pro kategorii: H21
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 70 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 70 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 70 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 70 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 70 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 70 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 232139 | 70 Kč |
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 70 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 70 Kč |
UOL7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | SOB Olomouc | C | 301557 | 70 Kč |
ODR8100 | Pavlačka OndřejPavlačka Ondřej | SKOB Odry | C | 51303 | 70 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 70 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 70 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 70 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 70 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 70 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 70 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 70 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 70 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 70 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 70 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 70 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 70 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 70 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 70 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 70 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 70 Kč |
ASU9444 | Minář MarekMinář Marek | Magnus Orienteering | A | 920700 | 70 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52625 | 70 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 70 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027239 | 70 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 70 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 70 Kč |
KRN7801 | Kozelský MiroslavKozelský Miroslav | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8648 | 70 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 100 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 100 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 100 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 100 Kč |
NNN0103 | Kuchař JiříKuchař Jiří | Neregistrovaní | 8759 | 70 Kč |