Přihlášky závodu: Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO – 4. kolo

Datum:
15.08.2020
Místo konání:
Heřmanův Městec - Konopáč
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C zapůjčit 110 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8656621 60 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 8680574 60 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8662341 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 60 Kč
XHK0800 Macháček Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8028863 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 8655464 60 Kč
ZUP0802 Bílek Vojtěch MTBO ČZU Praha C 8517313 60 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 8680577 60 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C zapůjčit 110 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8028836 150 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice 8080322 150 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C zapůjčit 200 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
0090003 Hnilica Hannes 009 - Austrian MTBO Team 8070504 150 Kč
0090005 Koffler Georg 009 - Austrian MTBO Team 8282015 150 Kč
0090006 Gaudernak Benjamin 009 - Austrian MTBO Team 8251002 150 Kč
0130001 Tashchilin Nikita 013 - (RUS) Nikita Tashchilin zapůjčit 200 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8109430 250 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 250 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 8028862 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
0020001 Rossetto Riccardo 002 - (ITA) Italian MTBO Team 8635862 250 Kč
0020002 Turra Piero 002 - (ITA) Italian MTBO Team 8670982 250 Kč
0020003 Dallavalle Luca 002 - (ITA) Italian MTBO Team 8635852 250 Kč
0020004 Osti Dante 002 - (ITA) Italian MTBO Team 8670974 250 Kč
0020005 Bettega Fabiano 002 - (ITA) Italian MTBO Team 8670980 250 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 8151177 250 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
0050001 Hyla Damian 005 - (POL) Polish National Team 8631670 250 Kč
0050002 Kielak Hubert 005 - (POL) Polish National Team zapůjčit 300 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 8663123 250 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 250 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 0 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 250 Kč
0090010 Haselsberger Kevin 009 - Austrian MTBO Team 8282003 250 Kč
0090011 Klimo Tom 009 - Austrian MTBO Team 8100379 250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 8028837 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 250 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 250 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka A 8654893 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 250 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 8004355 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha C 9102090 250 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko A 8202203 250 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 8301007 250 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 250 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové C 8660923 250 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8080422 250 Kč
ZUP8101 Bílek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8516418 250 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 8001090 250 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 250 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 250 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 8032476 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 250 Kč
GIG9410 Grundmann Jan GIGANT Orienteering C 8654891 250 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 250 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8061401 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 8234321 250 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C zapůjčit 300 Kč
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice A zapůjčit 300 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8197304 250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 250 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 250 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 8116799 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C zapůjčit 300 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8662695 250 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice A 8499979 250 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C zapůjčit 300 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C zapůjčit 300 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk C 8003641 250 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko C 8202202 250 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 250 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 250 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 250 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering A 8680420 250 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 250 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 250 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 250 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 8028813 250 Kč
LME7302 Záruba Karel SK Los Mělník C 8116726 250 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 250 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 250 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 8670772 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8030873 250 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 250 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 250 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 8033296 250 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 8013937 250 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 250 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 250 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C zapůjčit 300 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C zapůjčit 300 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 250 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 250 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice 8663114 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C zapůjčit 300 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 250 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 300 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 250 Kč
14H8000 Vajda Peter (HUN) MTBO Hungary 8646380 250 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 8680603 250 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 8663161 250 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál C 8666874 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8663119 250 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 250 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 250 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 250 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 250 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C zapůjčit 300 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 250 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 250 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 250 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 8663210 250 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 250 Kč
0090001 Hnilica Thomas 009 - Austrian MTBO Team 8171068 250 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 250 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha C 8663182 250 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 250 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 300 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
22H5800 Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8300958 250 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 250 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 250 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 250 Kč
TBM5913 Hubík Petr KOS TJ Tesla Brno C 8149883 250 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava 8116670 250 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 250 Kč
0100001 Rochford Iain 010 - (AUT) OLC Transdanubia 8000061 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 100 Kč
0010001 Paděrová Jana 001 - JaPa zapůjčit 150 Kč
0030001 Fišerová Zuzana 003 - GIG zapůjčit 150 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka 8014545 100 Kč
0070001 Zajíčková Jana 007 - Rolníci zapůjčit 150 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka 8014440 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk 8667543 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 0 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 150 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C zapůjčit 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8662718 150 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň E 8656520 150 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka E 8013830 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering A 8662727 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 8003606 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 150 Kč
0090004 Hnilica Jana 009 - Austrian MTBO Team 8240102 150 Kč
0090007 Schnetz Lena 009 - Austrian MTBO Team 8121802 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 250 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 250 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 250 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 250 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 250 Kč
0090008 Reiner Marina 009 - Austrian MTBO Team 8282011 250 Kč
0090009 Gigon Michaela 009 - Austrian MTBO Team 8177771 250 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko E 8010108 250 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8667958 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 250 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 8116727 250 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 8000002 250 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. A 8033273 250 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 8013833 250 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 250 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 250 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 250 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 8033233 250 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 250 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 250 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové E 8660523 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8663209 250 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 250 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8950 Hanáková Terka SNS Smržovka C 8226317 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 250 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C zapůjčit 300 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C zapůjčit 300 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 300 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha C 8631577 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8517330 250 Kč
JIL8551 Hlaváčová Bára OK Jilemnice 8670793 250 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116780 250 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 8008455 250 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 300 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 250 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C zapůjčit 300 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 250 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 250 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8660398 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering A zapůjčit 300 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C zapůjčit 300 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 250 Kč
TBM7898 Vokál Kabelová Radka KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 300 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 8116694 250 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 250 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 300 Kč
0040001 Walther Katja 004 - MIRY 8170678 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C zapůjčit 300 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 8663118 250 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov zapůjčit 300 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 250 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 250 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 250 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 250 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 7207344 250 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 250 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 250 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C zapůjčit 300 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 250 Kč
0090002 Hnilica Sonja 009 - Austrian MTBO Team 8050268 250 Kč
0100002 Müller Irene 010 - (AUT) OLC Transdanubia 8400080 250 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 250 Kč
celkem přihlášených: 336, vklad: 75470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.