Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
22.06.2024
Místo konání:
Roštín, koupaliště
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21N     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D75B     D80B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21N     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H75C     H80B     H90C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.76 km, 70 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1552 Kozáková MichaelaKozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 100 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
RBK1552 Janováčová TerezaJanováčová Tereza SK Radioklub Blansko C 8501536 100 Kč
RBK1553 Zámečníková MarieZámečníková Marie SK Radioklub Blansko C 2061789 100 Kč
PBM1552 Kozmonová SáraKozmonová Sára TJ Spartak 1. brněnská C 8506957 100 Kč
ZBM1556 Křížová ElisaKřížová Elisa SK Brno Žabovřesky C 2049566 100 Kč

D12C 2.85 km, 100 m, 7 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1352 Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8512645 100 Kč
TBM1372 Ptáčková LuciePtáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 100 Kč
LCE1252 Foksová AdélaFoksová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 7790025 100 Kč
VBM1252 Šedivá KristýnaŠedivá Kristýna VSK Mendelu Brno B 7207495 100 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006762 100 Kč
KUB1253 Beňovská MarieBeňovská Marie KUB Koala Uherský Brod C 2212032 100 Kč
TZL1351 Chodúrová ElenaChodúrová Elena SKOB Zlín C 8512663 100 Kč
STE1251 Dratvová SáraDratvová Sára SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
STE1350 Tomášková LucieTomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 100 Kč
LCE1251 Stacke ViktorieStacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512636 100 Kč
VIC1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 100 Kč
RBK1353 Daňková ViktorieDaňková Viktorie SK Radioklub Blansko C 8511377 100 Kč
PBM1253 Kocúrová BarboraKocúrová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 2067244 100 Kč
PBM1258 Tesařová ŠtěpánkaTesařová Štěpánka TJ Spartak 1. brněnská 2127521 200 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna MarieSoběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8013974 100 Kč
ZBM1253 Dohnalová EliškaDohnalová Eliška SK Brno Žabovřesky C 8019434 100 Kč
ZBM1351 Marková LucieMarková Lucie SK Brno Žabovřesky C 8501143 100 Kč
ZBM1356 Smítalová MedaSmítalová Meda SK Brno Žabovřesky C 8131205 100 Kč
ZBM1358 Křížová EmaKřížová Ema SK Brno Žabovřesky C 8507659 100 Kč
SSU1252 Kopecká EliškaKopecká Eliška SK Severka Šumperk B 8524141 100 Kč
TZL1250 Kořenová HelenaKořenová Helena SKOB Zlín C 8005209 100 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 100 Kč
TZL1350 Přibylová EmaPřibylová Ema SKOB Zlín C 889320 100 Kč
TBM1358 Doušková DanielaDoušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 8445292 100 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8044612 100 Kč
TBM1384 Šťastná VendulaŠťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno B 8047117 150 Kč

D14B 3.29 km, 170 m, 8 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová JolanaKadlecová Jolana BETA URSUS Rosice B 2001996 160 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 160 Kč
BFM1153 Burešová SofieBurešová Sofie SKOB Frýdek - Místek B 8420967 160 Kč
27S1050 Szlováková JulianaSzlováková Juliana (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 160 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 160 Kč
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice B 8502680 160 Kč
TBM1188 Schwabová BarboraSchwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 160 Kč
TRI1253 Mauritzová AnnaMauritzová Anna TJ TŽ Třinec C 2214554 160 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 160 Kč
TBM1052 Eliášová ViktorieEliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno A 8088388 160 Kč
TBM1177 Urválková AnnaUrválková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8524020 160 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk B 8183015 160 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 160 Kč
TZL1051 Poslušná KatkaPoslušná Katka SKOB Zlín B 2121120 160 Kč
RBK1051 Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 160 Kč
TBM1151 Michálková AdélaMichálková Adéla KOS TJ Tesla Brno C 160 Kč
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8030635 160 Kč
TZL1152 Struhařová SáraStruhařová Sára SKOB Zlín B 2070833 160 Kč
PBM1150 Robotková TerezaRobotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská B 8488543 160 Kč
PBM1152 Vítková KateřinaVítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská B 8162910 160 Kč
PBM1153 Králová MarieKrálová Marie TJ Spartak 1. brněnská B 8410789 160 Kč
ZBM1050 Coufalová TheaCoufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 8107733 160 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 160 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 160 Kč
TZL1154 Rozsypalová ElaRozsypalová Ela SKOB Zlín C 2211979 160 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8501634 160 Kč
AOP1052 Šamárková AmélieŠamárková Amélie Orientační Běh Opava B 8514544 240 Kč
AOP1051 Bokišová JohanaBokišová Johana Orientační Běh Opava B 8144126 240 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 240 Kč

D14C 3.13 km, 160 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1150 Pelantová NikolPelantová Nikol Magnus Orienteering C 2159941 100 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 8107767 100 Kč
BBM1150 Krejčiříková ZuzanaKrejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 100 Kč
RBK1052 Veselá MartinaVeselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 100 Kč
TZL1156 Svobodová AnetaSvobodová Aneta SKOB Zlín C 2161300 100 Kč
PBM1156 Slavíková AnnaSlavíková Anna TJ Spartak 1. brněnská C 8162836 100 Kč
ZBM1051 Bašeová JolanaBašeová Jolana SK Brno Žabovřesky B 2103690 100 Kč
ZBM1056 Smítalová EsterSmítalová Ester SK Brno Žabovřesky C 8180510 100 Kč
ZBM1150 Pařízková EliškaPařízková Eliška SK Brno Žabovřesky C 2181915 100 Kč
TZL1050 Kořenová HanaKořenová Hana SKOB Zlín C 8454014 100 Kč
VBM1151 Fučíková EmaFučíková Ema VSK Mendelu Brno C 2217333 100 Kč
0340002 Fleissigová KateřinaFleissigová Kateřina 034 - Rychtářov 2152856 300 Kč

D16B 4.36 km, 215 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0851 Vrbková AdélaVrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno B 2127867 250 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 250 Kč
TRI0956 Kawuloková TerezaKawuloková Tereza TJ TŽ Třinec B 8003651 250 Kč
TRI0953 Cymorková JulieCymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 250 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 250 Kč
BFM0955 Burešová EliškaBurešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 250 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 250 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 250 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 250 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 250 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk A 8006759 250 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 250 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín B 8508292 250 Kč
VIC0956 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 250 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 250 Kč
RBK0951 Jágrová AnetaJágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 250 Kč
TBM0853 Skřivanková AnnaSkřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 250 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín A 8209279 250 Kč
TBM0860 Peňázová CharlottePeňázová Charlotte KOS TJ Tesla Brno B 8033247 250 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk B 8511592 250 Kč
ZBM0850 Kočová KláraKočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 250 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 250 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 250 Kč
ZBM0957 Kučerová TerezaKučerová Tereza SK Brno Žabovřesky B 8047164 250 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 250 Kč
UOL0953 Křížová AmálieKřížová Amálie SOB Olomouc B 8009523 250 Kč

D16C 3.76 km, 180 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 150 Kč
TRI0955 Labová TaťánaLabová Taťána TJ TŽ Třinec C 2224480 150 Kč
ASU0850 Pelantová SáraPelantová Sára Magnus Orienteering C 7203336 150 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8501494 150 Kč
OOP0950 Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela TJ Opava C 7210910 150 Kč
RBK0852 Veselá VeronikaVeselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 150 Kč
PLU0854 Slezáková VendulaSlezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 150 Kč
SKM0952 Hanáková EmaHanáková Ema KOB Směr Kroměříž C 8063100 150 Kč
ZBM0863 Krejčí LucieKrejčí Lucie SK Brno Žabovřesky C 8520404 150 Kč
ZBM0864 Batistová KarolínaBatistová Karolína SK Brno Žabovřesky C 2212703 150 Kč
SKM0951 Kolaříková ErikaKolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 150 Kč
SKM0954 Běhalová AliceBěhalová Alice KOB Směr Kroměříž C 8454013 150 Kč

D18B 5.60 km, 360 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava B 8501053 250 Kč
MOV0654 Čudková KristýnaČudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 250 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 250 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 250 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 250 Kč
UOL0656 Burdová HelenaBurdová Helena SOB Olomouc B 8516424 250 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 250 Kč
SSU0753 Richtrová EmaRichtrová Ema SK Severka Šumperk B 8409876 250 Kč
TBM0758 Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno A 8120028 250 Kč
JPV0754 Polcrová KarolínaPolcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov B 8501874 250 Kč
TZL0757 Kovalčíková NelaKovalčíková Nela SKOB Zlín B 8051263 250 Kč
TBM0653 Fuchsová EmaFuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 250 Kč
ZBM0651 Finstrlová LucieFinstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 8516451 250 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 250 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk A 8482588 250 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 375 Kč

D20B 6.22 km, 350 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 250 Kč
TRI0450 Bruková PetraBruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 250 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 250 Kč
0100002 Havlíková EmaHavlíková Ema 010 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025014 250 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 250 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 250 Kč
MOV0552 Vojkůvková HanaVojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 250 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 250 Kč
ZBM0552 Finstrlová JulieFinstrlová Julie SK Brno Žabovřesky B 8660424 250 Kč

D21N 6.13 km, 390 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040002 Pangrácová MariePangrácová Marie 004 - SK Olympia Praha SPS 8028804 0 Kč
0050005 Pangrácová AnnaPangrácová Anna 005 - SK Skivelo Neslyšících Olomouc 8518315 0 Kč
0050003 Hornová LenkaHornová Lenka 005 - SK Skivelo Neslyšících Olomouc 8414094 0 Kč

D21B 8.03 km, 390 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1.04

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 270 Kč
LCE8966 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 270 Kč
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno R 8635805 270 Kč
SPE9450 Pijáková BarboraPijáková Barbora (SVK) KOB Sokol Pezinok 8133318 270 Kč
SSU0252 Marková EmaMarková Ema SK Severka Šumperk C 8655379 270 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín E 8654917 270 Kč
ZBM0658 Tomanová EliškaTomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 270 Kč
ZBM9153 Finstrlová AdélaFinstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 270 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 270 Kč
VBM9353 Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 2157325 270 Kč

D21C 6.22 km, 350 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 150 Kč
UOL9151 Koutná ŠtěpánkaKoutná Štěpánka SOB Olomouc C 52465 150 Kč

D35B 6.13 km, 390 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8077374 250 Kč
TZL7653 Pekárková EvaPekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 250 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 250 Kč
RBK8558 Janováčová PetraJanováčová Petra SK Radioklub Blansko C 8003461 250 Kč
TZL8151 Baťková ZuzanaBaťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 250 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8454026 250 Kč
PBM7952 Vítková BarboraVítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 9900099 250 Kč
ZBM7755 Coufalová MartinaCoufalová Martina SK Brno Žabovřesky C 2067925 250 Kč
ZBM8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 8076012 250 Kč
VBM7751 Fučíková HanaFučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 250 Kč
ZBM8379 Křístková VeronikaKřístková Veronika SK Brno Žabovřesky C 52865 250 Kč

D35C 5.56 km, 350 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 150 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
KRN8383 Hrouzová BětkaHrouzová Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 150 Kč
STE8250 Tomášková PetraTomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 150 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514721 150 Kč
LCE8560 Macková PetraMacková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 150 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 150 Kč
PBM8252 Slavíková JanaSlavíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 2213782 150 Kč
PBM8751 Kozmonová HelenaKozmonová Helena TJ Spartak 1. brněnská C 8506934 150 Kč
SSU8000 Kopecká TerezaKopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 150 Kč
ZBM8053 Smítalová JanaSmítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 8111280 150 Kč
ZBM8160 Kočová LenkaKočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 150 Kč
ZBM8676 Dvořáková HanaDvořáková Hana SK Brno Žabovřesky C 8502739 150 Kč
LBM8651 Štěpánková PetraŠtěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8512674 150 Kč
KON8155 Václavková LenkaVáclavková Lenka KOB Konice C 2020742 150 Kč
KSU7272 Krčová MartinaKrčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 150 Kč
0340001 Fleissigová EvaFleissigová Eva 034 - Rychtářov 52010 450 Kč

D40B 5.46 km, 350 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 250 Kč
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006763 250 Kč
TZL8152 Brucháčková MarkétaBrucháčková Markéta SKOB Zlín C 8507946 250 Kč
LBM8051 Eliášková HanaEliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 250 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 250 Kč
RBK8252 Bártová PetraBártová Petra SK Radioklub Blansko C 8514473 250 Kč
ZBM7954 Dohnalová KvětaDohnalová Květa SK Brno Žabovřesky C 2144067 250 Kč
BFM8052 Červinková JanaČervinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 250 Kč
SIT8451 Kawuloková ZdeňkaKawuloková Zdeňka OK SILESIA C 8044681 250 Kč
TZL7550 Kočová EvaKočová Eva SKOB Zlín C 2091546 250 Kč

D45B 5.21 km, 310 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 250 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 250 Kč
BFM7855 Burešová PetraBurešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 8510276 250 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 250 Kč
AOP7853 Holasová ŠárkaHolasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 250 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 250 Kč
OOP7751 Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana TJ Opava C 8656605 250 Kč
TZL7350 Kundratová JanaKundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 250 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 250 Kč
0140003 Sebe KrisztinaSebe Krisztina 014 - (HUN) PVSK 8142153 250 Kč
KUB7360 Pavlicová AnnaPavlicová Anna KUB Koala Uherský Brod C 8501547 250 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 250 Kč
PBM7454 Bukovacová AlenaBukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 250 Kč
ZBM6251 Hrušková LenkaHrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 8516455 250 Kč
ZBM7553 Václavková PetraVáclavková Petra SK Brno Žabovřesky C 2771966 250 Kč
ZBM7752 Nováčková Obelczová VěraNováčková Obelczová Věra SK Brno Žabovřesky C 8501627 250 Kč
ZBM7852 Janíková MarieJaníková Marie SK Brno Žabovřesky C 8502710 250 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 250 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 8514501 250 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 250 Kč

D45C 4.16 km, 260 m, 8 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 8514475 150 Kč
JPV7767 Pinkavová HelenaPinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 8420960 150 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 150 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 8512682 150 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 150 Kč
LBM7450 Kyclová JitkaKyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 150 Kč
HOB7051 Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 150 Kč
TBM7872 Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta KOS TJ Tesla Brno C 2127864 150 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 150 Kč
UBM7451 Čelechovská ZoraČelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 150 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 150 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 150 Kč
BBM7850 Krejčiříková NikolKrejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 150 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 150 Kč
ABM7451 Radová MartinaRadová Martina KOB ALFA Brno C 8505721 150 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162841 150 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 150 Kč
LBM7751 Tomanová VeronikaTomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 150 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
SBK7789 Jágrová VlastaJágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 150 Kč
TBM7071 Miková IvaMiková Iva KOS TJ Tesla Brno C 8512656 150 Kč
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 150 Kč
SSU7950 Foretová JitkaForetová Jitka SK Severka Šumperk C 2653460 150 Kč
RBK6451 Tesařová JitkaTesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 8196058 150 Kč
ZBM7557 Lvovská LenyLvovská Leny SK Brno Žabovřesky C 53298 150 Kč
TZL7155 Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 150 Kč
TBM7372 Provazník Ryglová KateřinaProvazník Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 150 Kč
TBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 225 Kč
TBM7258 Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 225 Kč

D50B 4.54 km, 310 m, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7450 Krhutová MartinaKrhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 250 Kč
SOP7351 Procházková MartinaProcházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 8005206 250 Kč
TRI7150 Bruková JanaBruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 250 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 250 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 250 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 250 Kč
STE7251 Janků RenataJanků Renata SK SKI-OB Šternberk C 2035728 250 Kč
MOV7352 Hulenková MartinaHulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 250 Kč
VIC7055 Sadílková LenkaSadílková Lenka OB Vizovice C 416050 250 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 250 Kč
MOV7152 Vojkůvková JarmilaVojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 8162883 250 Kč
0180001 Varhaníčková Jana Varhaníčková Jana 018 - NER - Varhaníčková 2222787 500 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 250 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 250 Kč

D55B 4.16 km, 260 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 250 Kč

D55C 3.57 km, 190 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
ABM6664 Suchá HelenaSuchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 150 Kč
TZL6351 Koláriková IrenaKoláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 150 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 8511566 150 Kč
STE6751 Neumannová KamilaNeumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 150 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 150 Kč
TBM6653 Lukášová LenkaLukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8511755 150 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 8520250 150 Kč
JPV6773 Fajkusová JitkaFajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč
TBM6363 Jašková MonikaJašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 150 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 150 Kč
TZL6751 Lázničková MarcelaLázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 150 Kč
ZBM6666 Tomanová ElenaTomanová Elena SK Brno Žabovřesky C 2075673 225 Kč

D60B 3.80 km, 220 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 250 Kč
TRI6150 Denysenko TamaraDenysenko Tamara TJ TŽ Třinec C 8510194 250 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 250 Kč
KRN5950 Holinková MiladaHolinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 250 Kč
TZL6262 Krejčíková MonikaKrejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 250 Kč

D65B 3.57 km, 190 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5451 Cahlová SlávkaCahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 220 Kč
LCE5551 Stackeová AnnaStackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 220 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 220 Kč
ZBM5582 Kabáthová JitkaKabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 8076009 220 Kč

D65C 2.47 km, 105 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 150 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 150 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 150 Kč
TZL5954 Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 150 Kč
VBM5754 Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 225 Kč

D75B 2.47 km, 105 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 2217334 220 Kč
BOV4852 Sikorová MarieSikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 220 Kč

D80B 1.80 km, 90 m, 6 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará PavlaStará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 220 Kč
TBM4451 Liščinská EvaLiščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 220 Kč

DH10N 3.60 km, 70 m, 5 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1650 Tesařová EvaTesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 100 Kč
UBM1751 Eschlerová LenkaEschlerová Lenka MENISKOS Brno C 2049606 100 Kč
KRN1650 Hrouzová HelenaHrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 100 Kč
KSU1551 Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 100 Kč
STE1402 Kryl Jan MatějKryl Jan Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2161669 100 Kč
0120002 Šalmik BrunoŠalmik Bruno 012 - (SVK) VZA - Slávia Žilinská univerzita 1423325 100 Kč
BBM1550 Krejčiříková KamilaKrejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 100 Kč
TBM1601 Kovářík OndřejKovářík Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2127894 100 Kč
HLV1656 Drábková KarolínaDrábková Karolína OB Holešov z.s. C 331791 100 Kč
MOV1601 Panna MarekPanna Marek SKOB Ostrava C 2080824 100 Kč
PLU1599 Herzingerová LindaHerzingerová Linda TJ SOKOL Plumlov C 887939 100 Kč
PBM1401 Báňa PatrikBáňa Patrik TJ Spartak 1. brněnská C 2073431 100 Kč
PBM1604 Plšek AlbertPlšek Albert TJ Spartak 1. brněnská C 2216260 100 Kč
ZBM1503 Dvořák JakubDvořák Jakub SK Brno Žabovřesky C 52011 100 Kč
ZBM1603 Pařízek MatějPařízek Matěj SK Brno Žabovřesky C 2181934 100 Kč
ZBM1653 Nováčková AnikaNováčková Anika SK Brno Žabovřesky C 8660380 100 Kč
ZBM1657 Brabcová TinaBrabcová Tina SK Brno Žabovřesky C 520540 100 Kč
SKM1400 Hrouzek DavidHrouzek David KOB Směr Kroměříž C 8063075 100 Kč

H10C 1.76 km, 70 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM1402 Eschler MartinEschler Martin MENISKOS Brno C 8382122 100 Kč
UOL1400 Bednář RichardBednář Richard SOB Olomouc C 8655425 100 Kč
KSU1414 Rajnošek MatoušRajnošek Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 100 Kč
STE1401 Jiráček OndřejJiráček Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8524807 100 Kč
TZL1404 Růžička BořekRůžička Bořek SKOB Zlín C 08597 100 Kč
TZL1414 Smola ŠtěpánSmola Štěpán SKOB Zlín C 2219095 100 Kč
TZL1403 Couffin Mudřík NinoCouffin Mudřík Nino SKOB Zlín C 2211999 100 Kč
RBK1501 Bárta VítězslavBárta Vítězslav SK Radioklub Blansko C 2151418 100 Kč
PBM1402 Slavík MartinSlavík Martin TJ Spartak 1. brněnská C 2152855 100 Kč
ZBM1404 Stachoň OndřejStachoň Ondřej SK Brno Žabovřesky C 7905090 100 Kč
ZBM1409 Rajnošek JanRajnošek Jan SK Brno Žabovřesky C 515128 100 Kč
ZBM1410 Maksimenko MarkMaksimenko Mark SK Brno Žabovřesky C 2212721 100 Kč
ZBM1501 Meissner OttoMeissner Otto SK Brno Žabovřesky C 2151385 100 Kč
ZBM1502 Papež MarekPapež Marek SK Brno Žabovřesky C 8150312 100 Kč
TBM1411 Svirák TimotejSvirák Timotej KOS TJ Tesla Brno C 2124790 100 Kč
0340003 Fleissig AntonínFleissig Antonín 034 - Rychtářov 2218998 300 Kč

H12C 3.14 km, 135 m, 7 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
27S0050 Ježík ViktorJežík Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1407843 100 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering B 8501539 100 Kč
TZL1201 Brucháček JanBrucháček Jan SKOB Zlín B 8680364 100 Kč
ASU1300 Vala KarelVala Karel Magnus Orienteering C 8511583 100 Kč
UOL1301 Macháček JanMacháček Jan SOB Olomouc C 8509360 100 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512646 100 Kč
KRN1300 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654916 100 Kč
KSU1313 Rajnošek SamuelRajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 100 Kč
KSU1300 Mazák ŠimonMazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8509331 100 Kč
RBK1302 Janováč MarekJanováč Marek SK Radioklub Blansko C 8162876 100 Kč
TZL1205 Plaček JiříPlaček Jiří SKOB Zlín C 2211989 100 Kč
HLV1200 Novotný FilipNovotný Filip OB Holešov z.s. C 416084 100 Kč
0150002 Dočkal VojtaDočkal Vojta 015 - Holešov 53826 200 Kč
RBK1301 Bárta ZbyněkBárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2152928 100 Kč
TRI1201 Myslivec LukášMyslivec Lukáš TJ TŽ Třinec B 8501877 100 Kč
TZL1208 Tesák MatyášTesák Matyáš SKOB Zlín C 2156617 100 Kč
LCE1202 Zapletal MartinZapletal Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 2771350 100 Kč
MOV1300 Panna MatyášPanna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
PBM1301 Kozmon LukášKozmon Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8514520 100 Kč
PBM1310 Vítek VojtěchVítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská B 8162892 100 Kč
ZBM1203 Smítal VendelínSmítal Vendelín SK Brno Žabovřesky B 8280112 100 Kč
ZBM1207 Nováček KryštofNováček Kryštof SK Brno Žabovřesky B 8514536 100 Kč
ZBM1212 Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 7906090 100 Kč
ZBM1309 Janda KryštofJanda Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8509352 100 Kč
ZBM1311 Rosinai BrunoRosinai Bruno SK Brno Žabovřesky C 8410763 100 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín B 8250121 100 Kč
TBM1201 Hájek VojtěchHájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100051 100 Kč
ZBM1206 Paul RadimPaul Radim SK Brno Žabovřesky C 2213804 150 Kč
SKM09xx Gelkoff JanGelkoff Jan KOB Směr Kroměříž 2127631 100 Kč
BBM1202 Gelkoff ReneGelkoff Rene BETA URSUS Rosice C 2117699 100 Kč
PBM1306 Denemarek AlbertDenemarek Albert TJ Spartak 1. brněnská C 7790320 150 Kč

H14B 5.25 km, 290 m, 8 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1101 Kozák VojtěchKozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8063051 160 Kč
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 160 Kč
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín A 8680313 160 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 160 Kč
27S1005 Kanávor RichardKanávor Richard (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2039142 160 Kč
TBM1001 Kubáň PatrikKubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno B 8119519 160 Kč
LCE1113 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 8610560 160 Kč
ZLH1100 Mrkvica JanMrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 160 Kč
SIT1201 Kawulok MatyášKawulok Matyáš OK SILESIA B 8445328 160 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006756 160 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 160 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8514551 160 Kč
KSU1111 Mátl AdamMátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8680356 320 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk B 8501527 160 Kč
LBM1101 Eliášek JakubEliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8510290 160 Kč
LCE1001 Stacke JanStacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140944 160 Kč
SKM1100 Pěček TobiášPěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž B 8680301 160 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 160 Kč
RBK1101 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 8500016 160 Kč
MOV1002 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava B 1400415 160 Kč
TZL1008 Mička Gabriel FelixMička Gabriel Felix SKOB Zlín B 8508295 160 Kč
TZL1106 Růžička HubertRůžička Hubert SKOB Zlín B 2113089 160 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž A 8660358 160 Kč
PBM1003 Kocúr BorisKocúr Boris TJ Spartak 1. brněnská B 2126240 160 Kč
PBM1007 Bukovác LukášBukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8515555 160 Kč
PBM1102 Báňa MartinBáňa Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8047125 160 Kč
ZBM1100 Koča FrantišekKoča František SK Brno Žabovřesky B 8501513 160 Kč
ZBM1105 Kopáč FrantišekKopáč František SK Brno Žabovřesky B 8510274 160 Kč
TZL1101 Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín B 8047183 160 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 160 Kč
TZL1105 Přibyl FrantišekPřibyl František SKOB Zlín B 8508281 160 Kč
TZL1006 Koč JurajKoč Juraj SKOB Zlín C 8660396 160 Kč
TZL1010 Kovalčík LukášKovalčík Lukáš SKOB Zlín C 8508283 160 Kč
SKM10xx Burda FilipBurda Filip KOB Směr Kroměříž zapůjčit 200 Kč
LCE1111 Hubáček MariánHubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680393 160 Kč

H14C 4.17 km, 210 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
LCE1003 Trubelík ŠtěpánTrubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512643 100 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 100 Kč
UOL1002 Malaska VojtěchMalaska Vojtěch SOB Olomouc C 8505193 100 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 100 Kč
TZL1013 Graubner MikulášGraubner Mikuláš SKOB Zlín C 8509339 100 Kč
TZL1111 Smola JakubSmola Jakub SKOB Zlín C 515174 100 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8520940 100 Kč
RBK1102 Belton JakubBelton Jakub SK Radioklub Blansko C 980337 100 Kč
SSU1006 Pospíšil TomášPospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 8512642 100 Kč
BBM1000 Široký JakubŠiroký Jakub BETA URSUS Rosice C 8524035 100 Kč
SBK1010 Daněk FrantišekDaněk František KOB START Blansko C 811213 100 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
SSU1004 Foret DominikForet Dominik SK Severka Šumperk C 2771349 100 Kč
PBM1001 Svoboda AdamSvoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 8162872 100 Kč
PBM1103 Vlach MaxVlach Max TJ Spartak 1. brněnská C 8524074 100 Kč
ZBM1011 Janda FilipJanda Filip SK Brno Žabovřesky C 8502713 100 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice B 8014559 100 Kč
TBM1108 Skřivanek FrantišekSkřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
SKM1103 Grégr OndřejGrégr Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8512664 100 Kč

H16B 6.18 km, 370 m, 11 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo OndřejGallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 250 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc B 8196051 250 Kč
TBM0829 Jiřík MartinJiřík Martin KOS TJ Tesla Brno B 8523527 250 Kč
TRI0901 Bruk LukášBruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 250 Kč
TRI0900 Bruk TomášBruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 250 Kč
TBM0904 Doušek VilémDoušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 250 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 250 Kč
ZLH0800 Mrkvica VáclavMrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 250 Kč
AOP0907 Slaný DavidSlaný David Orientační Běh Opava B 8047242 250 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 250 Kč
STE0811 Máčala AntonínMáčala Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8047199 250 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 250 Kč
STE0808 Tomášek JosefTomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 250 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 250 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín A 8662733 250 Kč
AOP0908 Kohoutek JakubKohoutek Jakub Orientační Běh Opava B 8509334 250 Kč
0140001 Laczik ZsomborLaczik Zsombor 014 - (HUN) PVSK zapůjčit 290 Kč
0140002 Laczik KeveLaczik Keve 014 - (HUN) PVSK zapůjčit 290 Kč
TBM0902 Mikula MarekMikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 2127857 250 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 250 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 250 Kč
SSU0900 Heiser MatějHeiser Matěj SK Severka Šumperk B 8409866 250 Kč
SSU0903 Richtr FrantišekRichtr František SK Severka Šumperk B 8514564 250 Kč
PBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 250 Kč
PBM0901 Svoboda JakubSvoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8162917 250 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8510291 250 Kč
ZBM0814 Eliášek PatrikEliášek Patrik SK Brno Žabovřesky B 8454004 250 Kč
ZBM0905 Florian RadekFlorian Radek SK Brno Žabovřesky B 8107776 250 Kč
ZBM0916 Václavek PetrVáclavek Petr SK Brno Žabovřesky B 8501529 250 Kč
ZBM0919 Toman MatějToman Matěj SK Brno Žabovřesky B 8003624 250 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý MartinZřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 250 Kč
SSU0904 Turek JosefTurek Josef SK Severka Šumperk B 8514569 250 Kč
BFM0806 Červinka OndřejČervinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 8420978 250 Kč

H16C 5.25 km, 300 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0908 Kresta TomášKresta Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2127875 150 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523438 150 Kč
BFM0903 Otta TobiášOtta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek B 52377 150 Kč
TZL0909 Michalica ŠtěpánMichalica Štěpán SKOB Zlín C 8508289 150 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč

H18B 7.45 km, 420 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 250 Kč
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 250 Kč
TBM0611 Čech RadanČech Radan KOS TJ Tesla Brno A 8663178 250 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 250 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 250 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 250 Kč
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 250 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 250 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 250 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 250 Kč
TZL0711 Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 250 Kč
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 250 Kč
MOV0600 Vojvodík EduardVojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 250 Kč
PBM0712 Komenda JakubKomenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 250 Kč
ZBM0602 Koča VojtěchKoča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 250 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 250 Kč
TBM0604 Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 250 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 375 Kč
LCE0703 Stacke VáclavStacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 375 Kč

H18C 6.13 km, 370 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0608 Otta KryštofOtta Kryštof SKOB Frýdek - Místek B 2129253 150 Kč
KUB0700 Pavlica BedřichPavlica Bedřich KUB Koala Uherský Brod C 2116450 150 Kč

H20B 8.76 km, 425 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0500 Kycl MichalKycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8225220 250 Kč
KSU0525 Bláha AdamBláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 250 Kč
ABM0404 Rada ŠtěpánRada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 250 Kč
ZBM0513 Dvořáček MichalDvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 250 Kč
ZBM0514 Valnoha DavidValnoha David SK Brno Žabovřesky B 8507662 250 Kč
AOP0503 Klapetek VáclavKlapetek Václav Orientační Běh Opava B 8162833 250 Kč
TZL0407 Graubner TadeášGraubner Tadeáš SKOB Zlín C 8007182 250 Kč

H21N 8.53 km, 410 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Klíma KamilKlíma Kamil 004 - SK Olympia Praha SPS 8667960 0 Kč
0050001 Semerád JanSemerád Jan 005 - SK Skivelo Neslyšících Olomouc 8014522 0 Kč
0050002 Spilka MarekSpilka Marek 005 - SK Skivelo Neslyšících Olomouc 8003633 0 Kč
0050004 Procházka JosefProcházka Josef 005 - SK Skivelo Neslyšících Olomouc 8116756 0 Kč

H21B 10.44 km, 510 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8201 Kozák OsvaldKozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 270 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 270 Kč
MOV9500 Dvořák JakubDvořák Jakub SKOB Ostrava C 8520951 270 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 270 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 270 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 270 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 270 Kč
BFM0305 Bjolek MichalBjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 8109360 270 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 270 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 270 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 270 Kč
TZL8131 Smola MichalSmola Michal SKOB Zlín C 8667971 270 Kč
MOV9200 Šidík PetrŠidík Petr SKOB Ostrava C 8509069 270 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 270 Kč
TZL8001 Novotný JiříNovotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 270 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 270 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 270 Kč
KSU8506 Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 270 Kč
PBM0501 Bukovác FilipBukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 270 Kč
PBM0512 Kasza TomášKasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská R 8116805 270 Kč
PBM7605 Bukovac MarošBukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 270 Kč
ZBM0112 Macháček PetrMacháček Petr SK Brno Žabovřesky C 8016058 270 Kč
ZBM8511 Drábek JanDrábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 270 Kč
ZBM8801 Rajnošek MatějRajnošek Matěj SK Brno Žabovřesky C 52966 270 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 270 Kč
JPV7713 Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 270 Kč
ABM0307 Palát TomášPalát Tomáš KOB ALFA Brno C 8501788 270 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 270 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 405 Kč
ASU8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 405 Kč
TZL0502 Pekárek TobiasPekárek Tobias SKOB Zlín R 8663152 270 Kč

H21C 7.73 km, 430 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0501 Kycl OndřejKycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 150 Kč
STH0107 Heczko StanislavHeczko Stanislav SK Studenec C 8510267 150 Kč
VIC9601 Sadílek JanSadílek Jan OB Vizovice C 53126 150 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 150 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 150 Kč
PBM8301 Kozmon PetrKozmon Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8506940 150 Kč
ZBM9607 Jelínek TomášJelínek Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8502668 150 Kč

H35B 8.53 km, 410 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE8103 Sláma LumírSláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680402 250 Kč
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 8409859 250 Kč
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522894 250 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 250 Kč
LCE7439 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063070 250 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 250 Kč
SFM8201 Šatánek MartinŠatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 8520958 250 Kč
STE8001 Tomášek PetrTomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 250 Kč
KSU7504 Videcký JanVidecký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 250 Kč
VIC6901 Sadílek MartinSadílek Martin OB Vizovice C 8123400 250 Kč
TZL8503 Pavlas RadekPavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 250 Kč
KSU7909 Miča PetrMiča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 250 Kč
SFM8302 Sebera VáclavSebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 8014513 250 Kč
KRN8600 Žaloudík JiříŽaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 250 Kč
PBM8502 Plšek JakubPlšek Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 8514505 250 Kč
ZBM8006 Nováček MichalNováček Michal SK Brno Žabovřesky C 8514522 250 Kč
ZBM8836 Dědic FilipDědic Filip SK Brno Žabovřesky C 301212 250 Kč
ABM7415 Palát PetrPalát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 250 Kč

H35C 7.40 km, 410 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH8700 Hendrych PavelHendrych Pavel OOB TJ Zlaté Hory C 8514571 150 Kč
KSU8011 Vlček JanVlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514528 150 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 150 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 150 Kč
KSU8600 Mazák LukášMazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523660 150 Kč
0120001 Šalmik StanislavŠalmik Stanislav 012 - (SVK) VZA - Slávia Žilinská univerzita 8522891 150 Kč
PLU7901 Novotný MichalNovotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 150 Kč
ZBM7402 Baše TomášBaše Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103686 150 Kč
ZBM7541 Holáň RadimHoláň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 150 Kč
ZBM7542 Janda PetrJanda Petr SK Brno Žabovřesky C 8509335 150 Kč
ZBM7610 Kopáč DavidKopáč David SK Brno Žabovřesky C 2224159 150 Kč
ZBM7903 Smítal RostislavSmítal Rostislav SK Brno Žabovřesky C 8520945 150 Kč
ZBM8005 Dohnal PavelDohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 8502747 150 Kč
ZBM8425 Dvořák MartinDvořák Martin SK Brno Žabovřesky C 8505207 150 Kč
ZBM8502 Papež ZdeněkPapež Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 8051206 150 Kč
TBM7911 Doušek RobertDoušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 150 Kč
TBM7806 Svirák PavelSvirák Pavel KOS TJ Tesla Brno 2135173 300 Kč
SSU7401 Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 150 Kč
JPV8303 Hubáček OndřejHubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 150 Kč
VBM8406 Růžička TomášRůžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 2420037 150 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C 515427 225 Kč

H40B 7.85 km, 430 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 250 Kč
TRI8006 Walaski AntonínWalaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 250 Kč
JPV8235 Perknovský RadimPerknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 250 Kč
MOV7400 Vojvodík MartinVojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 250 Kč
0100001 Spišiak MariánSpišiak Marián 010 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8516751 250 Kč
RBK7111 Brosch PetrBrosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 250 Kč
KUB7501 Pavlica JiříPavlica Jiří KUB Koala Uherský Brod C 2116484 250 Kč
RBK7502 Veselý MartinVeselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 250 Kč
RBK7802 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 250 Kč
SBK7541 Daněk RomanDaněk Roman KOB START Blansko C 8008112 250 Kč
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 250 Kč
ZBM8003 Polách DavidPolách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 250 Kč
ZBM8206 Koča JaroslavKoča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8420962 250 Kč
SIT8001 Kawulok MarekKawulok Marek OK SILESIA C 8003610 250 Kč

H45B 6.72 km, 380 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas TomášHolas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 250 Kč
TBM7701 Ehl JiříEhl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 250 Kč
RBK7804 Janováč DušanJanováč Dušan SK Radioklub Blansko C 8500482 250 Kč
STE7600 Burda TomášBurda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8501550 250 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 250 Kč
BFM7603 Otta JakubOtta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 8501538 250 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 250 Kč
TRI7801 Myslivec JiříMyslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 2224499 250 Kč
PBM7609 Pátek RichardPátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 250 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 250 Kč
ZBM7902 Finstrle LuděkFinstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 250 Kč
TZL6808 Šidla JanŠidla Jan SKOB Zlín C 8053367 250 Kč
TZL7804 Přibyl MartinPřibyl Martin SKOB Zlín C 2211984 250 Kč
VBM7246 Fučík KarelFučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 250 Kč
ASU7501 Kolek PetrKolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 250 Kč

H45C 5.12 km, 350 m, 10 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
JPV7404 Přikryl JiříPřikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 150 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
ABM6611 Mokrý JanMokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 150 Kč
LBM7100 Kycl MiroslavKycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 150 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 150 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
ASU7848 Greschner LubošGreschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 150 Kč
TBM6107 Urválek JiříUrválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8509396 150 Kč
VBM6501 Jordanov NikolajJordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 150 Kč
ADA7400 Odehnal LuděkOdehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 150 Kč
HLV7421 Kroutil MilanKroutil Milan OB Holešov z.s. C 331687 150 Kč
TBM7101 Fuchs JanFuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 150 Kč
LBM7517 Toman OndřejToman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 150 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
SBK7549 Jágr JaroslavJágr Jaroslav KOB START Blansko C 8133233 150 Kč
JPV7300 Koutný PavelKoutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 150 Kč
BBM7500 Široký RomanŠiroký Roman BETA URSUS Rosice C 1409088 150 Kč
TBM7120 Ptáček OndřejPtáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8207120 150 Kč
UOL7700 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 150 Kč
TBM7319 Sedlář PetrSedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 8109199 150 Kč
SSU7301 Heiser KamilHeiser Kamil SK Severka Šumperk C 9939575 150 Kč
0190001 Tesák Petr Tesák Petr 019 - SKRZlin 2161630 300 Kč
PBM7302 Trš LubomírTrš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 150 Kč
PBM7514 Hladký DavidHladký David TJ Spartak 1. brněnská C 1403435 150 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 150 Kč
TBM7903 Tomíček OldřichTomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 150 Kč
JPV8111 Burda MartinBurda Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8509060 150 Kč
KSU6800 Květoň VladimírKvětoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 150 Kč
HOB7001 Kratochvíl KajišKratochvíl Kajiš SK OB Horní Benešov C 8003614 150 Kč
JPV7501 Chmelář JanChmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 225 Kč
TBM6733 Florian MichalFlorian Michal KOS TJ Tesla Brno C 8410774 225 Kč
TBM6116 Hlaváč JiříHlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 225 Kč

H50B 6.05 km, 375 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6835 Černoch KarelČernoch Karel SKOB Zlín C 8003592 250 Kč
MOV7202 Svěchota MilanSvěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 250 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 8162903 250 Kč
TZL7336 Pernička PetrPernička Petr SKOB Zlín C 8104170 250 Kč
KUB7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav KUB Koala Uherský Brod C 8670745 250 Kč
TZL7404 Brucháček RudolfBrucháček Rudolf SKOB Zlín C 8512685 250 Kč
ODR7101 Rigó MarekRigó Marek SKOB Odry C 8670763 250 Kč
0240001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 024 - Pokludovi 8116684 500 Kč
PBM7201 Komenda KamilKomenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 250 Kč
ZBM7302 Zelený PavelZelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 250 Kč
AOV6901 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 8415431 250 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 250 Kč

H55B 5.20 km, 325 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil RostislavNavrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8482090 250 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 250 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 250 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 250 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 250 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 250 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 250 Kč
UOL6501 Pernica JiříPernica Jiří SOB Olomouc C 8510273 250 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8509044 250 Kč
TZL5704 Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 250 Kč
OTK6800 Riessler OttoRiessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 250 Kč
ZBM6700 Coufal SvatošCoufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 8107775 250 Kč
BFM6701 Svoboda MartinSvoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 250 Kč
TZL6915 Podmolík TomášPodmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 250 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 250 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 250 Kč

H55C 4.22 km, 250 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 150 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 150 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
KUB6801 Beňovský JiříBeňovský Jiří KUB Koala Uherský Brod C 8524806 150 Kč
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
UBM6601 Uklein JiříUklein Jiří MENISKOS Brno C 515467 150 Kč
KSU6349 Paloncý PavelPaloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 150 Kč
SBR6201 Zítka JiříZítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 150 Kč
TBM6201 Jašek MilanJašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 150 Kč
OOL5301 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 150 Kč
0250001 Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk 025 - NER - BzB - Buráňovi 2127637 300 Kč
TZL6701 Láznička LiborLáznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč

H60B 4.53 km, 275 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6000 Pavlíček JaromírPavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 250 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 8140921 250 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 250 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 250 Kč

H65B 4.22 km, 250 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 220 Kč
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 220 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 220 Kč
CEL5800 Hubáček MiroslavHubáček Miroslav TJ Sokol Čelechovice na Hané 8524029 220 Kč
VIC5711 Lužný JosefLužný Josef OB Vizovice C 8012869 220 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 220 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 220 Kč
OOP5803 Ryšavý JiříRyšavý Jiří TJ Opava C 2049558 220 Kč
KON5713 Komínek JaroslavKomínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 220 Kč
0140004 Nagy GyörgyNagy György 014 - (HUN) PVSK 8061419 220 Kč

H65C 3.70 km, 210 m, 6 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík LubošMinařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 150 Kč
UOL5201 Janošík AntonínJanošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
UOL5402 Bednář JanBednář Jan SOB Olomouc C 52473 150 Kč
TBM5003 Zabloudil PavelZabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč

H70B 3.77 km, 200 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 220 Kč
LBM5401 Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 220 Kč
OTK5300 Polínek JaroslavPolínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 220 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 220 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 220 Kč
OOP5302 Rychlý MilošRychlý Miloš TJ Opava C 8196095 220 Kč

H70C 3.72 km, 175 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek MilanHenek Milan SK Radioklub Blansko C 8506955 150 Kč
BBM5300 Ptáček LadislavPtáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 8507966 150 Kč
BBM5100 Denemarek OldřichDenemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 150 Kč
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč

H75B 3.70 km, 210 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 220 Kč
BOV4403 Vlach OldřichVlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 220 Kč
ZLH4600 Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 2161664 220 Kč
OTK4601 Šidla AntonínŠidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 220 Kč
BOV4802 Sikora MiroslavSikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 220 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 220 Kč
VBM4732 Chmelík AlešChmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 220 Kč

H75C 3.72 km, 175 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM4902 Žárský JanŽárský Jan KOB Směr Kroměříž zapůjčit 190 Kč
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 150 Kč
VBM4806 Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 225 Kč

H80B 2.27 km, 100 m, 6 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 220 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 220 Kč
ZPV4012 Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 220 Kč
OOP4401 Nosek JiříNosek Jiří TJ Opava C 52766 220 Kč

H90C 1.66 km, 70 m, 5 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla StanislavValla Stanislav SKOB Zlín C 2134320 150 Kč

HDR 3.60 km, 70 m, 6 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR1750 Rajnošek LénaRajnošek Léna Bratrstvo Ždárských vrchů C 100 Kč
LCE1851 Erlitzová SáraErlitzová Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52765 100 Kč
LCE1801 Erlitz MatyášErlitz Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 100 Kč
0060001 Brabcová EmaBrabcová Ema 006 - Brabici 845424 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica VítMrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
STE1600 Jiráček TomášJiráček Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2260122 100 Kč
0130001 Zoe Anna SmolováZoe Anna Smolová 013 - Štípa 53339 100 Kč
UOL2001 Koutný JindřichKoutný Jindřich SOB Olomouc C 53103 100 Kč
SKM1550 Pěčková NatáliePěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 100 Kč
UOL2000 Štrajt JakubŠtrajt Jakub SOB Olomouc C 09577 100 Kč
KRN1850 Žaloudíková KláraŽaloudíková Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106875 100 Kč
KRN2000 Žaloudík VojtěchŽaloudík Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 53534 100 Kč
0190002 Tesáková ElenaTesáková Elena 019 - SKRZlin zapůjčit 140 Kč
PBM1501 Trš JosefTrš Josef TJ Spartak 1. brněnská C 2126288 100 Kč
PBM1504 Tesař AntonínTesař Antonín TJ Spartak 1. brněnská 101 100 Kč
ZBM1652 Stachoňová KarolínaStachoňová Karolína SK Brno Žabovřesky C 1425343 100 Kč
ZBM1753 Papežová TheodoraPapežová Theodora SK Brno Žabovřesky C 2212747 100 Kč
ZBM1851 Dvořáková AnežkaDvořáková Anežka SK Brno Žabovřesky C 2061840 100 Kč
ZBM1902 Janda TobiášJanda Tobiáš SK Brno Žabovřesky C 8162857 100 Kč
SKM1700 Hrouzek AlešHrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž C 8512647 100 Kč
JPV1600 Chmelář SamuelChmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč
0340004 Fleissigová HanaFleissigová Hana 034 - Rychtářov zapůjčit 140 Kč
ZBM1752 Holáňová SilvieHoláňová Silvie SK Brno Žabovřesky C 2212722 100 Kč
SKMxxxx Dam Anh ThiDam Anh Thi KOB Směr Kroměříž 100 Kč
SKM2300 Holer OliverHoler Oliver KOB Směr Kroměříž 436932 100 Kč
SKM16xx Gelkoff MiaGelkoff Mia KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč

P 3.11 km, 125 m, 9 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Fantová LenkaFantová Lenka 001 - :-) 2214499 150 Kč
TRI7152 Cymorková KateřinaCymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 150 Kč
0020002 Kříž PavelKříž Pavel 002 - 911 2067209 150 Kč
0030001 Jandová EliškaJandová Eliška 003 - J007 zapůjčit 190 Kč
27S8500 Babková MiroslavaBabková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 150 Kč
ASU8552 Kubíčková JitkaKubíčková Jitka Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
UOL7654 Malasková MarkétaMalasková Markéta SOB Olomouc C 2218997 150 Kč
KRN5900 Malec VladimírMalec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 150 Kč
0080001 Sedláček PetrSedláček Petr 008 - Bafto 2087653 150 Kč
TRI7000 Cymorek PetrCymorek Petr TJ TŽ Třinec C 53180 150 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 150 Kč
STE7651 Burdová OlgaBurdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 150 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073422 150 Kč
STE7750 Krylová DanielaKrylová Daniela SK SKI-OB Šternberk C 2162922 150 Kč
HLV7702 Novotný VáclavNovotný Václav OB Holešov z.s. C 416088 150 Kč
0150001 Dočkal Radim Dočkal Radim 015 - Holešov 219219 150 Kč
TZL0964 Couffin Mudříková AgátaCouffin Mudříková Agáta SKOB Zlín C 2134316 150 Kč
0210001 Javůrek AntonínJavůrek Antonín 021 - aaa 301298 150 Kč
0250002 Buráňová HanaBuráňová Hana 025 - NER - BzB - Buráňovi 2108870 150 Kč
SSU7550 Heiserová HanaHeiserová Hana SK Severka Šumperk C 9102883 150 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
TZL8054 Struhařová KateřinaStruhařová Kateřina SKOB Zlín C 416155 150 Kč
OTK6650 Riesslerová JolanaRiesslerová Jolana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433085 150 Kč
0270001 Hrůza VladimírHrůza Vladimír 027 - Nereg 2117402 150 Kč
ZBM0652 Hoření VeronikaHoření Veronika SK Brno Žabovřesky C 2213800 150 Kč
ZBM8351 Pařízková ZuzanaPařízková Zuzana SK Brno Žabovřesky C 2213802 150 Kč
0280001 Kořenová JanaKořenová Jana 028 - nemám klub 2800231 150 Kč
0310001 Strnadová KateřinaStrnadová Kateřina 031 - neevidovaná 2051514 150 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 8137517 150 Kč
HOB6251 Hendrychová PavlaHendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 150 Kč
HOB6701 Hendrych JiříHendrych Jiří SK OB Horní Benešov C 301309 150 Kč
HOB4601 Kašpar JosefKašpar Josef SK OB Horní Benešov C 2260142 150 Kč
HOB0001 Hanuš JaroslavHanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 150 Kč
ASU8080 Pelantová VeronikaPelantová Veronika Magnus Orienteering C 920658 150 Kč
PBM7950 Robotková NaďaRobotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 2214544 150 Kč
KON9999 Valentová JanaValentová Jana KOB Konice 150 Kč

T 5.25 km, 305 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM8353 Kováčová BoženaKováčová Božena MENISKOS Brno C 2049609 150 Kč
0070001 Kresta AlešKresta Aleš 007 - Kresťáci 2088149 150 Kč
LCE9702 Trubelík IvanTrubelík Ivan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2212050 150 Kč
VIC0151 Sadílková IvaSadílková Iva OB Vizovice C 53122 150 Kč
SBK7911 Dressler JanDressler Jan KOB START Blansko C 2045244 150 Kč
0290001 Lasota MarekLasota Marek 029 - KRSB OB Brno 2087636 150 Kč
0300001 Lasota TomaszLasota Tomasz 030 - Lasota 2181311 150 Kč
BFM0601 Bjolek JanBjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 2087708 150 Kč
0320001 Kočová HalinaKočová Halina 032 - Mente et Corde 8680338 150 Kč
UBM8805 Stejskal OndřejStejskal Ondřej MENISKOS Brno C 515445 150 Kč
0330001 Sramota JanSramota Jan 033 - (NOR) NTNU BIL zapůjčit 190 Kč
0220001 Kadlček VáclavKadlček Václav 022 - neregistrovaný - Kadlček 8511591 150 Kč
38S7750 Ďurčová AlenaĎurčová Alena (SVK) Slávia ŽU Žilina 8140941 150 Kč
TBM8001 Šťastný JanŠťastný Jan KOS TJ Tesla Brno C 8047177 150 Kč
SKMyyyy Fuchs VladimírFuchs Vladimír KOB Směr Kroměříž 2139485 150 Kč
celkem přihlášených: 781, vklad: 145340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.