Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

pro kategorii: H21E

Datum:
14.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 300
10.50 km, 615 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(101)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 190 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 190 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 190 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 190 Kč
SNA8206 Nývlt Martin TJ START Náchod C 1207407 190 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 9000002 190 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 190 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 190 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 190 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 190 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 190 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 190 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000896975 190 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 190 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 190 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 190 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 190 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 0000500267 190 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 190 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 190 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 190 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 190 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 190 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 190 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 190 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 190 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 190 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 190 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 190 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 190 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 190 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 190 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 190 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 190 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 190 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 190 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 190 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 190 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 190 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 190 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 190 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 190 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 190 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 190 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava B 8200 190 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 190 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 190 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 190 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 190 Kč
46C6800 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 190 Kč
18D0001 Freddy Burghardt (GER) Post SV Dresden 2156 190 Kč
18D0002 Janek Leibiger (GER) Post SV Dresden 2023 190 Kč
18D0004 Sebastian Hörnig (GER) Post SV Dresden 2161 190 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1100 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 300 závodníků).