Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v LOB ve sprintu, Český pohár, Žebříček A a B

Datum:
02.03.2014
Místo konání:
Studenec
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     P    

D14

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 80 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 80 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 80 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník C 53596 80 Kč
LME0251 Kulíková Adéla SK Los Mělník C 2056272 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 80 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek C 2056275 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 80 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 80 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 80 Kč

D17

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 120 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 120 Kč
PGP9754 Šimůnková Gabriela SK Praga C 442851 120 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 53293 120 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 120 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 232620 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 120 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 120 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 246808 120 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 120 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 120 Kč

D20

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232186 120 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 1436949 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč

D21

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 51636 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 120 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha E 2045231 120 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 120 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka B 51798 120 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416834 120 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 120 Kč
LME8250 Regalová Kristina SK Los Mělník C 256265 120 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň A 2060390 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 120 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 1008173 120 Kč
SHK8153 Košárková Iva OK Slavia Hradec Králové C 51568 120 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 120 Kč
SZP8150 Lacigová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník A 887608 120 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 120 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška E 682690 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga B 7200338 120 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 120 Kč

D35

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 120 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 120 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 120 Kč
LIV6450 Klinkerová Jitka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 930524 120 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 120 Kč

D45

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 120 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 120 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 120 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 120 Kč

D55

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 120 Kč

H14

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 80 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 80 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 80 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 80 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2042514 80 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 436942 80 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 80 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 80 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast A 232029 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 80 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2042518 80 Kč

H17

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka C 9903301 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 120 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga C 681882 120 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga C 9005134 120 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 120 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 7201194 120 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 52969 120 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 120 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 120 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 120 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232505 120 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 120 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 120 Kč

H20

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun 331157 120 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232144 120 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302800 120 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 502088 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 120 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 120 Kč

H21

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 120 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 120 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 120 Kč
SZP8102 Mrázek Jan TJ Slovan Praha Zdravotník A 771771 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 120 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 120 Kč
EKP8112 Hnik Petr VŠTJ Ekonom Praha B 9871 120 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 52313 120 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha E 2045232 120 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 51932 120 Kč
VRB8601 Váňa Lukáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 301202 120 Kč
SZP8101 Kovář Miroslav TJ Slovan Praha Zdravotník A 888645 120 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003050 120 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 120 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 120 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň E 995796 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8249 120 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 0000009905 120 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 120 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec A 887630 120 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 120 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov B 995821 120 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov B 515047 120 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 515499 120 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka 301369 120 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 120 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 51991 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha A 515152 120 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 120 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice A 51590 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9201 Kopáček Petr OOB SK Chrast B 49855 120 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 120 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava C 416164 120 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník C 2021870 120 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 120 Kč

H35

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 120 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 120 Kč
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 120 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8255 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 120 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 120 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 120 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 120 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 120 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč

H45

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 120 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 120 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 120 Kč

H55

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 120 Kč

H65

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 80 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč

H75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč

P

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 100 Kč
celkem přihlášených: 163, vklad: 18260 Kč