Přihlášky závodu: Litoměřický TULIPÁN - mikrosprint

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Terezín
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Kategorie:
-100 kg     -40 kg     -60 kg     -80 kg     100- kg    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 120
Náhradníků: 30
0.56 km, 30 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 40 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 40 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 40 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 40 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 40 Kč
19P9991 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 40 Kč
44C8911 Unger Jan Neregistrovaní borci 40 Kč
44C8912 Krejčí Lukáš Neregistrovaní borci 40 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 40 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 40 Kč
33D4501 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 40 Kč
33D6301 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 2 630617 40 Kč
33D7101 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 2 941971 40 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 50 Kč
0.56 km, 29 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 40 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 40 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 40 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 40 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 40 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 40 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 40 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 40 Kč
19P Pulda Aleksandra (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025003 40 Kč
19P9999 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025001 40 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 40 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 40 Kč
0.56 km, 30 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 40 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 40 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 40 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 40 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 40 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 40 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 40 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 40 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 40 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 40 Kč
19P9998 Brylak Karolina (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 40 Kč
19P9997 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 40 Kč
19P9996 Wieczorek Marcin (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396722 40 Kč
19P9995 Haniszewska Angelika (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2028218 40 Kč
19P9993 Gniado Karolina (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025005 40 Kč
19P9992 Słoma Grzegorz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 40 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 40 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 40 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 40 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 40 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 40 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 40 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 40 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 40 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 40 Kč
LBE9850 Platovská Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 40 Kč
LBE9851 Růžičková Aneta TJ Lokomotiva Beroun C 40 Kč
44C9158 Lhotová Zuzana Neregistrovaní borci 40 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 40 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 40 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 40 Kč
33D6251 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 40 Kč
33D6851 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2 2005299 40 Kč
33D6951 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 40 Kč
33D8651 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 2 2008965 40 Kč
33D8751 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 2 201056 40 Kč
33D9352 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 2 1280593 40 Kč
33D9551 Nieke Patricia (GER) USV TU Dresden 2 1210495 40 Kč
33D9701 Salzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 2 2036285 40 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 50 Kč
0.56 km, 22 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 40 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 40 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 40 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 40 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 40 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 40 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 40 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 40 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 40 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 40 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 40 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondra Oddíl OB Kotlářka C 336746 40 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 40 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 40 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 40 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 40 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 40 Kč
44C9159 Stachovičová Romana Neregistrovaní borci 40 Kč
44C9209 Jirásek Ondřej Neregistrovaní borci 40 Kč
19P9994 Szeliga Bartłomiej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396721 40 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 0000005176 40 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 40 Kč
44C8913 Šmidt Evžen Neregistrovaní borci 40 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 40 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 40 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 40 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 40 Kč
DOK9200 Charousek Jakub OK Doksy C 40 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 40 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 40 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 40 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C zapůjčit 80 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 40 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 40 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 40 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 40 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 40 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 40 Kč
18D0001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 901508 40 Kč
18D0002 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 40 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 40 Kč
33D5802 Zenker Norbert (GER) USV TU Dresden 2 582249 40 Kč
33D6201 Müller Matthias (GER) USV TU Dresden 2 1270562 40 Kč
33D6401 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2 2015252 40 Kč
33D6501 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 2 651114 40 Kč
33D6502 Gossel Heiko1 (GER) USV TU Dresden 2 990002 40 Kč
33D8401 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 40 Kč
33D8501 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 40 Kč
33D9351 Drechsel Elisabeth (GER) USV TU Dresden 2 1930816 40 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 50 Kč
0.56 km, 21 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 40 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 40 Kč
19P9990 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504408 40 Kč
33D5801 Gerhardt Joachim (GER) USV TU Dresden 2 2249 40 Kč
celkem přihlášených: 137, vklad: 5550 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 120 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 30 závodníků).