Přihlášky závodu: Litoměřický TULIPÁN

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Terezín
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Kategorie:
D-10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H-10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70-    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 50
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 Ano Ano Ano 140 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 Ano Ano Ano 140 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 140 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C Ano Ne Ano 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 Ano Ano Ano 140 Kč
75C0450 Fialová Veronika Verunka zapůjčit Ano Ano Ano 260 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 140 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano 140 Kč
19P Pulda Aleksandra (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025003 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 Ano Ano Ano 140 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027223 Ano Ano Ano 140 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 Ano Ano Ano 140 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano 180 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 Ano Ano Ano 140 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 Ano Ano Ano 140 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 Ano Ano Ano 140 Kč
19P9999 Brylak Karolina (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 Ano Ano Ano 140 Kč
19P9991 Gniado Karolina (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025005 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 Ano Ano Ano 140 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 140 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 140 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 Ano Ano Ano 140 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 Ano Ano Ano 180 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 0000416340 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9850 Platovská Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52317 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9851 Růžičková Aneta TJ Lokomotiva Beroun C 52319 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 Ano Ano Ano 200 Kč
2.80 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 Ano Ano Ano 200 Kč
19P9998 Haniszewska Angelika (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2028218 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9551 Nieke Patricia (GER) USV TU Dresden 2 1210495 Ano Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 26 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9351 Drechsel Elisabeth (GER) USV TU Dresden 2 1930816 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9352 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 2 1280593 Ano Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 27 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 200 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP8653 Kovářová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 200 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 Ano Ano Ano 200 Kč
19P9997 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 Ano Ano Ano 200 Kč
44C9159 Stachovičová Romana Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 52320 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C Ano Ne Ano 140 Kč
44C9158 Lhotová Zuzana Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 Ano Ano Ano 200 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 Ano Ano Ano 200 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ne 140 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6951 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 Ano Ano Ano 200 Kč
33D8651 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 2 2008965 Ano Ano Ano 200 Kč
33D8751 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 2 201056 Ano Ano Ano 200 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 200 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 51699 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 200 Kč
PEN7450 Dastychová Alexandra OK RECO Sport C 428299 Ano Ano Ano 200 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 270 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ne Ne Ano 70 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ne 140 Kč
TJN5099 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2027204 Ano Ano Ano 200 Kč
2.80 km, 22 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6650 Němcová Jana Oddíl OB Kotlářka C 49893 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6851 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2 2005299 Ano Ano Ano 200 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6251 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6351 Juckelandt Sabine (GER) USV TU Dresden 2 1310763 Ano Ano Ano 200 Kč
2.30 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 200 Kč
2.30 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano 200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 Ano Ano Ano 140 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ne Ne Ano 50 Kč
19P9995 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025001 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 888612 Ano Ano Ano 140 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ne 100 Kč
STB0301 Fejtek Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52910 Ano Ano Ano 140 Kč
TUR0501 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov 1403061 Ano Ano Ano 140 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 Ano Ano Ano 140 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 Ne Ano Ne 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 140 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 Ano Ano Ano 140 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 Ano Ano Ano 140 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 Ne Ne Ano 50 Kč
19P9996 Słoma Grzegorz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0109 Horák Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032173 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398985 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 Ano Ano Ano 140 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 Ano Ano Ano 140 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ne 100 Kč
STB0001 Šilar Adam TJ Stadion Nový Bor C 446362 Ano Ano Ano 140 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 Ano Ano Ano 140 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 Ano Ano Ano 140 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR0003 Kameník David OK Jiskra Nový Bor B 4364 Ano Ano Ano 140 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 Ano Ano Ano 180 Kč
3.00 km, 27 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 Ano Ano Ano 200 Kč
19P9993 Wieczorek Marcin (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396722 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 0000005176 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52321 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9702 Šopejstal Jan TJ Lokomotiva Beroun C 52316 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 331399 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9701 Salzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 2 2036285 Ano Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 27 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
19P9994 Szeliga Bartłomiej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396721 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9603 Horák Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 204958 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C Ano Ano Ano 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 Ano Ano Ano 200 Kč
3.10 km, 28 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 Ano Ano Ano 200 Kč
3.10 km, 29 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondra Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 200 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 Ano Ano Ano 200 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ano Ano Ano 200 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 Ano Ano Ano 200 Kč
19P9992 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano 200 Kč
44C9209 Jirásek Ondřej Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 Ano Ano Ano 200 Kč
44C8911 Unger Jan Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
44C8912 Krejčí Lukáš Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
44C8913 Šmidt Evžen Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK9200 Charousek Jakub OK Doksy C Ano Ano Ano 200 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 Ne Ano Ne 70 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7904 Zaoral Pedros OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232631 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 Ano Ano Ano 200 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 Ano Ano Ano 200 Kč
18D0001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 901508 Ano Ano Ano 200 Kč
18D0002 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 200 Kč
33D8401 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 Ano Ano Ano 200 Kč
33D8501 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 Ano Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 26 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME7700 Kašpárek Jan SK Los Mělník 2056265 Ano Ano Ano 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 200 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ne 140 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 Ano Ano Ano 200 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 Ano Ano Ano 200 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ne 140 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 27 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 Ano Ano Ano 200 Kč
19P9990 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504408 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7000 Tichý Ondřej Oddíl OB Kotlářka zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2056272 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 361926 Ne Ne Ano 70 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8485 Ano Ano Ano 200 Kč
33D7101 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 2 941971 Ano Ano Ano 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 270 Kč
LTP7201 Mička Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51280 Ano Ano Ano 270 Kč
3.00 km, 29 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 200 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6401 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2 2015252 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6501 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 2 651114 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6502 Gossel Heiko1 (GER) USV TU Dresden 2 990002 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 270 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 Ano Ano Ano 200 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6201 Müller Matthias (GER) USV TU Dresden 2 1270562 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6301 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 2 630617 Ano Ano Ano 200 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 270 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 Ano Ano Ano 200 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 200 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ne Ano Ne 70 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ano 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP5501 Riby Andrew OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano 200 Kč
33D5501 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) USV TU Dresden 2 1106055 Ano Ano Ano 200 Kč
33D5801 Gerhardt Joachim (GER) USV TU Dresden 2 2249 Ano Ano Ano 200 Kč
33D5802 Zenker Norbert (GER) USV TU Dresden 2 582249 Ano Ano Ano 200 Kč
2.80 km, 23 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 200 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 Ano Ano Ano 200 Kč
33D4001 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 Ano Ano Ano 200 Kč
2.80 km, 22 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 140 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 140 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 Ano Ano Ano 140 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ano Ano Ano 140 Kč
33D4501 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 Ano Ano Ano 140 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 Ano Ano Ano 140 Kč
35D4201 Kendray George (GER) Sachsen-Marathon 222663 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano 140 Kč
celkem přihlášených: 333, vklad: 62380 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 50 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.