Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 4. kolo

Datum:
10.05.2015
Místo konání:
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W10     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň 0 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 0 Kč
8.18 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 60 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 410349 60 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň 232356 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
VIV0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 60 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 60 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392590 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor 8451 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor 4377 60 Kč
10.66 km, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV0000 Valík Tomáš GIGANT Orienteering C 7203453 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál C 232518 110 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný C 682362 110 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 110 Kč
92P9800 Zebrowski Artur (POL) Polish National Youth Team 1397544 110 Kč
92P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National Youth Team 1409305 110 Kč
92P9801 Janowski Bartlomiej (POL) Polish National Youth Team 2036952 110 Kč
92P9802 Jaroszek Jakub (POL) Polish National Youth Team 7899987 110 Kč
47P0000 Obstoj Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 110 Kč
56A9901 Kratky Paul (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 7990729 110 Kč
56A0001 Micko Tobias (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 9085009 110 Kč
14.11 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 110 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava A 876001 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS C 7204476 110 Kč
VBA9501 Čully Andrej ŠK VAZKA Bratislava A 9999903 110 Kč
VBA9641 Takáč Teodor ŠK VAZKA Bratislava C 2300845 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
VRL9601 Charvát Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí A 331146 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
92P9600 Czerniak Lukasz (POL) Polish National Youth Team 2034193 110 Kč
15.31 km, 26 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka E 887930 150 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2300842 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 150 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 150 Kč
ABR8501 Peths Matěj A-team NOVO Bruntál E 888642 150 Kč
VBA7941 Šurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 887947 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 150 Kč
SPE8305 Pilka Matej (SVK) KOB Sokol Pezinok 7204500 150 Kč
SPE7501 Fraňo Michal (SVK) KOB Sokol Pezinok 332288 150 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha E 886278 150 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha E 7200339 150 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 150 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
54A9400 Waldmann Andreas (AUT) Austria MTBO Team 7777711 150 Kč
54A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709702 150 Kč
54A8900 Haselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 680102 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 150 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 426395 150 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka E 896962 150 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 150 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála E 416111 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 336751 150 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha E 49385 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 150 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 9267 150 Kč
32P9000 Gromadka Maciej (POL) Polish national team 505096 150 Kč
32P9001 Wojtynek Sebastian (POL) Polish national team 887001 150 Kč
32P9400 Jaroszek Radoslaw (POL) Polish national team 1394733 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
14.11 km, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 7201206 150 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha A 1984420 150 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 609906 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 150 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 150 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 1700080 150 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering A 920698 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň A 2011854 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 150 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 150 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
ZUP7601 Pašek František MTBO ČZU Praha A 523000 150 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7904 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 150 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 150 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha A 7201777 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín A 888617 150 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 150 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 336798 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 361918 150 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 0000004298 150 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 9904 150 Kč
10.66 km, 19 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU7501 Sedlák Radek PARDUBICE BIKERS B 995872 150 Kč
VIV8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 150 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha B 886253 150 Kč
SBK7609 Pátek Richard KOB START Blansko B 2034000 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška B 920696 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno B 2067203 150 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 53206 150 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno B 2019217 150 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52264 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 222651 150 Kč
XPU7710 Lučan Vladimír PARDUBICE BIKERS B 515170 150 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 150 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52257 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 995817 150 Kč
34S7700 Krnáč Peter (SVK) Viatoris Zvolen 1771230 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 416206 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
ABR8502 Bezděk Václav A-team NOVO Bruntál B 2032137 150 Kč
EKP8003 Ouhrabka Jakub VŠTJ Ekonom Praha B 9200528 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň B 446347 150 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha B 426348 150 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník B 9767 150 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS B 7800109 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering 2067313 150 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
VSP8100 Vítek Jan USK Praha A 7200581 150 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM B 9365 150 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM B 897352 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha B 2081364 150 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 150 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín B 0000009893 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín A 0000896967 150 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice B 1621975 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň B 52429 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna B 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna B 1403430 150 Kč
VSP9100 Laciga Jakub USK Praha B 246899 150 Kč
10.38 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 150 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 150 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 150 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská C 52053 150 Kč
XPU8001 Nožička Jiří PARDUBICE BIKERS C 9314 150 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín C 253104 150 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 150 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C 52514 150 Kč
SJI7812 Kasal Vít OK Jihlava C 51766 150 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha C 9200529 150 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 150 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 150 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín C 0000000000 150 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering B 8288 150 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim B zapůjčit 150 Kč
13.06 km, 22 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 150 Kč
VIV7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 150 Kč
VIV7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
VIV7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 150 Kč
VIV7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 150 Kč
VIV7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 150 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 7003028 150 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 51395 150 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín E 7000004 150 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 9849 150 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 897353 150 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
VIV7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 150 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 150 Kč
LME7001 Picka Jan SK Los Mělník C 899178 150 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor A 8518 150 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 436946 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 995793 150 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný A 515495 150 Kč
VIV7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
TBM7407 Šmahel David KOS TJ Tesla Brno B 899168 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha A 51747 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM A 8621762 150 Kč
XBM7102 Trunkát Daniel PELLS ABND RACING TEAM C 9200913 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 232036 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0002085566 150 Kč
VIV7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka A 2011824 150 Kč
PGP6802 Vacek Petr SK Praga C 682335 150 Kč
56A6801 Hnilica Thomas (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 681017 150 Kč
10.51 km, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5805 Janský Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52005 150 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 150 Kč
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 150 Kč
ABR5801 Peths Pavel A-team NOVO Bruntál C 889285 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 150 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 150 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
TSU5700 Marek Vladimír LKT 80 Šumperk C 889281 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha A 7003050 150 Kč
VSP6500 Seifert Jan USK Praha 219293 150 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
VRL6501 Charvát Roman OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331343 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 150 Kč
10.51 km, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 150 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 150 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 150 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 150 Kč
15.31 km, 26 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR Mišoň Pavel SNS Smržovka zapůjčit 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 200 Kč
1NX8400 Kurka Vojtěch skoroSMR C 416844 200 Kč
99C75 Kohout Pavel KupKolo.cz MTBO Dvůr Králové n.L. 7202888 200 Kč
1AC Císař Jan Nereg - Cisar 1007527 200 Kč
8.18 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 100 Kč
DMS Sallamann Roman Dynamo Malá Skála zapůjčit 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice 2035741 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice 420434 0 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov 411591 0 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 0 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno 232032 0 Kč
6.07 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR0450 Mišoňová Verča SNS Smržovka C zapůjčit 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 60 Kč
47P0151 Olesniewicz Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394741 60 Kč
47P0251 Dammfeld Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2036955 60 Kč
47P0351 Ogrodnik Magdalena (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2037505 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí 425599 60 Kč
8.18 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka C 7202862 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 110 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 110 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 110 Kč
92P9950 Oleszek Aleksandra (POL) Polish National Youth Team 1392586 110 Kč
47P9851 Repak Magdalena (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887004 110 Kč
47P0051 Sulikowska Weronika (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 110 Kč
56A0051 Hnilica Lea (AUT) Austrian-MTBO-Youth-Team 7120500 110 Kč
56P9853 Brejnak Natalia (POL) PKO HARPAGAN Gdańsk 1397547 110 Kč
56P9850 Lisewska Agnieszka (POL) PKO HARPAGAN Gdańsk 1397548 110 Kč
12.22 km, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka E 7201202 150 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 150 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň E 995858 150 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 416834 150 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno E 888602 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 150 Kč
LDC8850 Tyszová Natália KOB Děčín E 2020701 150 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál E 7201773 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 253129 150 Kč
ZUP7551 Vlčková Iva MTBO ČZU Praha E 756220 150 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 150 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha E 2051473 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha E 434824 150 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 150 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha E 9101188 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
74D7850 Dannowski Anke (GER) ESV Dresden MTBO 780615 150 Kč
32P8350 Kaminska Anna (POL) Polish national team 2016319 150 Kč
10.14 km, 19 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202864 150 Kč
EKP8853 Karochová Simona VŠTJ Ekonom Praha A 9944499 150 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava A 307370 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 150 Kč
SBK8550 Sladká Kateřina KOB START Blansko A 1985427 150 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 52019 150 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko A 52076 150 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 150 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 150 Kč
XPU8954 Kiacová Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 150 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál B 51889 150 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 150 Kč
VBA8351 Grauzelová Ludmila ŠK VAZKA Bratislava A 445615 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha A 9398 150 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 150 Kč
ZUP8759 Jeníčková Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 51841 150 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 150 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 53227 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 51659 150 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 150 Kč
XPU8457 Knížková Anna PARDUBICE BIKERS A 897366 150 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS A 998454 150 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí B 515185 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 8254 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 150 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 515409 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering A 49844 150 Kč
8.55 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 2059736 150 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha B 515125 150 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering B 52690 150 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín A 52209 150 Kč
VLI8655 Foglarová Kamila Slavia Liberec orienteering A 8638 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 150 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 150 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 150 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 150 Kč
VIV7151 Švadlenová Ivana GIGANT Orienteering C 2011857 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. C 2075634 150 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 150 Kč
DMS9451 Dašková Kateřina Dynamo Malá Skála C 2081000 150 Kč
ZUP7453 Šebestová Jana MTBO ČZU Praha B 51851 150 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál C 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál B 886811 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 150 Kč
EKP8758 Zamrzlová Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067255 150 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 150 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS B 426331 150 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 7205019 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko B 53205 150 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 150 Kč
EKP8457 Louková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 887917 150 Kč
VIV7962 Fišerová Zuzana GIGANT Orienteering C 08940 150 Kč
JIL8551 Hlaváčová Bára OK Jilemnice C 2035800 150 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň B 416122 150 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň B 887616 150 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 150 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko C 232117 150 Kč
49C93 Sikorová Michaela Tempo Malšovice 920655 150 Kč
8.18 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
TUR6950 Folprechtová Hana OOB TJ Turnov C 8205 150 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha A 725724 150 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň 232356 150 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 150 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 8924 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
TZL7400 Divilová Lenka SKOB Zlín B 331259 150 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 150 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253103 150 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 150 Kč
8.18 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 150 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 150 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 51732 150 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 150 Kč
celkem přihlášených: 426, vklad: 60000 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.