Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A a B

Datum:
15.02.2014
Místo konání:
Sklené u Nového Města na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     TN     TP    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor 682635 80 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 80 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 150 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga C 7201197 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 150 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor 682657 150 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 150 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 53293 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 150 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 150 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 336785 150 Kč
PGP9754 Šimůnková Gabriela SK Praga C 442851 150 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 246808 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 51636 150 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 150 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary B 331098 150 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 211303 150 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 150 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 150 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 150 Kč
VLI7752 Jašková Šárka Slavia Liberec orienteering C 886811 150 Kč
VLI7753 Lánerová Leona Slavia Liberec orienteering 51889 150 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč 52242 150 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava 416168 150 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52230 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno 49398 150 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov 52943 150 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 150 Kč
JIL6199 Kavanová Jana OK Jilemnice C 9053 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška E 682690 150 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 150 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 150 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 150 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 1008173 150 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 150 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha C 7201196 80 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 80 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 80 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 80 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 80 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 436942 80 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 80 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
JAM0000 Valík Tomáš SK Jamnice C 410105 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 143 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 52969 150 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232505 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 150 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga C 7200334 150 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga C 9005134 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 150 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk 2027239 150 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302800 150 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 331313 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška B 7241 150 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška B 7237 150 Kč
TJN7903 Balej Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 9874 150 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 150 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec A 887630 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 150 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř 9200726 150 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava C 416164 150 Kč
CHT9201 Kopáček Petr OOB SK Chrast B 49855 150 Kč
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové 995794 150 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 150 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 150 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 51706 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8255 150 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
STE7001 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk 1007549 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská 52061 150 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč B 500580 150 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč 52250 150 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 150 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov 515436 150 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov 253121 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha 49889 150 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové 9124 150 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč 995847 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov 52669 150 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov 52712 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov 336721 150 Kč
PGP5600 Čermák Jiří SK Praga C 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
BOV4801 Doležal Libor TJ Baník Ostrava OKD C 232180 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 150 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 150 Kč
JAM7601 Jašek Petr SK Jamnice E 7003007 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 150 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 681888 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 0000009905 150 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice A 51590 150 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 150 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 150 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 52313 150 Kč
1.50 km
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53173 80 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011898 80 Kč
4.00 km
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA9201 Věžník Václav OOB Spartak Adamov 52713 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
celkem přihlášených: 137, vklad: 18590 Kč