Přihlášky závodu: OCAD.cz cup

Datum:
01.03.2015
Místo konání:
Technická univerzita v Liberci
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D14     D21K     D21L     D45     H10     H14     H21K     H21L     H45     P    
0.80 km, 26 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN2500 Fišerová Valerie Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 40 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 40 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 40 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 40 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 40 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 40 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 40 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C zapůjčit 40 Kč
1.40 km, 44 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 40 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 40 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 40 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 40 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 40 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 40 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 40 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 40 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 40 Kč
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 40 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 40 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 40 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 40 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 40 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 40 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 40 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 40 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 40 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 40 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 40 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 40 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 40 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 40 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 40 Kč
1.40 km, 44 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 40 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 40 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 40 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 40 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 40 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 40 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 40 Kč
0.80 km, 26 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 40 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 40 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 40 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 40 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 682640 40 Kč
LLI1101 Pecka Vojtěch LOK-o Liberec 8297 40 Kč
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 40 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 40 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 40 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 40 Kč
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 1621975 40 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 40 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 40 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 40 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 40 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 40 Kč
2.40 km, 80 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 40 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 40 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 40 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 40 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 40 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 40 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 40 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 40 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 40 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 40 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 40 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 40 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 40 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové C 681855 40 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 40 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 40 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 40 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 40 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 40 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 40 Kč
NNN2501 Pešík Michal Neregistrovaní 2025338 40 Kč
NNN2502 Keltner Marek Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 40 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 40 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 40 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 2035709 40 Kč
1.90 km, 74 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 40 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 40 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 40 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 40 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 40 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 40 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 40 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 40 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 40 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 40 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 40 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 40 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 40 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 40 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 40 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 40 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 40 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 40 Kč
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 40 Kč
NNN2503 Slávek Holec Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN2504 Popková Klára Neregistrovaní 2067951 40 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 40 Kč
NNN2505 Kučerová Lucie Neregistrovaní 2070857 40 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C zapůjčit 40 Kč
NNN2506 Severýn Otto Neregistrovaní 40 Kč
celkem přihlášených: 112, vklad: 4480 Kč