Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
28.01.2017
Místo konání:
REREJVÍZ, horská chata FÉROVKA, GPS: 50.2252053N, 14.8626492E
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Kratochvíl Martin
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     TP    
D12
1.90 km, 6 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 C TJ Zlaté Hory 11:48
2. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 12:40 + 0:52
3. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 16:13 + 4:25
4. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava, z.s. 17:07 + 5:19
5. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 23:43 + 11:55
MS Rychlá Karolína KRN0757 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 13:48 + 2:00
D14
3.00 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 17:03
2. Randáková Adéla VRL0452 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 17:24 + 0:21
3. Nagyová Kateřina TJN0452 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 20:38 + 3:35
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:39 + 3:36
5. Čechmánková Anna PGP0452 C Sportovní klub Praga, z. s. 21:27 + 4:24
6. Bartošová Marie MLA0451 A TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 21:43 + 4:40
7. Haltofová Romana TRI0451 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 29:36 + 12:33
8. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 29:40 + 12:37
Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D17
3.70 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 21:44
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh 21:47 + 0:03
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 A TJ TESLA BRNO z.s. 23:04 + 1:20
4. Poláková Lenka SOP0151 C TJ Slezan Opava 24:03 + 2:19
5. Chrástová Tereza STH0251 A Sportovní klub Studenec 24:29 + 2:45
6. Štreglová Zuzana VRL0251 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 25:15 + 3:31
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 B Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 26:28 + 4:44
8. Mrózek Teresa TRI0251 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 28:25 + 6:41
9. Randáková Alžběta VRL0252 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 29:20 + 7:36
10. Novotná Tereza ZLH0051 C TJ Zlaté Hory 29:24 + 7:40
11. Rydlová Adéla TJN0151 A Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 30:44 + 9:00
12. Blahová Pavla PGP0155 C Sportovní klub Praga, z. s. 31:35 + 9:51
13. Bruková Magda TRI0054 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 34:33 + 12:49
D20
5.40 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 B SK Brno - Žabovřesky 29:49
2. Janošíkova Tereza JPV9950 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:00 + 1:11
3. Argalášová Kateřina TRI9750 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 33:19 + 3:30
4. Poláková Tereza SOP9951 C TJ Slezan Opava 34:36 + 4:47
5. Szarzecová Lucie TRI9850 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 36:04 + 6:15
Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk DISK
D21
7.20 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 E Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 38:56
2. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka, z. s. 39:53 + 0:57
3. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové, z.s. 40:12 + 1:16
4. Chudíková Barbora SJI7850 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 40:49 + 1:53
5. Neumannová Kateřina PVP9250 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 41:45 + 2:49
6. Haltof Ewa VRB9499 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 45:05 + 6:09
7. Tomešová Daniela SJC8451 E SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 48:55 + 9:59
8. Kopáčková Iva CHT8851 E Sportovní klub Chrast 51:37 + 12:41
9. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Brno - Žabovřesky 52:03 + 13:07
10. Veličková Monika ABR8951 C A-team Bruntál 54:12 + 15:16
11. Pilcová Barbora JPV8977 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 55:32 + 16:36
12. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:01 + 22:05
13. Bartošová Jana MLA7051 E TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 61:13 + 22:17
14. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno - Žabovřesky 76:25 + 37:29
15. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 88:32 + 49:36
D35
6.10 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 42:53
2. Štreglová Andrea VRL7552 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 53:54 + 11:01
3. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 60:24 + 17:31
4. Šťastná Irena TBM75 C TJ TESLA BRNO z.s. 71:14 + 28:21
D45
5.10 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 40:48
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 44:52 + 4:04
3. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 49:37 + 8:49
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l. 61:12 + 20:24
5. Řezníčková Hana CHT6051 C Sportovní klub Chrast 68:21 + 27:33
D55
4.90 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 38:37
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 38:42 + 0:05
3. Hrabánková Ilona PGP6250 C Sportovní klub Praga, z. s. 53:36 + 14:59
4. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov tělovýchovná jednota 63:10 + 24:33
D65
3.40 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha, z.s. 32:36
2. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 37:38 + 5:02
3. Doležalová Vlasta BOV4851 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 48:46 + 16:10
H12
3.00 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechmánek Václav PVP0600 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 28:27
2. Šťastný Adam TBM C TJ TESLA BRNO z.s. 40:42 + 12:15
3. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava, z.s. 44:10 + 15:43
H14
3.50 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 18:03
2. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 18:29 + 0:26
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 18:54 + 0:51
3. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 18:54 + 0:51
5. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh 19:05 + 1:02
6. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 19:28 + 1:25
7. Procinger Jakub VRL0305 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 20:33 + 2:30
8. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 23:54 + 5:51
9. Bialožyt Marek TRI0301 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 26:45 + 8:42
10. Kovařík Tomáš TRI0400 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 28:42 + 10:39
11. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 29:34 + 11:31
12. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 31:09 + 13:06
13. Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:13 + 16:10
14. Cych Mikolaj 33P0300 C Echo Twardogóra 34:59 + 16:56
15. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 36:11 + 18:08
16. Cych Maksymilian 33P0301 C Echo Twardogóra 36:37 + 18:34
17. Novotný Erik ZLH0301 C TJ Zlaté Hory 38:52 + 20:49
H17
6.20 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 B Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 32:38
2. Štefan Vít STH0202 B Sportovní klub Studenec 36:38 + 4:00
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:21 + 4:43
4. Milán Tomáš TBM0111 A TJ TESLA BRNO z.s. 37:44 + 5:06
5. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka, z. s. 40:30 + 7:52
6. Link Lukáš STH0205 C Sportovní klub Studenec 41:35 + 8:57
7. Ježek Jakub JIL0104 C OK Jilemnice 42:32 + 9:54
8. Tuharský Erik TRI0100 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 43:30 + 10:52
9. Tuma Matěj SJC0202 B SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 44:23 + 11:45
10. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 44:28 + 11:50
11. Nechanický Jan OSN0200 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:07 + 14:29
12. Bartoš Václav MLA0101 B TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 47:16 + 14:38
13. Moravec Jan ZAM0205 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 47:21 + 14:43
14. Kovařík Martin TRI0101 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 47:23 + 14:45
15. Adamec Martin TJN0106 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 47:41 + 15:03
16. Haltof Marek TRI0200 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 47:57 + 15:19
17. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:09 + 20:31
18. Procinger Jan VRL0102 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 73:39 + 41:01
Nagy Josef TJN0006 B Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou DISK
Filipek Sebastian TRI0002 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek DISK
H20
7.90 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 39:27
2. Cienciala Jan TRI9801 A Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 40:02 + 0:35
3. Hlaváč Ondřej TBM9901 A TJ TESLA BRNO z.s. 40:33 + 1:06
4. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 47:02 + 7:35
5. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 48:35 + 9:08
6. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 49:43 + 10:16
7. Neumann Jindřich PVP9900 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 65:52 + 26:25
8. Gilík Marek SOP9904 C TJ Slezan Opava 69:08 + 29:41
9. Borovička Tomáš LIV9800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 82:09 + 42:42
10. Vostál Dominik UOL9901 C Spolek orientačních běžců Olomouc 94:35 + 55:08
H21
9.40 km, 17 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 44:20
2. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Praha Zdravotník 45:18 + 0:58
3. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering, z.s. 47:55 + 3:35
4. Lauerman Jan SJI7419 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 49:22 + 5:02
5. Kantor Ondřej TRI9103 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 50:47 + 6:27
6. Venhoda Milan SJI7104 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 51:27 + 7:07
7. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Praha Zdravotník 52:03 + 7:43
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 52:25 + 8:05
9. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Praha Zdravotník 53:45 + 9:25
10. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:47 + 9:27
11. Rygl Miroslav TBM7205 E TJ TESLA BRNO z.s. 55:06 + 10:46
12. Malý Aleš JIL8702 E OK Jilemnice 56:31 + 12:11
13. Neumann Vojtěch PVP9400 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 56:54 + 12:34
14. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:03 + 14:43
15. Šťastný Jiří TBM7137 E TJ TESLA BRNO z.s. 59:16 + 14:56
16. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 60:42 + 16:22
17. Kunc Radovan TJN5549 E Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 61:16 + 16:56
18. Jirka Michal PTE8403 A TJ Sokol Ptení 61:55 + 17:35
19. Vlach Jiří AOV7900 C TJ Baník Ostrava OKD 62:09 + 17:49
20. Neumann Tomáš PVP8900 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 62:28 + 18:08
21. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka, z. s. 62:53 + 18:33
22. Gregoriades Tomáš SSP8312 A SK Stopa Praha, z.s. 65:42 + 21:22
23. Kopáček Miroslav CHT6049 E Sportovní klub Chrast 66:56 + 22:36
24. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava, z.s. 70:15 + 25:55
25. Kopáček Jan CHT8510 E Sportovní klub Chrast 70:37 + 26:17
26. Martínek Robert VPM7700 B Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 74:49 + 30:29
27. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 86:57 + 42:37
Argaláš Michal TRI9301 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek DISK
MS Schuster Marek AOP9303 C Orientační Běh Opava, z.s. 66:47 + 22:27
H21B
7.90 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jakub VPM7905 C Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 45:58
2. Graubner Jan TZL C SKOB Zlín 46:36 + 0:38
3. Stachoň Zdeněk ZBM8014 C SK Brno - Žabovřesky 68:19 + 22:21
4. König Lukáš ZBM8001 C SK Brno - Žabovřesky 71:15 + 25:17
5. Leštínský Tomáš DOB7801 B Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. 72:10 + 26:12
6. Pátek Richard ZBM7609 C SK Brno - Žabovřesky 94:24 + 48:26
H35
8.20 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 50:57
2. Štregl Petr VRL7303 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 52:24 + 1:27
3. Hruška Miloš ABR7501 C A-team Bruntál 56:40 + 5:43
4. Nedopílek David SVR7600 C TJ Švýcárna 58:30 + 7:33
5. Geisler Michal SKL7500 C Spirála Kladno, o.s. 59:17 + 8:20
6. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 60:19 + 9:22
7. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Brno - Žabovřesky 60:21 + 9:24
8. Chrást Tomáš STH7401 C Sportovní klub Studenec 61:17 + 10:20
Tuma Jaroslav SJC7305 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. DISK
Hain Jan SJC7502 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. DISK
H45
6.10 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 37:15
2. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 40:48 + 3:33
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 44:06 + 6:51
4. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk, o.s. 45:39 + 8:24
5. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 46:28 + 9:13
6. Nowak Remigiusz 97P7200 C KS Hades Poznaň 49:21 + 12:06
7. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 50:28 + 13:13
8. Lužný Ladislav HAV6000 C Orientační běh Havířov, z.s. 50:40 + 13:25
9. Bartoš Luděk MLA6701 C TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 53:03 + 15:48
10. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:29 + 16:14
11. Sochor Tomáš HAV6301 C Orientační běh Havířov, z.s. 54:11 + 16:56
12. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznaň 56:24 + 19:09
13. Opletal Jaroslav HAV6200 C Orientační běh Havířov, z.s. 57:46 + 20:31
14. Rydl Jiří TJN7000 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 59:23 + 22:08
15. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 61:54 + 24:39
Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava, z.s. DISK
Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Praha Zdravotník DISK
Jakobi Zdeněk HAV5701 C Orientační běh Havířov, z.s. DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. DISK
H55
5.10 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 37:04
2. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 40:59 + 3:55
3. Kuchař Pavel SJC6000 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 42:02 + 4:58
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 48:31 + 11:27
H65
4.90 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 40:30
2. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha, z.s. 45:13 + 4:43
3. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 52:54 + 12:24
4. Doležal Libor BOV4801 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 56:34 + 16:04
5. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha, z.s. 61:23 + 20:53
Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice DISK
Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. DISK
H75
3.40 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha, z.s. 44:55
2. Rychlý Rudolf SSP4100 C SK Stopa Praha, z.s. 75:13 + 30:18
TP
3.00 km, 6 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 19:57
2. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 23:50 + 3:53
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 27:43 + 7:46
4. Krčová Martina KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 30:58 + 11:01
5. Königová Jana ZBM8661 C SK Brno - Žabovřesky 34:35 + 14:38
6. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 35:32 + 15:35
7. Květoň Vladimír KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 41:53 + 21:56
Procinger Michal VRL C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. DISK