Přihlášky závodu: Žebříček A - přihlášky

Datum:
25.04.2013
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 30 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 30 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 30 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 30 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 30 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 331270 30 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 30 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 30 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 30 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 30 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 30 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 30 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 30 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 232329 30 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 30 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 30 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 30 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 30 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 30 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 30 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 30 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 30 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 30 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 30 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 30 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 30 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 30 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 30 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 30 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 30 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 30 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 30 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 30 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 30 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 30 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 30 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 301430 30 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 30 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 30 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 30 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 30 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 30 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 30 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 30 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 30 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 30 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 30 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 30 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 30 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 30 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 30 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 232418 30 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 30 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 30 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 30 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 30 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 30 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 1394899 30 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 30 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 30 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 53699 30 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 8645 30 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 30 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice A 887927 30 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 30 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 30 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 30 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 30 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 30 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 30 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 30 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 30 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering A 682343 30 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 30 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 30 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 30 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec R 553458 30 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 30 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 30 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 30 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 30 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň A 236994 30 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 49462 30 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 30 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 30 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 30 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 30 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 30 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 30 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 30 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 30 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 30 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 30 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 30 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 30 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 30 Kč
LCE9352 Szlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 30 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 30 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 30 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 30 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 0000219242 30 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 30 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 30 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 30 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 30 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 30 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 30 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 30 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 30 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 30 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 30 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 30 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 30 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 30 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 30 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 30 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 30 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 30 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 30 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 30 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 30 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 30 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 30 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 30 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 339544 30 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 30 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 30 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 30 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 30 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 30 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 52692 30 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 30 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 30 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 30 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 30 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 30 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 30 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 30 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 30 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 30 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 30 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 30 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 30 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 30 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 30 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 1602632 30 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 30 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 30 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 30 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 30 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 30 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 30 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 30 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 30 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 30 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 30 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 30 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 30 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 30 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 30 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 30 Kč
TZL9502 Chovanec David SKOB Zlín A 2032161 30 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 30 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 30 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 30 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 30 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 30 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 30 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 30 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 30 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 30 Kč
LPU9407 Šimáček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 9659 30 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice A 331549 30 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering A 920700 30 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 886264 30 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 224905 30 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 30 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering A 515103 30 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 30 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 30 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 899179 30 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 30 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301134 30 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 30 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 30 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 30 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 30 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 30 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 232245 30 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 30 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 30 Kč
BOR9303 Lomič Šimon OK Jiskra Nový Bor A 8456 30 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 30 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 30 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 30 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 30 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 30 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 30 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 30 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 30 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 30 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 30 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 30 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 30 Kč
TUR9402 Rychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 30 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 30 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 30 Kč
celkem přihlášených: 207, vklad: 6210 Kč