Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7203326 | 30 Kč |
46C6801 | Urban HynekUrban Hynek | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 410252 | 30 Kč | |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 30 Kč |
5RC7500 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní | C | 30 Kč | |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 30 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 30 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 30 Kč |
EKP7103 | Bolehovský PavelBolehovský Pavel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 601169 | 30 Kč |
DKP8606 | Ramba JiříRamba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 231951 | 30 Kč |
LBE6500 | Procházka PavelProcházka Pavel | TJ Lokomotiva Beroun | C | 232247 | 30 Kč |
AOP9202 | Navrátil BorisNavrátil Boris | Orientační Běh Opava | C | 515444 | 30 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 502089 | 30 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 30 Kč |
86X7000 | Novák LacoNovák Laco | Uhlířské Janovice | 30 Kč | ||
OKP5803 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 53558 | 30 Kč |
FSP6803 | Žáček MartinŽáček Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1396842 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 30 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 682630 | 30 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 446418 | 30 Kč |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 30 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 30 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 30 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 30 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 30 Kč |
PGP6650 | Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina | SK Praga | C | 51275 | 30 Kč |
DKP8655 | Foglarová KamilaFoglarová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | C | 8638 | 30 Kč |
CTB7701 | Gregor MartinGregor Martin | SK OB Chotěboř | C | 51663 | 30 Kč |
OKP6550 | Valentová HelenaValentová Helena | SK OK 24 Praha | C | 52099 | 30 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 30 Kč |
LBE5000 | Hamáček BohuslavHamáček Bohuslav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 411760 | 30 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 30 Kč |
NNN8650 | Ryantová JanaRyantová Jana | Neregistrovaní | 2054742 | 30 Kč | |
OKP6451 | Červinková JitkaČervinková Jitka | SK OK 24 Praha | C | 53525 | 30 Kč |
MFP6300 | Hric JanHric Jan | Matfyz Praha | C | 515200 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | C | 7941 | 30 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 51966 | 30 Kč |
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 7868 | 30 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 51973 | 30 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 7870 | 30 Kč |
DCE7950 | Jarošová KláraJarošová Klára | KOB Dobřichovice | C | 416316 | 30 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 30 Kč |
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 30 Kč |
OKP6450 | Čechmánková HelenaČechmánková Helena | SK OK 24 Praha | C | 51720 | 30 Kč |
EKP0200 | Bolehovský MichalBolehovský Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 301169 | 30 Kč |
EKP0508 | Bolehovský DanielBolehovský Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | B | 2073716 | 30 Kč |
FSP6153 | Karasová JanaKarasová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 301140 | 30 Kč |
MFP0101 | Forst AntonínForst Antonín | Matfyz Praha | B | 218851 | 30 Kč |
LBE1151 | Vaníčková EliškaVaníčková Eliška | TJ Lokomotiva Beroun | 30 Kč | ||
LBE0550 | Vaníčková AnnaVaníčková Anna | TJ Lokomotiva Beroun | 30 Kč | ||
AOP9350 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 515447 | 30 Kč |
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | B | 9877 | 30 Kč |
LBE6450 | Procházková PavlínaProcházková Pavlína | TJ Lokomotiva Beroun | C | 515431 | 30 Kč |
DKP6701 | Řada RichardŘada Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 515118 | 30 Kč |
DKP6551 | Řadová JaromíraŘadová Jaromíra | Oddíl OB Kotlářka | C | 515168 | 30 Kč |
DKP0251 | Řadová LucieŘadová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | B | 897371 | 30 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 30 Kč |
ROZ0300 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | B | 9982 | 30 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | C | 52300 | 30 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 30 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 30 Kč |
9BC1100 | Kučera JakubKučera Jakub | NNN | 30 Kč | ||
MFP0850 | Nedbalová KláraNedbalová Klára | Matfyz Praha | C | 232648 | 30 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | B | 446345 | 30 Kč |
DVP6151 | Malačková JanaMalačková Jana | DVP ORIENTATION | C | 232646 | 30 Kč |
MFP0507 | Král AdamKrál Adam | Matfyz Praha | C | 2053580 | 30 Kč |
OKP9000 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 303935 | 30 Kč |
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 7901 | 30 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 887165 | 30 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 9700729 | 30 Kč |
EKP0401 | Blaha JiříBlaha Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 428214 | 30 Kč |
EKP0402 | Blaha MichalBlaha Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2075608 | 30 Kč |
EKP6951 | Blahová MarkétaBlahová Markéta | VŠTJ Ekonom Praha | C | 224915 | 30 Kč |
EKP0153 | Blahová PavlaBlahová Pavla | VŠTJ Ekonom Praha | C | 428253 | 30 Kč |