
15. | Adamec Martin | TJN0106 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 47:41 | + 15:03 |
16. | Haltof Marek | TRI0200 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 47:57 | + 15:19 |
17. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:09 | + 20:31 |
18. | Procinger Jan | VRL0102 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 73:39 | + 41:01 |
Nagy Josef | TJN0006 | B | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | DISK | ||
Filipek Sebastian | TRI0002 | B | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Ondra | VRL9802 | A | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 39:27 | |
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 40:02 | + 0:35 |
3. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | TJ TESLA BRNO z.s. | 40:33 | + 1:06 |
4. | Vlastník Šimon | JIL9904 | C | OK Jilemnice | 47:02 | + 7:35 |
5. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 48:35 | + 9:08 |
6. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 49:43 | + 10:16 |
7. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 65:52 | + 26:25 |
8. | Gilík Marek | SOP9904 | C | TJ Slezan Opava | 69:08 | + 29:41 |
9. | Borovička Tomáš | LIV9800 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 82:09 | + 42:42 |
10. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 94:35 | + 55:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | SSU9442 | E | SK Severka Šumperk | 44:20 | |
2. | Laciga Radek | SZP8200 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 45:18 | + 0:58 |
3. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering, z.s. | 47:55 | + 3:35 |
4. | Lauerman Jan | SJI7419 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 49:22 | + 5:02 |
5. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 50:47 | + 6:27 |
6. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | Sportovní klub OK Jihlava, z.s. | 51:27 | + 7:07 |
7. | Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 52:03 | + 7:43 |
8. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 52:25 | + 8:05 |
9. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | E | TJ Slovan Praha Zdravotník | 53:45 | + 9:25 |
10. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:47 | + 9:27 |
11. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | TJ TESLA BRNO z.s. | 55:06 | + 10:46 |
12. | Malý Aleš | JIL8702 | E | OK Jilemnice | 56:31 | + 12:11 |
13. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 56:54 | + 12:34 |
14. | Klech Richard | VRB7201 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 59:03 | + 14:43 |
15. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | TJ TESLA BRNO z.s. | 59:16 | + 14:56 |
16. | Čech Jan | LIV7900 | E | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 60:42 | + 16:22 |
17. | Kunc Radovan | TJN5549 | E | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 61:16 | + 16:56 |
18. | Jirka Michal | PTE8403 | A | TJ Sokol Ptení | 61:55 | + 17:35 |
19. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 62:09 | + 17:49 |
20. | Neumann Tomáš | PVP8900 | E | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 62:28 | + 18:08 |
21. | Klaška Pavel | DKP9301 | E | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 62:53 | + 18:33 |
22. | Gregoriades Tomáš | SSP8312 | A | SK Stopa Praha, z.s. | 65:42 | + 21:22 |
23. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | Sportovní klub Chrast | 66:56 | + 22:36 |
24. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 70:15 | + 25:55 |
25. | Kopáček Jan | CHT8510 | E | Sportovní klub Chrast | 70:37 | + 26:17 |
26. | Martínek Robert | VPM7700 | B | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 74:49 | + 30:29 |
27. | Tojnar Jan | LIV6701 | B | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 86:57 | + 42:37 |
Argaláš Michal | TRI9301 | E | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | DISK | ||
MS | Schuster Marek | AOP9303 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 66:47 | + 22:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň | 45:58 | |
2. | Graubner Jan | TZL | C | SKOB Zlín | 46:36 | + 0:38 |
3. | Stachoň Zdeněk | ZBM8014 | C | SK Brno - Žabovřesky | 68:19 | + 22:21 |
4. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Brno - Žabovřesky | 71:15 | + 25:17 |
5. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | B | Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. | 72:10 | + 26:12 |
6. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Brno - Žabovřesky | 94:24 | + 48:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 50:57 | |
2. | Štregl Petr | VRL7303 | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | 52:24 | + 1:27 |
3. | Hruška Miloš | ABR7501 | C | A-team Bruntál | 56:40 | + 5:43 |
4. | Nedopílek David | SVR7600 | C | TJ Švýcárna | 58:30 | + 7:33 |
5. | Geisler Michal | SKL7500 | C | Spirála Kladno, o.s. | 59:17 | + 8:20 |
6. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | 60:19 | + 9:22 |
7. | Zvarik Tomáš | ZBM7702 | C | SK Brno - Žabovřesky | 60:21 | + 9:24 |
8. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | Sportovní klub Studenec | 61:17 | + 10:20 |
Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | DISK | ||
Hain Jan | SJC7502 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:15 | |
2. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 40:48 | + 3:33 |
3. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 44:06 | + 6:51 |
4. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | C | LKT 80 Šumperk, o.s. | 45:39 | + 8:24 |
5. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 46:28 | + 9:13 |
6. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | C | KS Hades Poznaň | 49:21 | + 12:06 |
7. | Bartczak Jaroslaw | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 50:28 | + 13:13 |
8. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 50:40 | + 13:25 |
9. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. | 53:03 | + 15:48 |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 53:29 | + 16:14 |
11. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 54:11 | + 16:56 |
12. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | C | KS Hades Poznaň | 56:24 | + 19:09 |
13. | Opletal Jaroslav | HAV6200 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 57:46 | + 20:31 |
14. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou | 59:23 | + 22:08 |
15. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 61:54 | + 24:39 |
Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK | ||
Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | DISK | ||
Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | DISK | ||
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 37:04 | |
2. | Wald František | LIV5300 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 40:59 | + 3:55 |
3. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | SPORTCENTRUM Jičín, z.s. | 42:02 | + 4:58 |
4. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 48:31 | + 11:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 40:30 | |
2. | Koč Zdeněk | SSP4700 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 45:13 | + 4:43 |
3. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 52:54 | + 12:24 |
4. | Doležal Libor | BOV4801 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 56:34 | + 16:04 |
5. | Nosál Stanislav | SSP4600 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 61:23 | + 20:53 |
Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | DISK | ||
Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka, z. s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 44:55 | |
2. | Rychlý Rudolf | SSP4100 | C | SK Stopa Praha, z.s. | 75:13 | + 30:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8559 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 19:57 | |
2. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 23:50 | + 3:53 |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD, o.s. | 27:43 | + 7:46 |
4. | Krčová Martina | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 30:58 | + 11:01 |
5. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Brno - Žabovřesky | 34:35 | + 14:38 |
6. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | Klub orientačního běhu Start Blansko | 35:32 | + 15:35 |
7. | Květoň Vladimír | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 41:53 | + 21:56 |
Procinger Michal | VRL | C | Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. | DISK |