Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 3. kolo

Datum:
09.05.2015
Místo konání:
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W10     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 52688 0 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice 7200597 0 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň 0 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 0 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 416034 0 Kč
9.78 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 60 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 410349 60 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň 232356 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 236517 60 Kč
VIV0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 60 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 60 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392590 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor 8451 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor 4377 60 Kč
17.59 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV0000 Valík Tomáš GIGANT Orienteering C 7203453 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál C 232518 110 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný C 682362 110 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 110 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 110 Kč
92P9800 Zebrowski Artur (POL) Polish National Youth Team 1397544 110 Kč
92P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National Youth Team 1409305 110 Kč
92P9801 Janowski Bartlomiej (POL) Polish National Youth Team 2036952 110 Kč
92P9802 Jaroszek Jakub (POL) Polish National Youth Team 7899987 110 Kč
47P0000 Obstoj Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 110 Kč
56A9901 Kratky Paul (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 7990729 110 Kč
56A0001 Micko Tobias (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 9085009 110 Kč
25.25 km, 23 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 110 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava A 876001 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 110 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS C 7204476 110 Kč
VBA9641 Takáč Teodor ŠK VAZKA Bratislava C 2300845 110 Kč
VBA9501 Čully Andrej ŠK VAZKA Bratislava A 9999903 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
VRL9601 Charvát Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí A 331146 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
92P9600 Czerniak Lukasz (POL) Polish National Youth Team 2034193 110 Kč
29.47 km, 30 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 170 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 170 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 170 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka E 887930 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 170 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 170 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 170 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 170 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 170 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 170 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 170 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2300842 170 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 170 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 170 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 170 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 170 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 170 Kč
ABR8501 Peths Matěj A-team NOVO Bruntál E 888642 170 Kč
VBA7941 Šurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 170 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 887947 170 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 170 Kč
SPE8305 Pilka Matej (SVK) KOB Sokol Pezinok 7204500 170 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha E 7200339 170 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 170 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha E 886278 170 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 170 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 170 Kč
54A9400 Waldmann Andreas (AUT) Austria MTBO Team 7777711 170 Kč
54A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709702 170 Kč
54A8900 Haselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 680102 170 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 170 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 426395 170 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka E 896962 170 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 170 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 336751 170 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 170 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 170 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha E 49385 170 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 170 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 170 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 170 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 170 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 9267 170 Kč
32P9000 Gromadka Maciej (POL) Polish national team 505096 170 Kč
32P9001 Wojtynek Sebastian (POL) Polish national team 887001 170 Kč
32P9400 Jaroszek Radoslaw (POL) Polish national team 1394733 170 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 170 Kč
25.25 km, 23 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 7201206 170 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha A 1984420 170 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha A 51558 170 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 170 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 4298 170 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 609906 170 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 170 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 1700080 170 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering A 920698 170 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň A 2011854 170 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 170 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 170 Kč
DMS7601 Bezouška Tomáš Dynamo Malá Skála A 7201752 170 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7904 170 Kč
ZUP7601 Pašek František MTBO ČZU Praha A 523000 170 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 170 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 170 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 170 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 170 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha A 7201777 170 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín A 888617 170 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno A 236502 170 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 170 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 170 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 170 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 336798 170 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 361918 170 Kč
EKP7408 Kurz Pavel VŠTJ Ekonom Praha A 2042503 170 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 9904 170 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 170 Kč
19.15 km, 19 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU7501 Sedlák Radek PARDUBICE BIKERS B 995872 170 Kč
VIV8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 170 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 170 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha B 886253 170 Kč
SBK7609 Pátek Richard KOB START Blansko B 2034000 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška B 920696 170 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno B 2067203 170 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 53206 170 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno B 2019217 170 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52264 170 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 170 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 170 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 170 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 222651 170 Kč
XPU7710 Lučan Vladimír PARDUBICE BIKERS B 515170 170 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 170 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 170 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52257 170 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 995817 170 Kč
34S7700 Krnáč Peter (SVK) Viatoris Zvolen 1771230 170 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 416206 170 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 170 Kč
ABR8502 Bezděk Václav A-team NOVO Bruntál B 2032137 170 Kč
EKP8003 Ouhrabka Jakub VŠTJ Ekonom Praha B 9200528 170 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň B 446347 170 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha B 426348 170 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník B 9767 170 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS B 7800109 170 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 170 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 170 Kč
VSP8100 Vítek Jan USK Praha A 7200581 170 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM B 9365 170 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM B 897352 170 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha B 2081364 170 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 170 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín B 0000009893 170 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín A 0000896967 170 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice B 1621975 170 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň B 52429 170 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 170 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 170 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 170 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna B 9200522 170 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna B 1403430 170 Kč
VSP9100 Laciga Jakub USK Praha B 246899 170 Kč
14.43 km, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 170 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 170 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 170 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 170 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská C 52053 170 Kč
XPU8001 Nožička Jiří PARDUBICE BIKERS C 9314 170 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín C 253104 170 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 170 Kč
XPU7803 Nožička Pavel PARDUBICE BIKERS C 51186 170 Kč
DMS7600 Preisler Leoš Dynamo Malá Skála C 515471 170 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C 52514 170 Kč
SJI7812 Kasal Vít OK Jihlava C 51766 170 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha C 9200529 170 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 170 Kč
XPU8515 Šrom Michal PARDUBICE BIKERS C 9313 170 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 170 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 170 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 170 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín C 0000000000 170 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering B 8288 170 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 210 Kč
23.92 km, 23 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 170 Kč
VIV7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 170 Kč
VIV7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 170 Kč
VIV7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 170 Kč
VIV7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 170 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 170 Kč
VIV7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 170 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 7003028 170 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 170 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 170 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 170 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 51395 170 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice 2049537 170 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 170 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 170 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 170 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 170 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín E 7000004 170 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 9849 170 Kč
SPE7501 Fraňo Michal (SVK) KOB Sokol Pezinok 332288 170 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 897353 170 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 170 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 170 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 170 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 170 Kč
VIV7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 170 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 170 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 170 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 170 Kč
LME7001 Picka Jan SK Los Mělník C 899178 170 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 170 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 170 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor A 8518 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 436946 170 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 995793 170 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný A 515495 170 Kč
VIV7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 170 Kč
TBM7407 Šmahel David KOS TJ Tesla Brno B 899168 170 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha A 51747 170 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM A 8621762 170 Kč
XBM7102 Trunkát Daniel PELLS ABND RACING TEAM C 9200913 170 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 232036 170 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 170 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 170 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 170 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0002085566 170 Kč
VIV7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 170 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka A 2011824 170 Kč
PGP6802 Vacek Petr SK Praga C 682335 170 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 170 Kč
56A6801 Hnilica Thomas (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 681017 170 Kč
17.39 km, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5805 Janský Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52005 170 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 170 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 170 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 170 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 170 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 170 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 53260 170 Kč
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 170 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 170 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 170 Kč
ABR5801 Peths Pavel A-team NOVO Bruntál C 889285 170 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 170 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 170 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 170 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 170 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 170 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 170 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 170 Kč
TSU5700 Marek Vladimír LKT 80 Šumperk C 889281 170 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 170 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha A 7003050 170 Kč
VSP6500 Seifert Jan USK Praha 219293 170 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 170 Kč
VRL6501 Charvát Roman OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331343 170 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 170 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 170 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 170 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 170 Kč
17.39 km, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 170 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 170 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 170 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 170 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 170 Kč
22.27 km, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DMS Sallamann Roman Dynamo Malá Skála zapůjčit 240 Kč
1NX8400 Kurka Vojtěch skoroSMR C 416844 200 Kč
99C75 Kohout Pavel KupKolo.cz MTBO Dvůr Králové n.L. 7202888 200 Kč
49C93 Sikorová Michaela Tempo Malšovice 920655 200 Kč
1AC Císař Jan Nereg - Cisar 1007527 200 Kč
9.35 km, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 100 Kč
NNN7602 Vojtěch Richard Neregistrovaní 51217 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice 2035741 100 Kč
SMR Mišoň Pavel SNS Smržovka zapůjčit 140 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice 420434 0 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 0 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno 232032 0 Kč
9.23 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR0450 Mišoňová Verča SNS Smržovka C zapůjčit 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 60 Kč
47P0151 Olesniewicz Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394741 60 Kč
47P0251 Dammfeld Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2036955 60 Kč
47P0351 Ogrodnik Magdalena (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2037505 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí 425599 60 Kč
9.78 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka C 7202862 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 110 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 110 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 110 Kč
92P9950 Oleszek Aleksandra (POL) Polish National Youth Team 1392586 110 Kč
47P9851 Repak Magdalena (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887004 110 Kč
47P0051 Sulikowska Weronika (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 110 Kč
56A0051 Hnilica Lea (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 7120500 110 Kč
56P9853 Brejnak Natalia (POL) PKO HARPAGAN Gdańsk 1397547 110 Kč
56P9850 Lisewska Agnieszka (POL) PKO HARPAGAN Gdańsk 1397548 110 Kč
20.87 km, 21 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka E 7201202 170 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 170 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň E 995858 170 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 416834 170 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 170 Kč
LDC8850 Tyszová Natália KOB Děčín E 2020701 170 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál E 7201773 170 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 253129 170 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 170 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 170 Kč
ZUP7551 Vlčková Iva MTBO ČZU Praha E 756220 170 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha E 2051473 170 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 170 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha E 434824 170 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 170 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 170 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 170 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 170 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno E 888602 170 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 170 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha E 9101188 170 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 170 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 170 Kč
74D7850 Dannowski Anke (GER) ESV Dresden MTBO 780615 170 Kč
32P8350 Kaminska Anna (POL) Polish national team 2016319 170 Kč
17.55 km, 17 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202864 170 Kč
EKP8853 Karochová Simona VŠTJ Ekonom Praha A 9944499 170 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava A 307370 170 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 170 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 170 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 170 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 170 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 170 Kč
SBK8550 Sladká Kateřina KOB START Blansko A 1985427 170 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 52019 170 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko A 52076 170 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 170 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 170 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 170 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 1007552 170 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 170 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 170 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál B 51889 170 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 170 Kč
VBA8351 Grauzelová Ludmila ŠK VAZKA Bratislava A 445615 170 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 170 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 51841 170 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 170 Kč
ZUP8759 Jeníčková Radka MTBO ČZU Praha A 886276 170 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 170 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha A 9398 170 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 170 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 170 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 170 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 170 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 170 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 53227 170 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 170 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 170 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 170 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 170 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 51659 170 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 170 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS A 998454 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí B 515185 170 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 170 Kč
XPU8954 Kiacová Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 170 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 8254 170 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 170 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 515409 170 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering A 49844 170 Kč
10.63 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 2059736 170 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha B 515125 170 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering B 52690 170 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín C 52209 170 Kč
VLI8655 Foglarová Kamila Slavia Liberec orienteering B 8638 170 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 170 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 170 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 170 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 170 Kč
VIV7151 Švadlenová Ivana GIGANT Orienteering C 2011857 170 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. C 2075634 170 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 170 Kč
XPU7866 Nožičková Lucie PARDUBICE BIKERS C 51185 170 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál A 1436949 170 Kč
DMS9451 Dašková Kateřina Dynamo Malá Skála C 2081000 170 Kč
ZUP7453 Šebestová Jana MTBO ČZU Praha B 51851 170 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál C 170 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál B 886811 170 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 170 Kč
EKP8758 Zamrzlová Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067255 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 170 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS B 426331 170 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 170 Kč
SMR7450 Jakoubová Ivka SNS Smržovka B 410730 170 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 7205019 170 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 170 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko B 53205 170 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
VIV7962 Fišerová Zuzana GIGANT Orienteering C 08940 170 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň B 416122 170 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň B 887616 170 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 210 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko C 232117 170 Kč
EKP8457 Louková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 887917 170 Kč
9.38 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 170 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 170 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha A 725724 170 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň 232356 170 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 170 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 8924 170 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 170 Kč
TZL7400 Divilová Lenka SKOB Zlín B 331259 170 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 170 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 170 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 170 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 170 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 170 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253103 170 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 170 Kč
9.38 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 170 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 170 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 170 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 170 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 170 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 170 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 170 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 170 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 51732 170 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 888636 170 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 170 Kč
celkem přihlášených: 447, vklad: 69810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.