Přihlášky závodu: Metodický seminář sekce OB

Datum:
22.11.2013
Místo konání:
Šternberk
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 90
Náhradníků: 20
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 0 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 0 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 0 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 0 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 0 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 0 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 0 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 1000 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 1000 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 1000 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 1000 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 1000 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 1000 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 1000 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 1000 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 1000 Kč
AOP5401 Sýkora Jiří Orientační Běh Opava C 8863 1000 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 1000 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 1000 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 1000 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 1000 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 1000 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 1000 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 1000 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 1000 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 1000 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 1000 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 1000 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 1000 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 1000 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 1000 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 1000 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 1000 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 1000 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 1000 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 1000 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 1000 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 1000 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 1000 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 1000 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 1000 Kč
LLI7151 Paroulková Iva LOK-o Liberec C 253147 1000 Kč
CHT6901 Mareček Petr OOB SK Chrast C 51991 1000 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 1000 Kč
PHK6501 Kubíček Radek OK 99 Hradec Králové C 9388 1000 Kč
SKM3324 Dvorský Boris KOB Směr Kroměříž C 52200 1000 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 1000 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 1000 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 1000 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 1000 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 1000 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 1000 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 1000 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 1000 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 1000 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 1000 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 1000 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 1000 Kč
celkem přihlášených: 63, vklad: 51000 Kč