Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB

Datum:
01.02.2015
Místo konání:
Vysoké nad Jizerou, běžecký areál Šachty
Pořadatel:
SZP - TJ Slovan Praha Zdravotník
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE    
2.00 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 90 Kč
79D0300 Häßler Clara (GER) TSV Karlshorst 2037655 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 443091 90 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek C 2056275 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2035737 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
24D0250 Heinemann Wenke (GER) SV Robotron Dresden 2073 90 Kč
24D0251 Heinemann Marit (GER) SV Robotron Dresden 2058 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně C 2073702 135 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 90 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec C 7863 160 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 160 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 160 Kč
81D0050 Buchholz Pia (GER) MTK Bad Harzburg 160 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 160 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 160 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 240 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 240 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425555 240 Kč
5.50 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 160 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 160 Kč
5.50 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka B 7203326 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 1470169 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava E 887906 160 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 160 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 160 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416834 160 Kč
FSP9455 Borovičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 160 Kč
24D8800 Heidrich Elisabeth (GER) SV Robotron Dresden 502216 160 Kč
TUV7454 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov A 416221 240 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 240 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň 995858 240 Kč
NNN905a Setinková Eva Neregistrovaní 8946 240 Kč
4.70 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 160 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 160 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202864 160 Kč
LIV7350 Borovičková Lenka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 995809 160 Kč
NNN7951 Skripniková Kateřina Neregistrovaní 887950 160 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
48D6500 Andrea Kröber (GER) OL-Team Wehrsdorf 1965216 160 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 160 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 160 Kč
LIV6450 Klinkerová Jitka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 930524 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
17D6950 Leonhardt Annette (GER) TSV Berlin 0 160 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 160 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 240 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 90 Kč
6.00 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7855 288 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 160 Kč
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí A 515185 160 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 160 Kč
DKP8853 2755 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 160 Kč
VRL9652 21146 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 160 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 160 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 160 Kč
SHK8153 3051 Košárková Iva OK Slavia Hradec Králové C 51568 160 Kč
24D7350 2128 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 502214 160 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2042518 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 160 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha 515064 160 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha 2032182 160 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 160 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 160 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 160 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 160 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 160 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200589 160 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 160 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 160 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 160 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 160 Kč
81D0100 Bruns Matti (GER) MTK Bad Harzburg 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 160 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 160 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 160 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 232029 160 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8287 240 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň 887604 160 Kč
5.20 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9902 Šebek Petr SK Praga C 9903301 160 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2025354 160 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 339555 160 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 160 Kč
LIV9800 Borovička Tomáš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 888614 160 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek C 2067347 160 Kč
24D0000 Heinemann Göran (GER) SV Robotron Dresden 2067 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 160 Kč
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 990623 240 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 240 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 240 Kč
6.60 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232144 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 160 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 2078473 160 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 160 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 240 Kč
6.60 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7503 Sedlák Radek Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 995872 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 160 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha B 51659 160 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov B 515047 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 436946 160 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 160 Kč
81D6800 Bruns Thilo (GER) MTK Bad Harzburg 503352 160 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 1403421 160 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 160 Kč
24D8200 Heidrich Hannes (GER) SV Robotron Dresden 2035207 160 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 888643 160 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 160 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 240 Kč
EKP8112 Hnik Petr VŠTJ Ekonom Praha B 9871 240 Kč
33D850a Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 240 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 240 Kč
5.20 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 160 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 207827 160 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava B 5180 160 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 160 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
NNN900a Lepšík Petr Neregistrovaní 515133 240 Kč
6.70 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
48D7700 Fremder Lars (GER) OL-Team Wehrsdorf 772105 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 51706 160 Kč
SSP8000 Petříček Martin SK Stopa Praha C 51690 160 Kč
SSP5400 Gregoriades Zdeněk SK Stopa Praha C 51653 160 Kč
SSP5200 Erlebach Josef SK Stopa Praha C 9774 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 160 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 160 Kč
78D7600 Lauterbach Helge (GER) SSV Erfurt 02 zapůjčit 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha B 51724 160 Kč
79D6200 Richter Frank (GER) TSV Karlshorst 440460 160 Kč
79D7200 Rohl Martin (GER) TSV Karlshorst 2080808 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 160 Kč
EKP7408 Kurz Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 2042503 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 240 Kč
6.30 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 160 Kč
48D5500 Harald Männel (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 160 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 160 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice 682114 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
LIV6104 Borovička Milan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 515097 160 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 160 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 160 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 160 Kč
4.70 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
48D5600 Dietmar Fremder (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 160 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 160 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 160 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 160 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 160 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 160 Kč
33D540a Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 2 7777777 240 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD 2060210 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD 51370 90 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering 253372 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 135 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
8.00 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 20169 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 160 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 160 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 160 Kč
LIV7900 8253 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 160 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 160 Kč
CHT6049 11977 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 160 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 160 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 160 Kč
VPM8449 7866 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 160 Kč
TJN7903 7305 Balej Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 9874 160 Kč
TJN7501 17840 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 253145 160 Kč
24D7300 10548 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 160 Kč
OSN6900 13260 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 51991 160 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha E 2045232 160 Kč
TBM7137 21570 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 240 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 160 Kč
TBM8907 15107 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno B 7003031 240 Kč
JIL7701 11933 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 240 Kč
celkem přihlášených: 210, vklad: 33780 Kč