Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
49°40'50.335
Pořadatel:
SFM - OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
Mapa:
Kalle, 1:10 000
Ředitel závodu:
Brodová Gabriela
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Sikora Miroslav
JURY:
Svěchota Milan, Sochor Tomáš, Ryšavý Jiří
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10N
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 25:38
2. Brychlecová Alexandra MOV C SKOB Ostrava 37:49 + 12:11
Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec DISK
Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava DISK
D10C
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 20:23
D12C
2.20 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 23:53
2. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 25:21 + 1:28
3. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 25:44 + 1:51
4. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 27:17 + 3:24
5. Čudková Kristýna MOV0654 C SKOB Ostrava 32:52 + 8:59
6. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 34:21 + 10:28
7. Cuninková Katka NNN0513 C Neregistrovaní (NNN) 37:01 + 13:08
8. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 47:24 + 23:31
9. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 58:49 + 34:56
D14C
2.50 km, 15 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 23:17
2. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 28:03 + 4:46
3. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:49 + 5:32
4. Laciková Markéta NNN0352 C Neregistrovaní (NNN) 30:01 + 6:44
5. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 30:53 + 7:36
6. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 30:54 + 7:37
7. Mikolášová Ema NNN0318 C Neregistrovaní (NNN) 33:59 + 10:42
8. Trepacova Gabika VZA0450 C Slávia ŽU Žilina 39:15 + 15:58
9. Kubalová Alenka NNN0312 C Neregistrovaní (NNN) 47:36 + 24:19
D16C
3.10 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 25:18
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 26:19 + 1:01
3. Pogoda Kinga 14P C UKS Kometa Gliwice 27:10 + 1:52
4. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 30:23 + 5:05
5. Klabouchova Veronika VZA0150 C Slávia ŽU Žilina 34:35 + 9:17
6. Kuriakova Terezia VZA0250 C Slávia ŽU Žilina 42:42 + 17:24
7. Buksová Zuzka NNN0117 C Neregistrovaní (NNN) 51:10 + 25:52
8. Poliakova Viktoria VZA0251 C Slávia ŽU Žilina 108:44 + 83:26
D18C
3.20 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 33:55
2. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 34:24 + 0:29
3. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 35:45 + 1:50
4. Úabuda Wiktoria 14P0050 C UKS Kometa Gliwice 38:42 + 4:47
D20C
4.20 km, 35 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 45:26 0
2. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:38 + 3:12 0
3. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 51:03 + 5:37 0
4. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 62:24 + 16:58 0
D21C
4.20 km, 35 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2326
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 33:45 2523
2. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 34:18 + 0:33
3. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 36:34 + 2:49 2337
4. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 37:47 + 4:02 2257
5. Haltof Ewa VRB9499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 40:11 + 6:26 2099
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:36 + 7:51 2006
7. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 49:01 + 15:16 1518
8. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 54:39 + 20:54 1147
9. Bohunská Monika KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:18 + 21:33 1104
10. Marszałek Hanna 2PP7850 C Marklowice Górne 57:25 + 23:40
D35C
3.90 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 37:49
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 38:19 + 0:30
3. Michna Durcova Alena VZA7850 C Slávia ŽU Žilina 41:16 + 3:27
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 42:14 + 4:25
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:23 + 4:34
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 44:40 + 6:51
7. Marszałek Maria 11P7751 C Jastrzębie-Zdrój 45:46 + 7:57
8. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 49:16 + 11:27
9. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 53:53 + 16:04
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 59:36 + 21:47
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 66:49 + 29:00
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 72:21 + 34:32
Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D45C
3.30 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 35:21
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 35:44 + 0:23
3. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:35 + 3:14
4. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 38:47 + 3:26
5. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 38:57 + 3:36
6. Kralova Miriam VZA6950 C Slávia ŽU Žilina 40:20 + 4:59
7. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 40:52 + 5:31
8. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 42:00 + 6:39
9. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 43:35 + 8:14
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 47:26 + 12:05
11. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 47:30 + 12:09
12. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 48:28 + 13:07
13. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 49:42 + 14:21
14. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 55:26 + 20:05
15. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 62:36 + 27:15
Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec DISK
D55C
2.60 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 34:50
2. Polonyiova Darina VZA4850 C Slávia ŽU Žilina 36:54 + 2:04
3. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 40:39 + 5:49
4. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 46:44 + 11:54
5. Šimečková Anna NNN6111 C Neregistrovaní (NNN) 47:29 + 12:39
6. Polakovicova Elena VZA5850 C Slávia ŽU Žilina 50:01 + 15:11
H10N
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 16:56
2. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 27:29 + 10:33
3. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 28:25 + 11:29
4. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 28:36 + 11:40
5. Masny Tadeusz MOV C SKOB Ostrava 46:32 + 29:36
Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Stöcker Richard MOV0701 C SKOB Ostrava DISK
Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H10C
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 25:44
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 30:59 + 5:15
3. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 31:01 + 5:17
H12C
2.50 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 21:43
2. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 24:34 + 2:51
3. Trepac Adam VZA0600 C Slávia ŽU Žilina 32:01 + 10:18
4. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 32:46 + 11:03
5. Jarolím Matouš HAV0601 C OB Havířov 33:35 + 11:52
6. Marszałek Patryk 14P0501 C UKS Kometa Gliwice 34:26 + 12:43
7. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 40:27 + 18:44
8. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 40:46 + 19:03
9. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 41:19 + 19:36
10. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:26 + 21:43
11. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:15 + 25:32
12. Vítkovič Patrik TRI0507 C TJ TŽ Třinec 51:25 + 29:42
13. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 54:17 + 32:34
14. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 57:29 + 35:46
15. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 58:47 + 37:04
16. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 67:50 + 46:07
17. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 108:58 + 87:15
Kotala Petr TRI0705 C TJ TŽ Třinec DISK
H14C
3.20 km, 15 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 23:29
2. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 27:14 + 3:45
3. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 28:44 + 5:15
4. Jurčík Tomáš NNN0319 C Neregistrovaní (NNN) 30:30 + 7:01
5. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 30:37 + 7:08
6. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 31:19 + 7:50
7. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:33 + 8:04
8. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 31:41 + 8:12
9. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 31:45 + 8:16
10. Nosáľ Michal NNN0314 C Neregistrovaní (NNN) 41:46 + 18:17
11. Krupa Jakub TRI0404 C TJ TŽ Třinec 41:51 + 18:22
12. Jarolím Jáchym HAV0400 C OB Havířov 48:18 + 24:49
Budiský Martin NNN0315 C Neregistrovaní (NNN) DISK
Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
H16C
3.70 km, 25 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 28:36
2. Kucharczyk Jakub 14P0101 C UKS Kometa Gliwice 31:18 + 2:42
3. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:55 + 3:19
4. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 37:05 + 8:29
5. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 48:20 + 19:44
6. Hrubý Martin AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava 83:54 + 55:18
Jarolím Jonáš HAV0101 C OB Havířov DISK
H18C
4.20 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 34:48
2. Szwaja Mateusz 14P9901 C UKS Kometa Gliwice 36:03 + 1:15
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 37:14 + 2:26
4. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 40:41 + 5:53
5. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 41:19 + 6:31
6. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 41:33 + 6:45
7. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 42:26 + 7:38
8. Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava 66:24 + 31:36
H20C
5.90 km, 55 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Račko Lukáš NNN9916 C Neregistrovaní (NNN) 66:37
H21C
5.90 km, 55 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 39:30 6248
2. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:33 + 1:03 6088
3. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 40:34 + 1:04 6085
4. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 40:48 + 1:18 6050
5. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 42:09 + 2:39
6. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 43:32 + 4:02 5632
7. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 43:34 + 4:04
8. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 43:42 + 4:12 5607
9. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 44:56 + 5:26 5418
10. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 46:01 + 6:31
11. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 47:03 + 7:33 5095
12. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 47:28 + 7:58 5031
13. Kosut Martin VZA9200 C Slávia ŽU Žilina 47:54 + 8:24
14. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 49:33 + 10:03 4713
15. Pasek Marcin 51P9500 C UKS Sparta Czyżowice 51:27 + 11:57
16. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 52:10 + 12:40 4314
17. Kral Adam VZA9601 C Slávia ŽU Žilina 52:17 + 12:47
18. Marszałek Piotr 2PP7700 C Marklowice Górne 52:33 + 13:03
19. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:51 + 14:21 4057
20. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 54:04 + 14:34
21. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 55:15 + 15:45 3843
22. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 59:59 + 20:29 3120
Kuriak Jakub VZA9300 C Slávia ŽU Žilina DISK
H35C
4.40 km, 35 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 35:06
2. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 36:12 + 1:06
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 36:23 + 1:17
4. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 38:03 + 2:57
5. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 39:54 + 4:48
6. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 40:45 + 5:39
7. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 41:34 + 6:28
8. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 41:47 + 6:41
9. Niezgoda Przemysław 27P7800 C ATZ Racibórz 43:08 + 8:02
10. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 43:31 + 8:25
11. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 46:41 + 11:35
12. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 47:26 + 12:20
13. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 50:57 + 15:51
14. Tomanek A. NNN C Neregistrovaní (NNN) 52:55 + 17:49
15. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 54:53 + 19:47
16. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:47 + 20:41
17. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 57:55 + 22:49
18. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 59:19 + 24:13
19. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 65:40 + 30:34
20. Lewandowski Piotr NNN C Neregistrovaní (NNN) 65:43 + 30:37
21. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 66:40 + 31:34
22. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 67:07 + 32:01
23. Marszałek Waldemar 11P7701 C Jastrzębie-Zdrój 70:41 + 35:35
H45C
4.10 km, 25 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 35:02
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 36:38 + 1:36
3. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 40:08 + 5:06
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 41:05 + 6:03
5. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 41:40 + 6:38
6. Kosut Jan VZA6300 C Slávia ŽU Žilina 41:41 + 6:39
7. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 44:06 + 9:04
8. Jurčík Peter NNN6820 C Neregistrovaní (NNN) 44:17 + 9:15
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 45:57 + 10:55
10. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 46:33 + 11:31
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 47:22 + 12:20
12. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 49:29 + 14:27
13. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 53:14 + 18:12
14. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 55:33 + 20:31
15. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 57:39 + 22:37
16. Kohoutek Milan NNN7201 C Neregistrovaní (NNN) 68:08 + 33:06
H55C
3.70 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 30:35
2. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 31:47 + 1:12
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 33:00 + 2:25
4. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 33:30 + 2:55
5. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:10 + 3:35
6. Polakovic Peter VZA5500 C Slávia ŽU Žilina 34:22 + 3:47
7. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 35:42 + 5:07
8. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 36:08 + 5:33
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 36:09 + 5:34
10. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 36:11 + 5:36
11. Šimeček Jozef NNN6110 C Neregistrovaní (NNN) 37:44 + 7:09
12. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:59 + 7:24
13. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 39:18 + 8:43
14. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 39:19 + 8:44
15. Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 40:22 + 9:47
16. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 41:55 + 11:20
17. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 43:47 + 13:12
18. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 44:14 + 13:39
19. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 44:15 + 13:40
20. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 45:50 + 15:15
21. Tursky Jan VZA5801 C Slávia ŽU Žilina 46:01 + 15:26
22. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 48:27 + 17:52
23. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 49:56 + 19:21
24. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 49:58 + 19:23
25. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 51:53 + 21:18
26. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 53:45 + 23:10
27. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 69:49 + 39:14
28. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 74:15 + 43:40
Mitelman Milan VZA5800 C Slávia ŽU Žilina DISK
H65C
3.20 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocki Andrzej 14P5100 C UKS Kometa Gliwice 38:21
2. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 39:37 + 1:16
3. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 44:15 + 5:54
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 49:25 + 11:04
5. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 51:05 + 12:44
6. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 52:05 + 13:44
7. Blimke Roman NNN4501 C Neregistrovaní (NNN) 55:46 + 17:25
8. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 57:00 + 18:39
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 67:18 + 28:57
10. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 67:35 + 29:14
HDR
1.70 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staníček Jakub SFM0008 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:15
2. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 17:46 + 0:31
3. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 18:37 + 1:22
4. Halabrin Roman TRI1000 C TJ TŽ Třinec 18:42 + 1:27
5. Marszałek Dawid 11P0010 C Jastrzębie-Zdrój 19:14 + 1:59
5. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 19:14 + 1:59
7. Cvopa Pavol VZA0800 C Slávia ŽU Žilina 19:17 + 2:02
8. Staníčková Adéla SFM0009 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:35 + 2:20
9. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 22:29 + 5:14
10. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 22:39 + 5:24
11. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 22:52 + 5:37
12. Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 23:09 + 5:54
13. Prachařová Barbora BFM0851 C SKOB Frýdek - Místek 23:58 + 6:43
14. Kročová Anna BFM1052 C SKOB Frýdek - Místek 24:32 + 7:17
15. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 24:47 + 7:32
16. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 24:49 + 7:34
17. Chwistek Marek SFM0006 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:44 + 9:29
18. Holesz Samuel TRI0801 C TJ TŽ Třinec 27:27 + 10:12
19. Chwistková Iva SFM0007 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:24 + 11:09
19. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 28:24 + 11:09
21. Létalová Eva SFM0003 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 29:09 + 11:54
22. Berger Tomáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 29:11 + 11:56
23. Ryška Vojtěch NNN C Neregistrovaní (NNN) 29:17 + 12:02
24. Raszka Filip TRI0703 C TJ TŽ Třinec 29:27 + 12:12
25. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 29:41 + 12:26
26. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 30:14 + 12:59
27. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 31:08 + 13:53
28. .............................. NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:11 + 14:56
29. Videnka Antonín NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:31 + 16:16
30. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 36:47 + 19:32
31. Sikora Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 37:52 + 20:37
32. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 38:29 + 21:14
33. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 40:25 + 23:10
34. Masny Przemyslaw MOV C SKOB Ostrava 43:29 + 26:14
35. Ryšková Marie NNN C Neregistrovaní (NNN) 46:34 + 29:19
36. Stehlik Šimon NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:57 + 30:42
37. Rychlá Zuzana SFM1050 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:08 + 31:53
38. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 49:29 + 32:14
39. Ardilerri Jiříček NNN C Neregistrovaní (NNN) 52:15 + 35:00
40. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 57:10 + 39:55
Holek Adam SFM0005 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
P
3.10 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 26:49
2. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 34:09 + 7:20
3. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 37:13 + 10:24
4. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 38:32 + 11:43
5. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 38:38 + 11:49
6. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 40:12 + 13:23
7. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:22 + 13:33
8. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 40:23 + 13:34
9. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 42:54 + 16:05
10. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 43:40 + 16:51
11. Ardielli Jiří NNN C Neregistrovaní (NNN) 44:23 + 17:34
12. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 46:12 + 19:23
13. Laciková Hana NNN0002 C Neregistrovaní (NNN) 47:28 + 20:39
14. Janýšková Alžběta NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:39 + 20:50
15. Chodurová Milena SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:40 + 20:51
16. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 48:03 + 21:14
17. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 48:24 + 21:35
18. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 48:56 + 22:07
19. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 49:30 + 22:41
20. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 50:55 + 24:06
21. Kaufmanová Iveta TRI7251 C TJ TŽ Třinec 51:40 + 24:51
22. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 52:38 + 25:49
23. Martiníková Karin OOP6250 C TJ Opava 52:41 + 25:52
24. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:36 + 26:47
25. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 56:27 + 29:38
26. Nováková Lenka BFM7852 C SKOB Frýdek - Místek 57:53 + 31:04
27. Matloch Aleš BFM7302 C SKOB Frýdek - Místek 59:00 + 32:11
28. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 59:40 + 32:51
29. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 63:22 + 36:33
30. Telecká Soňa NNN C Neregistrovaní (NNN) 69:17 + 42:28
31. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 72:18 + 45:29
32. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 77:57 + 51:08
33. Kotatkova Dana SFM6051 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 81:56 + 55:07
34. Davidová Tereza NNN0011 C Neregistrovaní (NNN) 110:40 + 83:51
Telecký Jiří NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK