Přihlášky závodu: Litoměřický TULIPÁN 3E

Datum:
01.05.2014
Místo konání:
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Kategorie:
D-10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H-10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70-     N    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 340
Náhradníků: 10
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 120 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 Ano Ano Ano 120 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 Ano Ano Ano 120 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 Ne Ano Ano 80 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 Ano Ano Ano 120 Kč
JES0551 Bílá Tereza OK Rakovník C 237000 Ano Ano Ano 120 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 Ano Ano Ano 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0251 Bernhardt Elsa (GER) SV Robotron Dresden 5790 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 Ano Ano Ano 140 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 Ano Ano Ano 140 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 Ano Ano Ano 140 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2025002 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 Ano Ano Ano 140 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 4366 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0199 Stuchlíková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2067341 Ano Ano Ano 140 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 Ano Ano Ano 140 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2025003 Ano Ano Ano 140 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 8428 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 Ano Ano Ano 200 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano 270 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 232494 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga B 232017 Ano Ano Ano 200 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 Ano Ano Ano 200 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC9151 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 Ano Ano Ano 200 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 200 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA8250 Machučová Jaroslava OK Chrastava 8158 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov R 995878 Ano Ano Ano 200 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 Ano Ano Ano 200 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 51787 Ano Ano Ano 270 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 Ano Ano Ano 270 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano 200 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 200 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano 200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6950 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ne Ne Ano 70 Kč
29D7051 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 Ano Ano Ano 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 0000331779 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 1403059 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 2067994 Ne Ano Ano 140 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 200 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ne Ano Ano 140 Kč
ZAK7050 Hlavová Iveta OK Netopýr Zákupy C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano 270 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ne Ne Ano 70 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 200 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 Ano Ano Ano 200 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 200 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6350 Juckelandt Sabine (GER) USV TU Dresden 2 1310763 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 Ano Ano Ano 200 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 Ano Ano Ano 200 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník 8808 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 270 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 Ano Ano Ne 140 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 200 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 200 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 200 Kč
29D5951 Fritzsche Martina (GER) USG Chemnitz 6317 Ano Ano Ano 200 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano 270 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 Ano Ano Ano 120 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 Ano Ano Ano 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 120 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403057 Ano Ano Ano 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 Ano Ano Ano 120 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 120 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 Ano Ano Ano 120 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ne Ano Ano 80 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ne Ano Ano 80 Kč
ZAK0402 Hlava Michal OK Netopýr Zákupy C 1407429 Ne Ano Ano 80 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2025001 Ano Ano Ano 120 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0301 Aringer David (GER) SV Robotron Dresden 2197 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0302 Leopold Arthur (GER) SV Robotron Dresden 6882 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0201 Kielb Karol (GER) SV Robotron Dresden 211993 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0202 Rueda Piper Emilio (GER) SV Robotron Dresden 5792 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 Ano Ano Ano 140 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 Ano Ano Ano 140 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano 140 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 Ano Ano Ano 140 Kč
24D0101 Wagenknecht Victor (GER) SV Robotron Dresden 2194 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420417 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 140 Kč
DLT0003 Linhart Vojtěch KrOB Rozmarýn Litoměřice Ano Ano Ano 140 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
24D9901 Kielb Stefan (GER) SV Robotron Dresden 2274 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 Ano Ano Ano 200 Kč
24D9902 Gawlitza Franz (GER) SV Robotron Dresden 1401077 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 Ne Ano Ano 140 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR9601 Průcha Petr OK Jiskra Nový Bor C 307057 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9702 Salzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 2 2036285 Ano Ano Ano 200 Kč
33D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 2 2037294 Ano Ano Ano 200 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 Ano Ano Ano 200 Kč
KUL9700 Růžička Matěj KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D8601 Leidinger Paul (GER) Post SV Dresden 7003455 Ano Ano Ano 200 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 Ano Ano Ano 200 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ano 200 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 887936 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8900 Smištík Jaroslav KOB Děčín Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 Ne Ano Ano 140 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano 200 Kč
BBM8700 Olexa Zdeněk BETA URSUS Orienteering C 682624 Ano Ano Ano 200 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 Ano Ano Ano 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 Ano Ano Ano 200 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 200 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ano 200 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 Ano Ano Ano 200 Kč
STB9200 Pawlowicz Adam TJ Stadion Nový Bor C 2016469 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC8601 Kolorenč Pavel jr. KOB Děčín C 416230 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano 270 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 200 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano 200 Kč
65D7001 Ochmann Torsten (GER) Orientierungslauf Klub Leipzig 2125 Ano Ano Ano 200 Kč
6LC7600 Popjuk Viktor Radotín 515077 Ano Ano Ano 200 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 200 Kč
1IC7001 Tichý Ondřej Neregistrovani csos zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 270 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 Ano Ano Ano 200 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 200 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ne Ano Ano 140 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 Ano Ano Ano 200 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7201 Mička Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51280 Ano Ano Ano 200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 200 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 2 990002 Ano Ano Ano 200 Kč
33D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 2 630617 Ano Ano Ano 200 Kč
22D6801 Peter Kudraß (GER) SG Zittau Süd 660114 Ano Ano Ano 200 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 1396721 Ano Ano Ano 200 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 270 Kč
33D9200 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 2 990002 Ano Ano Ano 270 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 Ano Ano Ano 200 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano 200 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 200 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 Ano Ano Ano 200 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 200 Kč
33D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) USV TU Dresden 2 1106055 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 Ano Ano Ano 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 Ano Ano Ano 200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 Ano Ano Ano 200 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 200 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 140 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 Ano Ano Ano 140 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 Ano Ano Ano 140 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 140 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 140 Kč
65D4501 Ochmann Gert (GER) Orientierungslauf Klub Leipzig 2124 Ano Ano Ano 140 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 Ano Ano Ano 140 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 Ano Ano Ano 140 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano 140 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 120 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 Ne Ano Ne 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ano Ano Ano 120 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403058 Ne Ano Ano 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403056 Ne Ano Ano 80 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU3950 Simrová Jaroslava SKOB Roudnice nad Labem C 51441 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0500 Mička Štěpán OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420432 Ne Ano Ano 80 Kč
PGP Štěpánková Emma SK Praga Ano Ano Ano 120 Kč
VLI dítě 1 Slavia Liberec orienteering Ano Ano Ano 120 Kč
VLI0001 Maršál Jan Slavia Liberec orienteering dítě 2 Ano Ano Ano 120 Kč
celkem přihlášených: 329, vklad: 59940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.