Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Červený kříž - turistický objekt
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P3    
1.70 km, 35 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 40 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 40 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52575 40 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446415 40 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 40 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 40 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 40 Kč
KRN0555 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov 40 Kč
KRN0455 Pečonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 60 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 60 Kč
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 40 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 40 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 40 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 60 Kč
ASU0198 Šinclová Kateřina Magnus Orienteering C 52579 60 Kč
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 40 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053576 40 Kč
ASU0098 Václavková Zuzana Magnus Orienteering C 433095 40 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 40 Kč
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 70 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 70 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 70 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 70 Kč
KSU9889 Jílková Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 70 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 70 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 70 Kč
UOL9754 Hálková Klára SOB Olomouc B 428280 70 Kč
2.70 km, 65 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 70 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 70 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 70 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 70 Kč
3.10 km, 65 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 70 Kč
3.60 km, 100 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 70 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 70 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 70 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 70 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 70 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 70 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 70 Kč
ZLH8450 Turzová Margareta OOB TJ Zlaté Hory C 301586 70 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 70 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 70 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 70 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 70 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
JPV8383 Hubáčková Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 52485 100 Kč
2.80 km, 60 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 70 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 70 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 70 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 70 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 70 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 70 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 70 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 70 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 70 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 70 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 70 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 70 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 70 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 70 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 70 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 70 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 70 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 70 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 70 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 100 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 70 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
2.60 km, 60 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU5350 Štáblová Jitka SK Severka Šumperk C 52557 70 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 70 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 70 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 70 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 70 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 70 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 70 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 70 Kč
2.30 km, 65 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 70 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
1.70 km, 30 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 40 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 40 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 40 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 40 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 40 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 40 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 40 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 40 Kč
2.10 km, 50 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 40 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 40 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 40 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 40 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 40 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 40 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 40 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 40 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 40 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 416716 40 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 40 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 60 Kč
KRN0203 Sztefek Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
STE0102 Maťátko Vojtěch SK SKI-OB Šternberk C 60 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 60 Kč
2.70 km, 65 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 40 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C 301587 40 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 40 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 40 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 361927 40 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 40 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 40 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 40 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 40 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 40 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 40 Kč
KSU0012 Hajduk Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 40 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 40 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 40 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
KRN0006 Hrouza Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
3.20 km, 75 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 70 Kč
KON9805 Štěpáník Jiří KOB Konice C 361976 70 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 70 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 70 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 70 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 70 Kč
ASU9848 Václavek Martin Magnus Orienteering C 426313 70 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 100 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 100 Kč
3.60 km, 80 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 70 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 70 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 70 Kč
4.40 km, 90 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 224905 70 Kč
5.10 km, 105 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 70 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 70 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 70 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 70 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 70 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 70 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 70 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 70 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 70 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 70 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 70 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 70 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 70 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 70 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 70 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 70 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 70 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 70 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 70 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 70 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 70 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 70 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 70 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 70 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 70 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 70 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering A 920700 70 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 70 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 70 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 70 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 70 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 70 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648 70 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 100 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 100 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 100 Kč
NNN0103 Kuchař Jiří Neregistrovaní 8759 70 Kč
4.40 km, 90 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 70 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 70 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 70 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 70 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 70 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 70 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 70 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 70 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 70 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 70 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 70 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 70 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 70 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 70 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 70 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 70 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 70 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 100 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 100 Kč
STE6703 Maťátko Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 980364 100 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 53348 100 Kč
3.90 km, 75 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 70 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 70 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 70 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 70 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 70 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 70 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 70 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 70 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 70 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 70 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 70 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 70 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 70 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 70 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 70 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 100 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 70 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 100 Kč
NNN0104 Baláček Václav Neregistrovaní 70 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 70 Kč
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 70 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 70 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 70 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 70 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 70 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 70 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 70 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 70 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
3.00 km, 60 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 70 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 70 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 70 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 70 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 70 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 70 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C doplním později 40 Kč
KSU0303 Mareček Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49318 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 40 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 40 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53565 40 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 40 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 40 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 40 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 60 Kč
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 40 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C číslo čipu dodám 40 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 40 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C doplním později 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 40 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 40 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
KRN1055 Martínková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 51199 40 Kč
ASU0001 Šneider Kvido Magnus Orienteering 416715 40 Kč
ASU0002 Václavek Filip Magnus Orienteering 53690 40 Kč
AOP0654 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava 40 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9505 Slavík Martin Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 40 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 40 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 40 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 40 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442855 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 9132 40 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 40 Kč
UOL7799 Smekalova Jana SOB Olomouc 2045207 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 40 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 40 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 40 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 40 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 40 Kč
NNN0001 Minarčík Tomáš Neregistrovaní 8043 40 Kč
UOL9852 Zatloukalová Štěpánka SOB Olomouc C 53103 40 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 40 Kč
celkem přihlášených: 307, vklad: 18540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.