Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB

Datum:
18.01.2015
Místo konání:
Sklené
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HE    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 80 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 80 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 80 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 80 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 80 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 80 Kč
84X0152 Francová Lucie SCM Pardubicko 425593 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 180 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 180 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 180 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec C 7863 180 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 180 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 180 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 232865 180 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425555 180 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 180 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga C 7201197 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 180 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 180 Kč
84X0050 Filipová Tereza SCM Pardubicko 2027245 180 Kč
84X0051 Vojtíšková Viktorie SCM Pardubicko 426321 180 Kč
84X0054 Borovičková Valérie SCM Pardubicko 2053567 180 Kč
84X0057 Peterová Jana SCM Pardubicko 897364 180 Kč
84X0060 Rückerová Šárka SCM Pardubicko 2025352 180 Kč
84X9852 Čechová Tereza SCM Pardubicko 2058511 180 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno C 897355 180 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 180 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 180 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno 2042513 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 1470169 180 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka B 7203326 180 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 180 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 180 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 180 Kč
LIV6450 Klinkerová Jitka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7071964 180 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 180 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň A 2060390 180 Kč
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 211303 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 180 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 180 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 180 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov 52943 180 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 180 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 180 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 180 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 888636 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 180 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 180 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 180 Kč
SHK9355 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové B 2011817 180 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí A 515185 180 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 180 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 180 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 180 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 180 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 80 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 80 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 80 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 80 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 80 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 80 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200589 80 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 80 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 80 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 80 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 80 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 443078 80 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2042518 80 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 80 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 80 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7200595 80 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga C 7201196 80 Kč
VRB0101 Lužík Pavel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80 Kč
VRB0102 Lužík Petr Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 80 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2040515 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 180 Kč
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 000143 180 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 180 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 180 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 2059738 180 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 339555 180 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 180 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2025354 180 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 180 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 180 Kč
PGP9902 Šebek Petr SK Praga C 9903301 180 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 180 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2042514 180 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9884 180 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice C 7202872 180 Kč
84X0003 Čech Petr SCM Pardubicko 2075680 180 Kč
84X9802 Žák Jan SCM Pardubicko 232608 180 Kč
84X9901 Křivda Tomáš SCM Pardubicko 2025366 180 Kč
84X9902 Fencl Jonáš SCM Pardubicko 2070827 180 Kč
84X9903 Šenkýř Matěj SCM Pardubicko 2045309 180 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232144 180 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 180 Kč
84X9502 Deml Tomáš SCM Pardubicko 887928 180 Kč
84X9701 Semrád Ladislav SCM Pardubicko 2053577 180 Kč
84X9702 Frýba Dominik SCM Pardubicko 7200599 180 Kč
84X9705 Kanta Martin SCM Pardubicko 425577 180 Kč
84X9720 Bořil Jan SCM Pardubicko 7200584 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 436946 180 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 180 Kč
LIV7503 Sedlák Radek Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 995872 180 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 180 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha B 301117 180 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 1403421 180 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 180 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 180 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 180 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 180 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 207827 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno 53242 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 180 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř 1001979 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 180 Kč
SSP5200 Erlebach Josef SK Stopa Praha C 9774 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 180 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov 515436 180 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 180 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno 515090 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice 8044 180 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 180 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 180 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 180 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov 52712 180 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 53260 180 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 180 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 180 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 180 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec A 887630 180 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 180 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 180 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň E 995796 180 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 180 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 180 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 180 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 180 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení E 52430 180 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 180 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 180 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 180 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 180 Kč
celkem přihlášených: 170, vklad: 27200 Kč