Výsledky závodu: Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 6 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LCE Ano Ano
2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SKM Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Michálková Sabina LCE0851 811.76 1. 200.00( 1) 85.14( 2) 200.00( 1)200.00( 1)211.76( 1)200.00( 1)
2 Kundratová Eva TZL0950 578.09 1. 200.00( 1) 207.60( 2)170.49( 3)
3 Škodová Štěpánka LCE0852 291.45 2. 0.00( D) 181.75( 2)109.70( 5)
4 Matochová Anna TZL0753 277.97 2. 98.49( 6)179.48( 2)
5 Entová Kateřina TZL0751 180.64 3. 180.64( 3)
6 Poslušná Jitka TZL0752 151.58 4. 151.58( 4)
7 Buršíková Tereza TZL0754 121.88 4. 121.88( 4)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Dittrichová Lucie SKM0551 B 833.08 1. 202.08( 1) 203.37( 1)209.27( 1)212.17( 1)208.27( P)
2 Batani Valentina TZL0551 B 810.27 1. 197.52( 3)199.36( 2)191.43( 4) 193.60( 4) 202.57( P)210.82( 1)
3 Pišová Adéla LCE0551 B 798.49 2. 200.40( 2)197.27( 3)195.27( 3) 193.99( 2) 199.62( P)201.20( 2)
4 Batani Valeria TZL0550 B 775.99 2. 163.43( 4) 192.69( 4)195.46( 2)193.84( 3)194.00( P)
5 Kusáková Valentýna TZL0651 B 697.35 1. 159.66( 5)179.54( 5)158.15( 5)137.19( 7) 200.00( 1)152.85( 6)
6 Matochová Adéla TZL0552 651.21 4. 101.98( 8) 158.39( 6)152.78( 6)146.79( 6) 162.80( P)177.24( 4)
7 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 632.13 5. 149.04( 7)151.35( 5)158.03( P)173.71( 5)
8 Mališková Kristýna LCE0552 558.82 3. 99.60( 9) 155.53( 7)122.67( 8)111.81( 8)168.81( 3)
9 Špendlíková Monika LCE0554 439.61 4. 0.00(10) 64.99( 8) 69.63(11) 165.60( 4)139.39( 7)
10 Burkartová Sabina VIC0658 419.41 3. 115.56( 6) 43.27( 9) 72.60(10) 187.98( 3)
11 Ochodnická Sára LCE0553 373.32 2. 109.02( 7) 0.00(10) 92.55( 9) 171.75( 2)
12 Helštýnová Nikol LCE0555 239.59 5. 59.90( P) 59.90( P) 119.79( 5)
13 Brychtová Adriana LCE0653 211.63 8. 52.91( P) 52.91( P) 105.81( 8)
14 Jakůbková Jana LCE0651 72.24 9. 72.24( 9)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Mrkvičková Ema TZL0451 B 850.12 1. 219.10( 1)213.53( 1)217.49( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Březinová Zuzana TZL0453 B 770.92 2. 190.29( 3) 196.06( 2)190.37( 3)191.76( 2)192.73( P)
3 Dynková Alžběta TZL0454 B 719.93 2. 190.62( 2)181.15( 4)152.19( 6) 195.97( 2)119.16( 3)
4 Šolcová Veronika VIC0458 619.39 4. 185.70( 4)119.28( 9)159.56( 5) 154.85( P)
5 Juříková Jolana LCE0355 545.02 1. 69.42( 7)147.18( 7) 43.32( 8) 128.42( 3)200.00( 1)
6 Kolaříková Eliška TZL0452 414.67 2. 128.94( 7)113.55( 4) 172.18( 2)
7 Panovcová Anita OTK0351 369.14 2. 177.00( 5)192.14( 2)
8 Janků Daniela LCE0350 253.89 3. 63.47( P)190.42( 3)
9 Zichová Amálie LCE0451 250.85 4. 82.49( 6)146.11( 8) 22.25( 4)
10 Šotová Anna LCE0452 227.91 6. 56.98( P)170.93( 6)
11 Šimoníková Anetta VIC0362 217.83 4. 163.37( 4) 54.46( P)
12 Riesslerová Eliška OTK0350 124.31 5. 124.31( 5) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( 5)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Tichá Julie TZL0252 B 422.44 1. 100.00( 1) 99.81( 2)107.08( 1)115.55( 1)
2 Nevěřilová Kateřina LCE0254 B 388.79 1. 97.20( P) 98.64( 3) 91.68( 4) 101.27( 1)
3 Pišová Barbora LCE0251 B 386.79 1. 83.60( 3) 101.55( 1) 95.14( 3) 90.49( 3) 99.61( 2)
4 Čeleďová Justýna TZL0152 378.86 2. 93.71( 2) 98.29( 4) 97.78( 2) 89.08( 4)
5 Šuráňová Pavlína TZL0257 362.48 3. 53.72( 4) 92.23( 5) 84.05( 5) 87.08( 5) 99.12( 3)
6 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 223.17 2. 57.46( 6) 93.96( 2) 71.75( 6)
7 Sadílková Iva VIC0151 160.95 5. 51.53( 5) 69.18( 6) 40.24( P)
8 Robková Lenka VIC0171 94.83 4. 0.00( 7) 94.83( 4)
9 Robková Eva VIC0160 78.12 5. 0.00( D) 78.12( 5)
10 Halová Romana VIC0164 67.26 7. 67.26( 7)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Slovenčíková Eliška VIC9959 B 400.00 1. 100.00( 1) 90.83( 4) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( P)
2 Matulíková Aneta TZL0050 B 277.60 1. 84.77( 5) 92.83( 2)100.00( 1)
3 Plášková Anna LCE0152 197.52 2. 99.74( 2) 97.78( 2)
4 Špendlíková Kamila LCE0051 140.57 1. 35.14( P)105.43( 1)
5 Šabršulová Natálie LCE0054 129.05 3. 32.26( P) 96.79( 3)
6 Malá Nela VIC0051 119.36 2. 68.67( 3) 50.69( 2)
7 Müllerová Erika OTK0050 119.15 3. 68.16( 3) 50.99( 6)
D35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 399.59 1. 99.90( P) 99.90( P)106.93( 1) 92.86( 3) 92.29( 3)
2 Kurfürstová Irena TZL8053 396.89 1. 87.40( 3) 102.30( 2)100.05( 2) 105.29( 1) 89.25( 4)
3 Vavrysová Iva LCE6359 387.16 2. 96.79( P) 96.79( P) 89.53( 4) 104.05( 2)
4 Dittrichová Andrea SKM7750 381.59 1. 98.68( 2)103.22( 1) 95.40( P) 84.29( 4)
5 Chovancová Jana TZL7352 338.12 3. 73.44( 6) 92.86( 4) 93.02( 3) 61.48( 6) 78.80( 5)
6 Kundratová Jana TZL7350 331.57 3. 76.83( 4) 85.34( 6) 78.74( 6) 43.87( 7) 90.66( 3) 70.10( 6)
7 Batani Hana TZL7351 315.25 1. 113.92( 1) 100.08( 2) 101.25( 2)
8 Linhartová Martina GIG7750 309.60 3. 66.86( 7) 94.48( 3) 81.50( 5) 66.76( 5)
9 Palasová Michaela AZL7474 220.05 5. 64.02( 8) 77.73( 7) 78.30( 5)
10 Pekárková Eva TZL7653 213.52 1. 107.06( 1) 106.46( 1)
11 Vavrysová Lenka LCE7451 176.96 4. 44.24( P) 44.24( P) 88.48( 4)
12 Chromčáková Jitka JZL7850 159.94 5. 73.48( 5) 86.46( 5)
13 Sedláčková Jana HLV7060 74.47 7. 74.47( 7)
14 Klímová Barbora OTK7251 58.79 6. 58.79( 6)
15 Sedláčková Dagmar KVS7351 3.71 7. 0.93( P) 2.78( 7)
D45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Ferdusová Eva LCE6461 397.78 1. 100.12( 2) 92.14( 3)108.70( 1) 91.92( 4) 96.82( 2)
2 Koláriková Irena TZL6351 397.78 1. 98.95( 3)104.47( 1) 89.12( 5) 94.36( 3)100.00( 1)
3 Vlažná Mirka LCE5852 393.36 2. 98.34( P) 98.34( P) 98.29( 2) 98.39( 3)
4 Lázničková Marcela TZL6751 351.42 3. 80.78( 4) 90.30( 4) 92.04( 4) 53.30( 7) 56.19( 3) 88.30( 4)
5 Cahlová Slávka LCE5451 314.63 6. 78.66( P) 78.66( P) 86.62( 7) 45.95( 8) 70.69( 6)
6 Valentová Eva LCE6051 307.12 6. 76.78( P) 76.78( P) 85.65( 8) 67.91( 6)
7 Sadílková Lenka VIC7055 283.96 1. 100.93( 1) 80.13( 5) 102.90( 1)
8 Maliňáková Eva KVS6551 236.31 2. 73.84( 6)103.39( 2) 59.08( P)
9 Slezáková Jitka LCE6351 232.91 4. 58.23( P) 58.23( P) 41.17( 4) 75.28( 5)
10 Vavrysová Iva LCE6359 209.63 1. 52.41( P) 52.41( P) 104.81( 1)
11 Pišová Hana LCE7053 186.03 3. 46.51( P) 46.51( P) 93.01( 3)
12 Končáková Katka HLV6856 167.65 5. 79.92( 5) 87.73( 6)
13 Hájová Jana TZL6051 100.83 2. 100.83( 2)
14 Klímová Barbora OTK7251 98.71 2. 98.71( 2)
15 Schäferová Jana TZL6566 80.18 7. 23.28( 9) 56.90( 7)
16 Kukolová Alena LCE6651 58.80 5. 14.70( P) 44.10( 5)
17 Lukůvková Lenka KVS6850 56.76 8. 14.19( P) 42.57( 8)
18 Sedláková Jarmila KVS6751 39.04 6. 29.28( 6) 9.76( P)
D55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Horynová Eva TZL5254 410.51 1. 91.15( 3) 106.70( 2)100.00( 1)100.00( 1) 103.81( 2)
2 Žaludková Miroslava TZL5954 355.82 1. 82.58( 4) 82.27( 2)100.00( 1) 90.97( 3)
3 Polášková Kamila TZL6052 315.05 1. 102.94( 2)106.88( 1) 105.23( 1)
4 Trávníčková Jitka KVS5651 307.91 3. 40.53( 7) 86.42( 3) 75.89( 3) 76.98( P) 68.62( 7)
5 Krejčíková Monika TZL6262 307.78 3. 56.30( 5) 86.16( 4) 90.24( 3) 75.08( 6)
6 Hrbasová Jana KVS5551 306.84 2. 54.82( 6) 82.80( 6) 92.51( 2) 76.71( P)
7 Hauerlandová Jitka LCE5853 144.77 4. 59.47( 4) 85.30( 5)
8 Strnadlová Zdeňka SKM5557 121.25 4. 30.31( P) 90.94( 4)
9 Krajčová Věra TZL5856 105.91 1. 105.91( 1)
10 Cetkovská Alena TZL6263 86.98 5. 86.98( 5)
11 Christovová Marie SKM5851 62.79 8. 0.00( D) 15.70( P) 47.09( 8)
12 Chromčáková Ivana JZL5450 33.20 5. 33.20( 5) 0.00( D)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Pernička Martin TZL0800 819.64 1. 211.81( 1)210.59( 1)198.76( 2)198.48( 2)197.24( 3) 189.31( 4)
2 Vlček Tomáš VIC0713 811.52 1. 198.09( 2)175.66( 5) 203.83( 1)205.83( 1)203.77( 1)194.24( 3)
3 Skýba Jakub Jan LCE0701 802.60 1. 190.10( 3)207.69( 2)115.02( 8) 175.66( 5) 198.99( 2)205.82( 1)
4 Kundrata Vít TZL0700 754.04 3. 128.84( 6) 181.72( 3)190.43( 5)195.69( 3)179.77( 5) 186.20( 5)
5 Hájek Radim LCE0702 692.63 4. 173.16( P)173.16( P)164.78( 7)129.15( 6) 181.53( 4)
6 Linhart Jakub GIG0800 483.18 4. 188.36( 4)176.17( 4) 0.00( D)118.65( 7)
7 Honner Jaroslav TZL0701 481.31 3. 197.42( 3) 126.63( 7)157.26( 7)
8 Linhart Adam GIG0801 458.99 5. 184.59( 5)160.91( 6)113.49( 9)
9 Pěček Jakub SKM0700 386.19 4. 197.32( 4)188.87( 4)
10 Mikláš Matěj TZL0704 356.72 2. 156.78( 6)199.94( 2)
11 Novotný Miloš TZL0702 345.94 6. 179.52( 6) 166.42( 6)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Pekárek Tobias TZL0502 B 859.80 1. 205.73( 1) 213.75( 1)217.76( 1)213.34( 1)214.95( P)210.95( 1)
2 Vaněk Bořek TZL0505 B 784.12 2. 204.29( 2)186.02( 3) 178.54( 4) 196.03( P)197.78( 2)
3 Pernička Václav TZL0602 B 775.61 1. 192.99( 2)191.00( 3)211.71( 1)179.91( 4)
4 Sláma Šimon LCE0502 B 766.51 2. 189.98( 3)173.51( 7) 189.25( 3)195.65( 2)191.63( P)172.19( 5)
5 Němec Filip TZL0503 B 743.07 2. 185.89( 4)200.23( 2)152.81( 6) 171.18( 5)185.77( P)136.69( 9)
6 Martinek Matyáš TZL0504 B 659.25 3. 152.42( 5)183.48( 4)135.38( 7) 139.60( 9)183.75( 3) 90.39(14)
7 Hrbáček Filip LCE0501 612.07 5. 0.00( D) 157.78( 9)179.45( 5)116.29(10) 126.90( 6)147.94( 8)
8 Palas Jan TZL0507 580.74 5. 142.88( 7)153.04(11)118.10( 8) 145.22( 7)139.60( 5)125.95(11)
9 Mudrák Šimon LCE0601 578.27 8. 134.02( 9)170.97( 8) 144.77( 8) 128.51(10)
10 Kovařík Šimon LCE0503 576.67 4. 149.92( 6) 77.28(13) 97.14( 9) 62.57(11) 169.20( 4)160.41( 6)
11 Hala Jaromír VIC0606 561.46 3. 97.60(11)179.76( 5) 92.82(10) 191.28( 3)
12 Strakoš Ondřej TZL0601 538.90 2. 179.52( 4)154.84( 6)204.54( 2)
13 Huleja Martin TZL0604 462.60 6. 140.08( 8)174.52( 6) 148.00( 7)
14 Vebr David LCE0504 328.25 10. 108.43(10)113.30(12) 0.00(12) 106.52(12)
15 Pastuszek Tomáš TZL0603 224.28 10. 67.01(12)157.27(10)
16 Špaňhel Petr VIC0610 208.84 11. 37.54(14) 74.24(11) 97.06(13)
17 Pěček Jakub SKM0700 83.48 15. 83.48(15)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Novosad Pavel TZL0404 B 847.51 1. 205.46( 1)200.00( 1) 212.21( 1)201.18( 2) 211.88( P)217.96( 1)
2 Hustý Adam TZL0403 B 807.79 1. 200.56( 2)194.86( 2)206.85( 2)205.52( 1) 191.19( 2)
3 Šemnický Jakub TZL0400 B 767.57 3. 193.97( 3)182.97( 3) 120.97( 7) 193.30( 3)191.89( P)188.41( 4)
4 Hájek Petr LCE0306 B 716.55 2. 179.14( P)179.14( P)123.84( 6) 158.79( 4)199.48( 2)
5 Veselý Jonáš VIC0411 651.73 4. 167.67( 4)161.08( 4)161.42( 5) 161.56( 6)
6 Humeník David LCE0402 536.23 1. 134.06( P) 0.00( D) 180.94( 3) 221.23( 1) 0.00( D)
7 Kovařík Jakub LCE0307 520.85 5. 160.54( 5)151.35( 5) 84.22( 9)124.74( 5)
8 Fišer Martin TZL0405 409.97 3. 72.80(10) 179.29( 3)157.88( 7)
9 Eichler Vít TZL0401 370.07 3. 179.22( 4) 190.85( 3)
10 Černín Adam SVS0401 368.51 5. 94.36( 8) 135.86( 5)138.29( 8)
11 Dobiáš Jiří VIC0408 205.99 6. 154.49( 6) 0.00( D) 51.50( P)
12 Rohlík Zbyněk KVS0301 174.15 4. 174.15( 4)
13 Frkal Jiří SKM0300 167.28 6. 41.82( P) 125.46( 6)
14 Vaněk Ondřej TZL0402 162.28 5. 162.28( 5)
15 Pěček Dominik SKM0401 132.98 6. 35.47(11) 97.51( 6) 0.00( D)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Kundrata Jan TZL0203 B 412.72 1. 96.80( 3) 80.55( 5) 101.49( 1)100.00( 1)111.23( 1)100.00( 1)
2 Bartík Filip TZL0202 B 401.38 1. 105.39( 1)103.14( 1) 98.05( 3) 87.81( 3) 94.80( 2)
3 Blank Noah SKM0201 B 395.97 2. 97.81( 2) 97.35( 3) 83.75( 5) 96.93( 2)103.88( 2)
4 Smolka Roman VIC0102 B 339.91 2. 54.95( 5) 99.51( 2)100.47( 2) 84.98( P)
5 Koňařík Vít SVS0200 320.04 4. 72.51( 4) 87.13( 4) 49.36( 7) 82.18( 4) 71.04( 4) 78.22( 5)
6 Pšenčík David VIC0209 239.35 5. 26.68( 6) 65.90( 6) 53.71( 6) 59.90( 5) 59.84( P)
7 Pšenčík Jan VIC0100 186.24 3. 0.00( D) 0.00( D) 94.29( 4) 2.62( 6) 89.33( 3)
8 Janda Přemek TZL0103 172.89 3. 84.89( 3) 88.00( 4)
9 Zvoníček Jiří SKM0101 78.44 5. 19.61( P) 58.83( 5)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Müller Tomáš OTK9901 B 400.00 1. 100.00( 1) 52.59( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Malý Vojtěch VIC0005 B 287.85 1. 55.97( 2) 59.92( 2) 100.00( 1) 71.96( P)
3 Bitto Maxim LCE0003 133.33 1. 33.33( P)100.00( 1)
H35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Dittrich Pavel SKM7501 426.72 1. 106.92( 1)108.80( 1)106.68( P)104.32( 1)
2 Švestka Vítězslav KVS7301 382.21 2. 83.94( 4) 94.56( 5) 92.84( 3) 80.89( 7) 95.55( P) 99.26( 2)
3 Pernička Petr TZL7336 365.94 2. 77.23( 6) 79.29( 9)101.21( 2) 78.83( 9) 90.75( 3) 94.69( 3)
4 Vrubel Karel TZL6401 358.76 2. 91.89( 3) 86.77( 8) 68.37( 9) 85.45( 5) 94.65( 2) 75.95( 8)
5 Vlček Roman SKM7000 353.07 2. 69.33( 9) 96.43( 2) 88.27( P) 85.86( 4) 82.51( 5)
6 Müller Libor OTK7201 333.07 5. 75.52( 7) 89.16( 7) 87.92( 5) 80.47( 8)
7 Mudrák Stanislav LCE6701 300.94 1. 101.19( 2) 93.70( 3) 106.05( 1)
8 Pěček Vítězslav SKM7104 289.67 6. 68.45(10) 67.76(11) 72.42( P) 67.11(13) 81.04( 6)
9 Vyoral Jan VIC7615 267.64 1. 94.77( 3)105.96( 1) 66.91( P)
10 Sláma Lumír LCE8103 264.44 4. 58.28(11) 66.11( P) 0.00(13) 44.03(15) 85.19( 4) 54.86(10)
11 Novosad Pavel TZL7401 250.33 6. 94.46( 6) 75.62(11) 80.25( 7)
12 Schäfer Michal TZL6304 236.04 5. 78.53( 5) 82.58( 6) 74.93( 9)
13 Pěček Martin SKM7301 232.53 4. 58.13( P) 82.84( 6) 91.56( 4)
14 Vlček Jiří VIC7700 216.32 4. 0.00(13) 94.67( 4) 38.27(12) 0.00(16) 29.30( 6) 54.08( P)
15 Láznička Robert TZL6309 162.87 4. 74.78( 8) 88.09( 4)
16 Škoda František LCE7439 152.80 1. 38.20( P) 114.60( 1)
17 Chmelař Daniel VIC7212 132.51 10. 38.16(12) 61.22(10) 33.13( P)
18 Pekárek Evžen TZL7007 101.98 2. 101.98( 2)
19 Hubáček Libor LCE6721 101.16 10. 25.29( P) 75.87(10)
20 Rytíř Michal SKM7325 91.71 12. 22.93( P) 68.78(12)
21 Zvoníček Josef SKM6901 86.44 14. 21.61( P) 64.83(14)
22 Kusák Ivan EZL6502 85.59 5. 85.59( 5)
23 Pohořalý Jiří OTK7500 80.86 7. 80.86( 7)
24 Lanc Marian TZL5806 76.58 10. 76.58(10)
25 Sedláček Jaroslav HLV6404 76.11 8. 76.11( 8)
26 Galík Svatopluk TZL6301 57.65 11. 57.65(11)
27 Novotný Marek TZL7301 34.29 11. 34.29(11)
28 Pastuszek Filip TZL7731 24.76 12. 0.00( D) 24.76(12)
H45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Láznička Libor TZL6701 355.44 2. 80.02( 6)100.84( 2) 87.34( 4) 73.52( 6) 87.24( 5) 73.14( 4)
2 Šiška Oto OTK7202 351.24 3. 83.49( 4) 87.87( 3) 85.92( 5) 93.96( 4) 73.40( 3)
3 Piše Dušan LCE6702 305.68 2. 56.87( 9) 76.42( P) 97.16( 3) 75.23( 2)
4 Kunz Petr OTK6910 292.06 1. 104.50( 1) 86.57( 4)100.99( 2)
5 Sadílek Martin VIC6901 280.72 1. 95.17( 2) 115.37( 1) 70.18( P)
6 Kůstka Marek VIC6403 253.33 3. 94.29( 3) 95.71( 3) 63.33( P)
7 Riessler Otto OTK6800 237.98 4. 86.40( 4) 44.39(10) 71.84( 8) 35.35( 5)
8 Strakoš Bohumil TZL6345 224.78 6. 79.34( 6) 59.29( 9) 86.15( 6)
9 Linhart Aleš GIG7200 221.84 1. 110.54( 1)111.30( 1)
10 Plášek Martin LCE6118 203.30 1. 103.30( 1)100.00( 1)
11 Černík Milan KVS6501 198.84 5. 63.15( 8) 85.98( 5) 49.71( P)
12 Končák Jaroslav HLV6321 179.07 2. 80.73( 5) 98.34( 2)
13 Peška Antonín HLV4801 146.50 6. 77.46( 7) 69.04( 6)
14 Gola Miroslav VIC6808 97.59 7. 73.19( 7) 24.40( P)
15 Láznička Robert TZL6309 92.76 2. 92.76( 2)
16 Schäfer Michal TZL6304 91.88 3. 91.88( 3)
17 Jelínek Petr TZL4902 81.31 7. 81.31( 7)
18 Galík Svatopluk TZL6301 77.68 5. 77.68( 5)
19 Sedláček Jaroslav HLV6404 72.58 8. 72.58( 8)
20 Kavan Luboš SKM6301 51.80 9. 12.95( P) 38.85( 9)
21 Řezanina Lubomír ZVS6601 26.54 11. 26.54(11)
H55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Plášek Martin LCE6118 420.52 1. 103.87( 1)103.15( 1)111.44( 1)102.06( 1)
2 Tomášek Pavel OTK5800 381.92 1. 93.45( 3) 73.31( 7) 65.13( 9) 89.96( 4)107.19( 1) 91.32( 4)
3 Hrbas Vladimír KVS5301 357.61 2. 82.24( 5)102.33( 2) 83.64( 7) 89.40( P)
4 Kršák Karel VIC5902 338.33 6. 81.79( 6) 86.83( 6) 85.13( 6) 75.92( 7) 84.58( P)
5 Šidla Antonín OTK4601 322.73 4. 82.41( 4) 86.31( 5) 68.76( 9) 85.25( 4) 67.29( 6)
6 Peška Antonín HLV4801 314.96 4. 89.35( 4) 67.06(10) 84.50( 5) 74.05( 5)
7 Kusbach Antonín TZL5800 304.13 1. 98.68( 2) 96.44( 3) 109.01( 1)
8 Krajča Pavel TZL5705 300.42 2. 102.68( 2) 103.23( 2) 94.51( 3)
9 Panovec Vladan OTK6201 273.98 3. 94.52( 3) 89.88( 3) 89.58( 3)
10 Kaloč Vítězslav KVS5904 251.15 5. 55.94( 7) 87.76( 5) 0.00(13) 62.79( P) 44.66( 7)
11 Slezák Libor LCE6207 203.00 2. 50.75( P) 50.75( P) 101.50( 2)
12 Chromčák František JZL5201 174.33 8. 45.07( 8) 63.75( 9) 31.03(11) 34.48(11)
13 Štípek Rostislav TZL5702 151.91 8. 77.45( 8) 74.46( 8)
14 Jelínek Petr TZL4902 96.48 2. 96.48( 2)
15 Jelínek Vít TZL5102 91.03 4. 91.03( 4)
16 Slováček Rudolf TZL5402 87.78 5. 87.78( 5)
17 Háj Bohumil TZL5601 85.80 6. 85.80( 6)
18 Pěček Vítězslav SKM4903 85.63 8. 64.22( 8) 21.41( P)
19 Polínek Jaroslav OTK5300 70.37 6. 13.53( 9) 0.00(14) 35.53( 6) 21.31( 8)
20 Otrusina Milan EZL6205 49.87 10. 49.87(10)
21 Štěpáník Otakar OTK5707 18.03 12. 18.03(12)
H65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
1 Láznička Alois TZL3613 402.27 1. 100.00( 1)100.00( 1)102.27( 2) 90.49( 2) 97.33( 2) 100.00( 1)
2 Šmakal Pavel TZL4801 366.33 1. 83.29( 2) 94.03( 2) 82.58( 3) 84.10( 3)100.00( 1) 88.20( 2)
3 Jelínek Petr TZL4902 215.16 1. 115.16( 1)100.00( 1)
4 Kunz Antonín OTK4729 119.99 4. 60.79( 4) 59.20( 4)