Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
29.01.2017
Místo konání:
Zlaté Hory, Rejvíz, chata Férovka, GPS: 50.2297,17.3067
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr
Stavitel tratí:
Kratochvíl Martin
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H12     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     TP    
D12
3.30 km, 6 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 C TJ Zlaté Hory 16:54
2. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:25 + 4:31
3. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 22:08 + 5:14
4. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:18 + 15:24
5. Rychlá Karolína KRN C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 44:29 + 27:35
D14
4.60 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 24:19
2. Randáková Adéla VRL0452 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 24:53 + 0:34
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:55 + 1:36
4. Nagyová Kateřina TJN0452 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 28:02 + 3:43
5. Bartošová Marie MLA0451 A TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 30:36 + 6:17
6. Čechmánková Anna PGP0452 C Sportovní klub Praga, z. s. 31:42 + 7:23
7. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:43 + 13:24
8. Haltofová Romana TRI0451 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 40:09 + 15:50
9. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:17 + 17:58
10. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava, z.s. 57:32 + 33:13
D17
5.90 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 30:47
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh 30:53 + 0:06
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 A TJ TESLA BRNO z.s. 30:56 + 0:09
4. Poláková Lenka SOP0151 C TJ Slezan Opava 32:10 + 1:23
5. Chrástová Tereza STH0251 A Sportovní klub Studenec 32:21 + 1:34
6. Štreglová Zuzana VRL0251 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 35:04 + 4:17
7. Randáková Alžběta VRL0252 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 35:33 + 4:46
8. Mrózek Teresa TRI0251 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 39:02 + 8:15
9. Rydlová Magdaléna TJN0251 B Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 39:23 + 8:36
10. Novotná Tereza ZLH0051 C TJ Zlaté Hory 40:29 + 9:42
11. Rydlová Adéla TJN0151 A Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 41:02 + 10:15
12. Blahová Pavla PGP0155 C Sportovní klub Praga, z. s. 41:21 + 10:34
13. Bruková Magda TRI0054 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 48:32 + 17:45
D20
7.30 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk 44:40
2. Firešová Markéta ZBM9951 B SK Brno - Žabovřesky 47:50 + 3:10
3. Argalášová Kateřina TRI9750 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 48:52 + 4:12
4. Poláková Tereza SOP9951 C TJ Slezan Opava 49:49 + 5:09
5. Szarzecová Lucie TRI9850 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 50:42 + 6:02
6. Janošíkova Tereza JPV9950 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 53:37 + 8:57
D21
8.30 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa VRB9499 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:58
2. Tomešová Daniela SJC8451 E SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 51:36 + 1:38
3. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Brno - Žabovřesky 53:23 + 3:25
4. Veličková Monika ABR8951 C A-team Bruntál 55:37 + 5:39
5. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:46 + 9:48
6. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 91:41 + 41:43
7. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno - Žabovřesky 93:11 + 43:13
D35
8.00 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 46:01
2. Štreglová Andrea VRL7552 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 59:57 + 13:56
3. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 69:20 + 23:19
4. Šťastná Irena TBM73 C TJ TESLA BRNO z.s. 75:28 + 29:27
D45
7.10 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 45:27
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 57:39 + 12:12
3. Řezníčková Hana CHT6051 C Sportovní klub Chrast 58:26 + 12:59
4. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 58:59 + 13:32
5. Čiháková Lenka KNC6750 C Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l. 74:21 + 28:54
D55
6.20 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 41:49
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 46:41 + 4:52
3. Hrabánková Ilona PGP6250 C Sportovní klub Praga, z. s. 65:20 + 23:31
4. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov tělovýchovná jednota 81:12 + 39:23
D65
5.50 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha, z.s. 54:48
2. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 69:01 + 14:13
Doležalová Vlasta BOV4851 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. DISK
DE
10.20 km, 13 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 E Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 47:50
2. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové, z.s. 52:09 + 4:19
3. Chudíková Barbora SJI7850 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 52:27 + 4:37
4. Neumannová Kateřina PVP9250 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 54:32 + 6:42
5. Kopáčková Iva CHT8851 E Sportovní klub Chrast 63:00 + 15:10
6. Bartošová Jana MLA7051 E TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 68:41 + 20:51
Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka, z. s. DISK
H12
4.60 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 37:41
2. Čechmánek Václav PVP0600 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 38:39 + 0:58
3. Šťastný Adam TBM C TJ TESLA BRNO z.s. 48:12 + 10:31
H14
5.80 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 33:18
2. Štregl Matyáš VRL0301 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 33:59 + 0:41
3. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 34:24 + 1:06
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:28 + 1:10
5. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 35:39 + 2:21
6. Procinger Jakub VRL0305 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 37:58 + 4:40
7. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek, z.s., orientační běh 38:05 + 4:47
8. Bialožyt Marek TRI0301 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 39:36 + 6:18
9. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:03 + 9:45
10. Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:02 + 14:44
11. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 53:06 + 19:48
12. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 60:48 + 27:30
13. Novotný Erik ZLH0301 C TJ Zlaté Hory 70:21 + 37:03
14. Škorpil Marek SZP C TJ Slovan Praha Zdravotník 95:50 + 62:32
H17
7.40 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 B Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 31:50
2. Nagy Josef TJN0006 B Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 32:04 + 0:14
3. Štefan Vít STH0202 B Sportovní klub Studenec 34:08 + 2:18
4. Milán Tomáš TBM0111 A TJ TESLA BRNO z.s. 34:35 + 2:45
5. Filipek Sebastian TRI0002 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 35:32 + 3:42
6. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka, z. s. 37:32 + 5:42
7. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:14 + 6:24
8. Ježek Jakub JIL0104 C OK Jilemnice 38:16 + 6:26
9. Link Lukáš STH0205 C Sportovní klub Studenec 38:26 + 6:36
10. Tuharský Erik TRI0100 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 40:06 + 8:16
11. Tuma Matěj SJC0202 B SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 41:29 + 9:39
12. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 41:57 + 10:07
13. Moravec Jan ZAM0205 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 42:07 + 10:17
14. Haltof Marek TRI0200 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 42:25 + 10:35
15. Nechanický Jan OSN0200 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:37 + 10:47
16. Bartoš Václav MLA0101 B TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 42:58 + 11:08
17. Adamec Martin TJN0106 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 44:48 + 12:58
18. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 47:25 + 15:35
19. Procinger Jan VRL0102 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 49:54 + 18:04
H20
11.60 km, 11 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 A Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 55:41
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A TJ TESLA BRNO z.s. 59:25 + 3:44
3. Cienciala Jan TRI9801 A Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 59:56 + 4:15
4. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 68:45 + 13:04
5. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 74:13 + 18:32
6. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 75:04 + 19:23
7. Gilík Marek SOP9904 C TJ Slezan Opava 92:30 + 36:49
8. Neumann Jindřich PVP9900 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 97:24 + 41:43
9. Vostál Dominik UOL9901 C Spolek orientačních běžců Olomouc 121:42 + 66:01
10. Borovička Tomáš LIV9800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 124:12 + 68:31
H21A
13.00 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 67:58
2. Jirka Michal PTE8403 A TJ Sokol Ptení 70:14 + 2:16
3. Vlach Jiří AOV7900 C TJ Baník Ostrava OKD 73:19 + 5:21
4. Gregoriades Tomáš SSP8312 A SK Stopa Praha, z.s. 75:53 + 7:55
5. Martínek Robert VPM7700 B Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 78:58 + 11:00
6. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 99:11 + 31:13
H21B
11.60 km, 11 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Jan TZL C SKOB Zlín 65:08
2. Jirka Jakub VPM7905 C Klub orientačních sportů Slavia VŠ Plzeň 68:44 + 3:36
3. Stachoň Zdeněk ZBM8014 C SK Brno - Žabovřesky 90:51 + 25:43
4. Leštínský Tomáš DOB7801 B Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. 96:02 + 30:54
5. Pátek Richard ZBM7609 C SK Brno - Žabovřesky 105:22 + 40:14
6. König Lukáš ZBM8001 C SK Brno - Žabovřesky 123:50 + 58:42
Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Brno - Žabovřesky DISK
H35
11.60 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 62:23
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava, z.s. 66:12 + 3:49
3. Štregl Petr VRL7303 C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 69:34 + 7:11
4. Nedopílek David SVR7600 C TJ Švýcárna 70:30 + 8:07
5. Tomeš Petr SJC7531 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 70:35 + 8:12
6. Chrást Tomáš STH7401 C Sportovní klub Studenec 76:31 + 14:08
7. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 80:59 + 18:36
8. Geisler Michal SKL7500 C Spirála Kladno, o.s. 101:14 + 38:51
Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava, z.s. DISK
H45
8.00 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 44:12
2. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Praha Zdravotník 45:30 + 1:18
3. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 46:14 + 2:02
4. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava, z.s. 49:20 + 5:08
5. Rydl Jiří TJN7000 C Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 49:39 + 5:27
6. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk, o.s. 51:20 + 7:08
7. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:48 + 9:36
8. Nowak Remigiusz 97P7200 C KS Hades Poznaň 55:43 + 11:31
9. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 57:48 + 13:36
10. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznaň 58:28 + 14:16
11. Bartoš Luděk MLA6701 C TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s. 60:08 + 15:56
12. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 64:16 + 20:04
H55
7.10 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:50
2. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 50:00 + 11:10
3. Kuchař Pavel SJC6000 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 51:26 + 12:36
4. Hrouza Jan KRN5401 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 56:08 + 17:18
H65
6.20 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 48:01
2. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 48:38 + 0:37
3. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 55:43 + 7:42
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 58:31 + 10:30
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 63:13 + 15:12
6. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha, z.s. 68:58 + 20:57
7. Doležal Libor BOV4801 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 79:37 + 31:36
Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha, z.s. DISK
H75
5.50 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha, z.s. 74:44
2. Rychlý Rudolf SSP4100 C SK Stopa Praha, z.s. 118:03 + 43:19
HE
14.20 km, 17 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Praha Zdravotník 65:13
2. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 65:19 + 0:06
3. Lauerman Jan SJI7419 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 66:10 + 0:57
4. Argaláš Michal TRI9301 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 67:29 + 2:16
5. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering, z.s. 69:05 + 3:52
6. Venhoda Milan SJI7104 E Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 69:16 + 4:03
7. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 69:19 + 4:06
8. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Praha Zdravotník 70:21 + 5:08
9. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 71:28 + 6:15
10. Kantor Ondřej TRI9103 E Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 71:33 + 6:20
11. Rygl Miroslav TBM7205 E TJ TESLA BRNO z.s. 72:59 + 7:46
12. Neumann Vojtěch PVP9400 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 73:31 + 8:18
13. Malý Aleš JIL8702 E OK Jilemnice 78:47 + 13:34
14. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Praha Zdravotník 79:49 + 14:36
15. Šťastný Jiří TBM7137 E TJ TESLA BRNO z.s. 81:19 + 16:06
16. Neumann Tomáš PVP8900 E Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 81:25 + 16:12
17. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka, z. s. 84:28 + 19:15
18. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 84:40 + 19:27
19. Kunc Radovan TJN5549 E Klub českých turistů TJ Tatran Jablonec n. Nisou 86:22 + 21:09
20. Kopáček Jan CHT8510 E Sportovní klub Chrast 88:04 + 22:51
21. Kopáček Miroslav CHT6049 E Sportovní klub Chrast 91:38 + 26:25
MS Schuster Marek AOP9303 C Orientační Běh Opava, z.s. 86:02 + 20:49
TP
5.30 km, 5 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Pavlína KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 47:32
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 54:24 + 6:52
3. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 60:33 + 13:01
4. Königová Jana ZBM8661 C SK Brno - Žabovřesky 61:08 + 13:36
5. Procinger Michal VRL C Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z.s. 63:17 + 15:45
6. Gorczyca Michal 97P0000 C KS Hades Poznaň 66:58 + 19:26
Rychlý Pavel KRN8505 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. DISK