Přihlášky závodu: Metodický seminář sekce OB

Datum:
21.11.2014
Místo konání:
Šternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
STE - SK SKI-OB Šternberk
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 0 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 0 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 1000 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 1000 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 1000 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 1000 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 1000 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 1000 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 1000 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 1000 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 1000 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 1000 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 1000 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 1000 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 1000 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 1000 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 1000 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 1000 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 1000 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 1000 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 1000 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 1000 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 1000 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 1000 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 0 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 1000 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 1000 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 1000 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 1000 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 1000 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 1000 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 1000 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 1000 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 1000 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 1000 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 1000 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 1000 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 1000 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 1000 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 1000 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 1000 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 1000 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 1000 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 1000 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 1000 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 1000 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 1000 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 1000 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 1000 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 1000 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 1000 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 1000 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 1000 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 1000 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 1000 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 1000 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 1000 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 1000 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 1000 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 1000 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 1000 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 1000 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 1000 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 1000 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 1000 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 1000 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 1000 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 1000 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 1000 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 1000 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 1000 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 1000 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 1000 Kč
JPV6417 Hynek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52864 1000 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 1000 Kč
celkem přihlášených: 81, vklad: 72000 Kč