Přihlášky závodu: MTBO5Days Plzeň

Datum:
02.07.2015
Místo konání:
Plzeň, autokemp Ostende
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VIV0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
1ED0200 HOFFMANN Noah T. (DEN) OK Pan zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 475 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
53S0301 Fraňo Jakub (SVK) KOB Sokol Pezinok 406936 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
56F0600 Villar-Thiery Aubin (FRA) Noyon 721219 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
56F0400 Vayssat Mathieu (FRA) Noyon 2014960 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň 2011878 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
25A0400 Hnilica Hannes (AUT) MTBO Youth Team Austria 7052004 Ne Ne Ano Ano Ano 198 Kč
14H0400 Kinde Merse Márk (HUN) MTBO Hungary 230707 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
VIV0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 410349 Ne Ano Ano Ano Ne 180 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň 2058525 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň 1400429 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
17E0000 Pais Markus (EST) Metsaratturid MTBO 1561055 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
17E9800 Pais Märten (EST) Metsaratturid MTBO 1000008 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1HD1500 Steinthal Thomas (DEN) Allerød OK 9141592 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 Ne Ano Ano Ano Ne 330 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov 2069090 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9800 DOTT Anathael (FRA) Youth French Team 1396455 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9900 DUPOUY Hugo (FRA) Youth French Team 1401208 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9801 POURRE Jeremi (FRA) Youth French Team 9041198 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9802 GRANDADAM Robin (FRA) Youth French Team 1670425 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F2000 BOEHRINGER Arthur (FRA) Youth French Team 1680435 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 Ne Ano Ano Ano Ne 330 Kč
25A0000 Micko Tobias (AUT) MTBO Youth Team Austria 9085009 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
25A9800 Finder Markus (AUT) MTBO Youth Team Austria 808808 Ne Ne Ano Ano Ne 242 Kč
25A9900 Kratky Paul (AUT) MTBO Youth Team Austria 7990729 Ne Ne Ano Ano Ne 242 Kč
45L0000 Jurgaitis Martynas (LTU) OSK Sakas 201207 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál C 7204492 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 2051546 Ano Ano Ano Ne Ne 330 Kč
38L9800 Aparjods Kristers (LAT) OK Kāpa 7777767 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný C 681881 Ano Ano Ano Ano Ne 484 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2042514 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný C Ne Ano Ano Ano Ne 495 Kč
86P7100 Gajcy Damian (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 2057127 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
86P7101 Bugajski Jakub (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 2057126 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
86P7500 Dolatowski Filip (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1397543 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
26I9800 Osti Dante (ITA) National Team Italy 9110411 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
26I9801 DallaGasperina Giovanni (ITA) National Team Italy 7201866 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
26L9600 Pirtnieks Otto Pēteris (LAT) Auseklis IK 2011711 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBA9501 Čully Andrej ŠK VAZKA Bratislava A 9999903 Ne Ne Ano Ano Ano 330 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava A 876001 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24U9600 Romanov Georgiy (UKR) UKR mtb-o team 1302819 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
1AD9600 Friis Oliver (DEN) Team Denmark zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21L9600 Heinols Atis (LAT) ZVOC 9200823 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
43L9600 Zigilejus Aidas (LTU) OK Perkūnas 7003280 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9700 VERCAUTEREN Antoine (FRA) Youth French Team 600031 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9600 PINSARD Florian (FRA) Youth French Team 1603767 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9701 DERIAZ Samson (FRA) Youth French Team 1210508 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
3RC9600 Matuš Vojtěch RD LOB 2067391 Ano Ano Ano Ano Ne 484 Kč
BOR9705 Nemet Michal OK Jiskra Nový Bor E 8425 Ne Ano Ano Ano Ne 330 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 Ne Ano Ano Ano Ano 440 Kč
31L9600 Kalvaitis Nojus (LTU) IOSK Budakalnis 2063187 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň 7201192 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
94P0001 Łukasz Czerniak (POL) Polish National MTBO Team 2034193 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
VBA9641 Takáč Teodor ŠK VAZKA Bratislava C 2300845 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL9601 Charvát Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí A 331146 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
86P0100 Żebrowski Artur (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1397544 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
94P0003 Hubert Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409341 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
7PC9801 Jakub Frank Kola-bbm.cz zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 282 Kč
(96)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S7300 Pistor Matej (SLO) OK Slovenj Gradec 1903975 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
45S7600 Vidovič Iztok (SLO) OK Slovenj Gradec 235890 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD8200 MacLassen Johan (DEN) Team Denmark 7821026 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H8300 Rózsa László (HUN) MTBO Hungary 1566998 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
13I8400 Bethaz Alberto (ITA) IKP 1333345 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
24U8600 Stryzhak Artem (UKR) UKR mtb-o team 9200123 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1ED8100 Jensen Allan (DEN) OK Pan 864010 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F8400 Garde Yoann (FRA) Team Elite MTBO 9843107 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F8700 Fuchs Baptiste (FRA) Team Elite MTBO 1987000 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F8401 Lonchamp Loic (FRA) Team Elite MTBO 7007000 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
25U8300 Khasanshin Renat (UKR) Myxomor 7000050 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
23A8900 Haselsberger Kevin (AUT) NF Villach 680102 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
23A9000 Wallas Gert (AUT) NF Villach 900526 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
23A9400 Pletzer Matthias (AUT) NF Villach 9940716 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
23A9550 Seppele Markus (AUT) NF Villach 931019 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1AD8900 Nielsen Rasmus Folino (DEN) Team Denmark 890425 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1HD9100 Andreas Bergmann (DEN) Allerød OK 990822 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1BS8800 Mood Linus (SWE) OK Roslagen 7202447 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD9100 Søgaard Rasmus (DEN) Team Denmark 680029 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
93S9200 Jansson Marcus (SWE) Avesta OK 9920531 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA7941 Šurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBA8801 Trnovec Matus ŠK VAZKA Bratislava E 2010974 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice 1399000 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19A7602 Rief Andreas (AUT) OLC Graz 688888 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
39A9400 Waldmann Andreas (AUT) Austria MTBO Team 7777711 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka E 887930 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
26L7300 Lasmanis Martins (LAT) Auseklis IK 9110781 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
53S8300 Pilka Matej (SVK) KOB Sokol Pezinok 7204500 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
43L9200 Maišelis Jonas (LTU) OK Perkūnas 1552255 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2300842 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
58F9300 Nicolas PINSARD (FRA) Team Elite MTBO 1603772 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F9400 GUELENNOC Thibaud (FRA) Team Elite MTBO 1140294 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F9301 SCHMIDT-MORGENROTH Jacques (FRA) Team Elite MTBO 1091293 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
31L1500 Zilinskas Tautvydas (LTU) IOSK Budakalnis 998995 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
14H7600 Bihari Zoltán (HUN) MTBO Hungary 448952 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
19F8100 Saarinen Juho (FIN) Mäntsälän Urheilijat 800685 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
93P8900 Ferreira João (POR) PORTUGAL MTBO TEAM 1881188 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 Ano Ano Ano Ne Ne 565 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
73F9300 BEILL CEDRIC (FRA) CO COLMAR 9531511 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 336751 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha E 7200339 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8500 Johanovský Tomáš MTBO ČZU Praha E 889286 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha E 886278 Ano Ano Ne Ano Ne 585 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1AD9401 Holger Refslund (DEN) Team Denmark Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
1AD7600 Sommer Michael (DEN) Team Denmark 515121 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
43L9201 Zaliauskas Tautvydas (LTU) OK Perkūnas 1070427 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha E 49385 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
65F7600 Gillmann Jérémie (FRA) SKI CLUB BARR 251030 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
12G9000 Kvale Hans Jurgen (GBR) GB MTBO Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
12G1501 Oliver-james edwyn (GBR) GB MTBO 1511950 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
94P0002 Radosław Jaroszek (POL) Polish National MTBO Team 607807 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
46L8600 Platakis Audrius (LTU) OK Telšiai 1390124 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 7204972 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 887947 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 9267 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
39A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709792 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
44F8600 Laurila Jussi (FIN) Jalasjärven Jalas 1398552 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 9978 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK7600 Vaněk Petr MTBO Racing team Hradec Králové E 2035731 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 Ne Ne Ano Ano Ne 528 Kč
54D8500 Albert Denny (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897325 Ne Ne Ano Ano Ne 528 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 Ne Ano Ano Ano Ne 705 Kč
11B7500 Naryshkin Mihail (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 682464 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
56F9400 Victor DESREUMAUX (FRA) Noyon 1602194 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
58F8701 Souvray Clement (FRA) Team Elite MTBO 9020789 Ne Ne Ano Ano Ano 1287 Kč
18R7800 Toth Zoltan (ROM) CS Garage Racing 211747 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
ABR8501 Peths Matěj A-team NOVO Bruntál E 888642 Ne Ano Ano Ano Ne 940 Kč
26I8400 Turra Piero (ITA) National Team Italy 9200152 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
26I8700 Dallavalle Luca (ITA) National Team Italy 1392133 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
93P8400 Marques Daniel (POR) PORTUGAL MTBO TEAM 1010044 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
93P8901 Marques Guilherme (POR) PORTUGAL MTBO TEAM 308201 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
19E7800 Hallik Margus (EST) Estonian MTBO Team 600005 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
26I7900 Origgi Giaime (ITA) National Team Italy 700037 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
33D7005 Falk Wenzel (GER) USV TU Dresden 2008963 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 Ne Ne Ano Ne Ne 150 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
14H9000 Beöthy Ádám (HUN) MTBO Hungary 307765 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H9200 Bedő Csaba (HUN) MTBO Hungary 2003117 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
17E7600 Pais Mart (EST) Metsaratturid MTBO 656566 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14D9200 Proschowsky Andreas (DEN) OK Øst 921904 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 7201206 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
14H9400 Kirilla Péter (HUN) MTBO Hungary 222934 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov A 7202865 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
24U8400 Rasko Yuriy (UKR) UKR mtb-o team 1302820 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň A 2011854 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 336798 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TCB8101 Urválek Jan SK Technik České Budějovice A 2032165 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
DMS7601 Bezouška Tomáš Dynamo Malá Skála A 7201752 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
1AD9101 Johansen Henrik Konge (DEN) Team Denmark 208958 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha A 1984420 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3RC8800 Škoda Jakub RD LOB C 1302790 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3RC9400 Horvát Petr RD LOB 886264 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 681855 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 Ano Ano Ne Ne Ne 415 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 1700080 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1GD9000 Konring Andreas (DEN) Søllerød OK 500642 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno A 236502 Ne Ano Ano Ne Ne 300 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 8627115 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
25A9400 Finder Bernhard (AUT) MTBO Youth Team Austria 1409375 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň A 2042527 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
ZUP8201 Goder Josef MTBO ČZU Praha A 7202900 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7601 Pašek František MTBO ČZU Praha A 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XHK7309 Jedlička Michal MTBO Racing team Hradec Králové A 500878 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering A 920698 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 609906 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 9904 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
73X9100 Šafka Dan Opět na Kozla 53667 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
31L9400 Kalvaitis Danius (LTU) IOSK Budakalnis 7003273 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha A 7201777 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
21A9201 Burmann Rainer (AUT) OLT Transdanubien 9150292 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
VIV8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering A 2025358 Ano Ano Ano Ano Ano 1300 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S7000 Andrejc Gregor (SLO) OK Slovenj Gradec 235873 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VIV9400 Skoupý Jan GIGANT Orienteering B 2027239 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8003 Ouhrabka Jakub VŠTJ Ekonom Praha B 9200528 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň B 446347 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
74D7901 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden MTBO 303967 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52257 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 52264 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín B 9893 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
34S7700 Krnáč Peter (SVK) Viatoris Zvolen 1771230 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
42L8200 Zdanavicius Tomas (LTU) OK Dainava 1601562 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
XHK8503 Kovařík Radovan MTBO Racing team Hradec Králové B 9379 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava B 301278 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava B 2073707 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha B 2081364 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 222651 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz B 760226 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM B 897352 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7609 Pátek Richard KOB START Blansko B 2034000 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VIV8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník B 9767 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
55D8900 Fahrland Christian (GER) GRT/ESV BITTERFELD 236122 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
55D7800 Haberecht Ralf (GER) GRT/ESV BITTERFELD 236119 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
ZUP8001 Michalička David MTBO ČZU Praha B 7229483 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno B 2019217 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava B 52334 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
ABR8502 Bezděk Václav A-team NOVO Bruntál B 2032137 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
74D9900 Hauschild Christoph (GER) ESV Dresden MTBO 1401076 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 416206 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna B 9200522 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna B 1403430 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VIV7600 Dzik Martin GIGANT Orienteering B 2019231 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha B 886253 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha B 51773 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka 682700 Ne Ano Ne Ne Ne 330 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec 2061793 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
VSP8100 Vítek Jan USK Praha A 2035155 Ne Ano Ano Ano Ne 940 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín B 2075630 Ne Ne Ne Ano Ne 340 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň B 52429 Ano Ne Ne Ne Ne 265 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
14H6500 Kiss Zoltán (HUN) MTBO Hungary 4521 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H7000 Molnár Attila (HUN) MTBO Hungary 701224 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H8000 Vajda Peter (HUN) MTBO Hungary 2082356 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1BX8400 Doležal Tomáš Václavkovi 9358 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín C 253104 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS C 9896 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LPM7302 Vít Daniel OK Lokomotiva Plzeň 2082915 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
14H9202 Németh Bence (HUN) MTBO Hungary 505240 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
14H6800 Kinde Kálmán (HUN) MTBO Hungary 700504 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C 52514 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2081389 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP7902 Pačes Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha C 9200529 Ne Ano Ne Ano Ne 320 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
EKP8200 Nývlt Martin VŠTJ Ekonom Praha C 1207407 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
14H7700 Csordás Kornél (HUN) MTBO Hungary Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň 887610 Ne Ne Ano Ne Ne 165 Kč
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S7400 Raj Gregor (SLO) OK Slovenj Gradec 406748 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H6600 Pálfi Antal (HUN) MTBO Hungary 1396269 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1DD7000 Lindholm Michael (DEN) OK Sorø 922017 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
13H7300 Marosffy Daniel (HUN) HSE Szentendre 730709 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VIV7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
21G7100 Windrum Andrew (GBR) Airienteers 5600999 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
92C6801 Vít Vlastimil Sokolovští veteráni Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
25U7400 Gladkovskyi Oleg (UKR) Myxomor zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1300 Kč
VIV7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1ED6900 HOFFMANN BJARNE (DEN) OK Pan 691128 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
72D6800 Sturm Michael (GER) Racing Team 895138 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
41F7000 Kyyrönen Samuli (FIN) Rajamäen Rykmentti 9200588 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VIV7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
62F7500 Voutilainen Arto (FIN) Muuramen Rasti 9200551 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 995793 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín E 7000004 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1CS7000 Olsson Peter (SWE) OK Djerf 700418 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
11E7000 Viitmaa Alar (EST) OK Lehola 897399 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VIV7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
16L6900 Rubaževičius Jurgis (LTU) Fortuna OK 7111777 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 897353 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín A 888617 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
53S7100 Fraňo Peter (SVK) KOB Sokol Pezinok 406965 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
3RC7200 Klech Richard RD LOB B 436946 Ano Ano Ano Ano Ne 809 Kč
18E6700 Cucalón Irache Senén (ESP) MTBO Spain 1392142 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
56F7200 THIERY Sebastien (FRA) Noyon 7600014 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 7003028 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
14D7400 Pedersen Lasse Brun (DEN) OK Øst 504397 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM A 8621762 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 232036 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
25A6800 Hnilica Thomas (AUT) MTBO Youth Team Austria 681017 Ne Ne Ano Ano Ano 644 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor A 8518 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka A 2011824 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19E7000 Venelaine Margus (EST) Estonian MTBO Team 682060 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
45L7100 Jurgaitis Vaidas (LTU) OSK Sakas 2058401 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
31L6801 Kalvaitis Darius (LTU) IOSK Budakalnis 998997 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VIV7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
74D6100 Porstmann Roberto (GER) ESV Dresden MTBO 2005664 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
74D6600 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden MTBO 2048506 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 51395 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 436966 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha A 51747 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering A 2019218 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
12G1500 Conn Andy (GBR) GB MTBO 651111 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
27D5500 Kaden Olaf (GER) tomotion racing 661412 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
TBM7407 Šmahel David KOS TJ Tesla Brno B 899168 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný A 515495 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SLA6800 Vacek Petr SKOB Slaný C 682335 Ano Ne Ne Ano Ne 479 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
54D7200 Hartung Thomas (GER) SV Sachsen 90 Werdau 235025 Ne Ne Ano Ano Ne 528 Kč
74D7200 Mueller Kai (GER) ESV Dresden MTBO 1720630 Ano Ano Ano Ano Ne 809 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 981848 Ne Ano Ano Ano Ne 705 Kč
11B7300 Minchukov Alexander (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 682471 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
12H6901 Dankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 45132 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
86P7400 Kalsztein Karol (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1397549 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
86P6800 Bober Bartłomiej (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 2057128 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
VIV7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 Ne Ne Ano Ano Ne 640 Kč
6BC9001 Čížek Radovan Neregistrovaný - Čížek zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 414 Kč
17D0010 Spuhn Michael (GER) TSV Berlin 05096 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
1QD0001 Röhner Uwe (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 1402008 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
26I7000 Gasperotti Ivan (ITA) National Team Italy 1601701 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
26I6700 Sacchet Daniele (ITA) National Team Italy 1399481 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
31L6805 Arvydas Žvirblis (LTU) IOSK Budakalnis 2009531 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
18E7100 PEREZ JARAMILLO DAVID (ESP) MTBO Spain 2024338 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
18E7200 ELHOMBRE ANGEL (ESP) MTBO Spain 9853098 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S5600 Vodovnik Mirko (SLO) OK Slovenj Gradec 235880 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H5800 Jankó Tamás (HUN) MTBO Hungary 580930 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H6100 Mets Miklós (HUN) MTBO Hungary 7610506 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
97S6200 Killberg Stefan (SWE) Kvarnsvedens GOIF OK 7620819 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
22S6100 gustavsson per (SWE) Göteborg-Majorna OK 611103 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
56S6000 Kollberg Stefan (SWE) Eksjö SOK 601979 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
93S5800 Jansson Torbjörn (SWE) Avesta OK 7581105 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
61P5800 Serralheiro Inácio (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 7010258 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
12G5800 Dawson Keith (GBR) GB MTBO 991000 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1HD5800 Hansen Troels Bent (DEN) Allerød OK 581226 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
1ED0000 Spanner Uffe (DEN) OK Pan 1445566 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
69F5600 HERMET andre (FRA) Youth French Team 1280456 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1HD6100 Sucksdorff Bjarke (DEN) Allerød OK 8625628 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1JD5600 sonnenberg sergej (GER) Osanbrücker TB 6377 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
44H6500 Németh Zsolt (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2054402 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 53260 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov 49614 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
69F6000 LALEVEE Jean-Charles (FRA) Youth French Team 9040360 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
69F6400 LORANG François (FRA) Youth French Team 7640226 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
72F6000 Michel Denaix (FRA) COCS 8624421 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 2005663 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
48F6002 Christian PROST (FRA) C.O.Colmar 1009614 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
25A6200 Melcher Michael (AUT) MTBO Youth Team Austria 620216 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
74D5900 Kretzschmar Uli (GER) ESV Dresden MTBO 303964 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha A 7003050 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VBA5501 Čully Jan ŠK VAZKA Bratislava 416743 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
12G0001 John Rawden (GBR) GB MTBO 9200552 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
43L6300 Strumskis Mindaugas (LTU) OK Perkūnas 1111116 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
54D6200 Vogel Swen (GER) SV Sachsen 90 Werdau 235041 Ne Ne Ano Ano Ne 528 Kč
59D5900 Ohme Jens (GER) OLA TSV Deggendorf 591009 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
59A0000 MAIER Curt (AUT) ASKÖ Kärnten 9911111 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
72D6200 Stoeckel Arnd (GER) Racing Team zapůjčit Ne Ne Ano Ano Ne 784 Kč
41D6401 Johannes Kremlacek (GER) LOK Berlin 440479 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
61P6100 Serralheiro Pedro (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 2032987 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1BD4401 Rasmussen John (DEN) Silkeborg OK 364925 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1FD4401 Hausner Jan (DEN) OK Øst Birkerød 1395502 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1HD5200 Nielsen Jørgen (DEN) Allerød OK 520802 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
14N4200 Gelderman Chris (NZL) North West Orienteering Club 355361 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14N4900 Garden Rob (NZL) North West Orienteering Club 981693 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14N5100 Collins Nick (NZL) North West Orienteering Club 981694 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
JEP4800 Müller Petr Jehlanka Team C 361995 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1FD4500 Andersen Tage V. (DEN) OK Øst Birkerød 407200 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
21G5400 Norman Stuart (GBR) Airienteers 9700727 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
19A4900 Fink Karl (AUT) OLC Graz 700888 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1LD5400 Döhler Bernd (GER) TUS Karlsruhe-Rüppurr 503364 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
24A5000 Wollgarten Hermann (AUS) Bayside Kangaroos 780150 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
4TC4800 RAHM Walter (SUI) OLG Pfäffikon 8499999 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
93S5000 Andren Esbjörn (SWE) Avesta OK 7500113 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
15A4000 Herbert Lackner (AUT) OLG Ströck Wien 427646 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 Ne Ne Ano Ano Ne 640 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
98C7400 Homola Dušan Neregistrovaní - Žabouš 2061774 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
37C7000 Pilný Jiří Bez registrace 438036 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 Ne Ne Ano Ne Ne 165 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
1FD4400 Bjørnøen Søren (DEN) OK Øst Birkerød 2049223 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
92C7350 Vítová Jana Sokolovští veteráni Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 Ne Ne Ne Ano Ano 220 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 Ne Ano Ano Ano Ne 350 Kč
4LC0051 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 Ne Ne Ne Ano Ne 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
62F0400 Voutilainen Lotta (FIN) Muuramen Rasti 9000902 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
16L0150 Rubaževičiūtė Ūla (LTU) Fortuna OK 710007 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
LPM0250 Vítová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 232240 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
56F0850 Villar-Thiery Faustine (FRA) Noyon 700918 Ano Ano Ano Ano Ano 275 Kč
25A0250 Hnilica Jana (AUT) MTBO Youth Team Austria 7020124 Ne Ne Ano Ano Ano 198 Kč
VIV0152 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 Ano Ano Ano Ano Ano 250 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
1AD0050 Spanner Katrine (DEN) Team Denmark 1223334 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
62F0050 Voutilainen Viivi (FIN) Muuramen Rasti 9884882 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
1CS0050 Olsson Erica (SWE) OK Djerf 742300 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno 53247 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 416210 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
16L9950 Rubaževičiūtė Eglė (LTU) Fortuna OK 711107 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek 2035737 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9850 FAUTRAT Pauline (FRA) Youth French Team 1603776 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9851 DEVILLERS Constance (FRA) Youth French Team 2018679 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9950 SIPOS Mathilde (FRA) Youth French Team 1603766 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9853 GARCIN Lou (FRA) Youth French Team 7000985 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F2050 DENOUAL Marine (FRA) Youth French Team 1602182 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
69F9854 GIRARD Clarisse (FRA) Youth French Team 7000989 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
25A0050 Hnilica Lea (AUT) MTBO Youth Team Austria 7120500 Ne Ne Ano Ano Ano 363 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
31L9950 Kalvaityte Austėja (LTU) IOSK Budakalnis 400210 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425555 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 Ano Ano Ano Ne Ne 330 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 Ne Ano Ano Ano Ne 330 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 2042547 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 897355 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
86P0300 Brejnak Natalia (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1397547 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
86P0450 Lisewska Agnieszka (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1397548 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
59D9950 Ohme Noemi (GER) OLA TSV Deggendorf 06827 Ne Ne Ano Ano Ne 484 Kč
26I9850 Tomaselli Michela (ITA) National Team Italy 2028819 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov 1007538 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
1AD9550 Ryge Carlsen Caroline (DEN) Team Denmark 7003433 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
23A9750 Fantoni Antonella (AUT) NF Villach 7171197 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
55A9550 Pirker Lisa (AUT) Austria MTBO Youth Team 7777701 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
PFP9750 Přibylová Anežka VŠSK PedF UK Praha C 253148 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
69F9550 DENAIX Lou (FRA) Youth French Team 1080295 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
43L9650 Babrauskaitė Patricija (LTU) OK Perkūnas 7003205 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
25A9550 Ritter Julia (AUT) MTBO Youth Team Austria 518013 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
25A9650 Hofer Saskia (AUT) MTBO Youth Team Austria 2033540 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
25A9750 Waldmann Brigitte (AUT) MTBO Youth Team Austria 2025486 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
43L9750 Michnovič Viktorija (LTU) OK Perkūnas 2011938 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň 7201820 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň 7201819 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SMR9750 Žuchová Daniela SNS Smržovka C 2020749 Ano Ano Ano Ne Ne 330 Kč
56F9751 BUCAMP Noémie (FRA) Noyon 2014964 Ano Ano Ano Ano Ano 770 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
31L7350 Arlauskiene Ramune (LTU) IOSK Budakalnis 999002 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD7350 Hoffmann Nina (DEN) Team Denmark 887597 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H7650 Füzy Anna (HUN) MTBO Hungary 1396279 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD0000 Christoffersen Cæcilie (DEN) Team Denmark 992424 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1AD9150 Søgaard Camilla (DEN) Team Denmark 680028 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F8450 Garde Hana (FRA) Team Elite MTBO 9840305 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
58F8800 Barlet Gaelle (FRA) Team Elite MTBO 2006061 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
54A8150 Zinkl Sonja (AUT) Austria MTBO Team 500654 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7753 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 7177777 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
23A9150 Reiner Marina (AUT) NF Villach 9910325 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
44F8950 Laurila Susanna (FIN) Jalasjärven Jalas 1009743 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1GD9250 Konring Caroline (DEN) Søllerød OK 999923 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
45F7551 Stengård Ingrid (FIN) OK Trian 750731 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
74D7850 Dannowski Anke (GER) ESV Dresden MTBO 780615 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno E 888602 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
24A5750 Jackson Carolyn (AUS) Bayside Kangaroos 2042978 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 416834 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka E 7201202 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové E 888619 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
43L9450 Zaliauskaitė Algirda (LTU) OK Perkūnas 7676761 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha E 434824 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
14H9450 Kinde Vanda (HUN) MTBO Hungary 700024 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha E 9101188 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
12G1550 benham emily (GBR) GB MTBO Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
94P0051 Anna Kamińska (POL) Polish National MTBO Team 2016319 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 253129 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha E 756220 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
11B7250 Naryshkina Olga (BLR) MTBO team Kamvol/Minsk 1401661 Ano Ano Ano Ano Ano 1430 Kč
12G7750 Tyson Adel (GBR) GB MTBO zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 2180 Kč
12G7751 Creswick Natalie (GBR) GB MTBO zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 2180 Kč
26I7850 Scaravonati Laura (ITA) National Team Italy 9005232 Ano Ano Ano Ano Ano 1980 Kč
7MC8450 Rothweiler Maja (SUI) Thömus Racing Team 840902 Ne Ano Ano Ano Ano 1617 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 515409 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 52019 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava A 307370 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP9050 Jakobová Adélka USK Praha A 682103 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 888650 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
31L8450 Plysevskaja Kira (LTU) IOSK Budakalnis 999003 Ano Ano Ano Ne Ano 913 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
EKP8387 Kotačková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 9005226 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 8254 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 51841 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
ZUP8759 Jeníčková Radka MTBO ČZU Praha A 886276 Ne Ano Ne Ano Ne 320 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál A 1436949 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál E 7201773 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS A 998454 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 51659 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK8451 Stachoňová Barbara KOB START Blansko A 7906090 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko A 1011011 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
1DS8050 Strasser Spela (SLO) Mariborski OK 1108980 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín A 7200376 Ne Ne Ano Ano Ano 878 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň A 416122 Ne Ne Ano Ne Ne 150 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S0000 Raj Nastja (SLO) OK Slovenj Gradec 235879 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
45S8150 Visinski Andrejc Maja (SLO) OK Slovenj Gradec 232475 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
45S8350 Balažič Petja (SLO) OK Slovenj Gradec 422509 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H8250 Vajda-Kovács Ágnes (HUN) MTBO Hungary 363482 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H9201 Kiss Vivien (HUN) MTBO Hungary 505220 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VIV7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering B 980374 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
17E8150 Rohtla Merle (EST) Metsaratturid MTBO 656569 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
17E8350 Aart Helen (EST) Metsaratturid MTBO 227516 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 2059736 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
98C7750 Homolová Gabriela Neregistrovaní - Žabouš 899175 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
62F7750 Jämsén Miia (FIN) Muuramen Rasti 9200550 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. C 2075634 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno C Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha B 515125 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
1AD7850 Bonne Camilla Franziska (DEN) Team Denmark zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1300 Kč
14H9550 Kinde Zsófia (HUN) MTBO Hungary 230706 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP8651 Michaličková Veronika MTBO ČZU Praha B 7249819 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZUP7453 Šebestová Jana MTBO ČZU Praha B 51851 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál C 7205021 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál B 886811 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín 897345 Ne Ne Ano Ano Ano 644 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR9351 Žuchová Nikola SNS Smržovka B 232503 Ano Ano Ano Ne Ne 565 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
VIV7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering B 2058522 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
BOR8052 Novotná Veronika OK Jiskra Nový Bor B 8500 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 9940 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
EKP8457 Louková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 887917 Ano Ano Ne Ne Ne 415 Kč
EKP8758 Zamrzlová Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067255 Ne Ne Ano Ano Ano 585 Kč
VIV8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering B 433090 Ano Ano Ano Ano Ano 1300 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka C 7202862 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec 2035147 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 725019 Ne Ne Ano Ne Ne 150 Kč
SJH8152 Novotná Helena SJH Jindřichův Hradec 434582 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
9DC5900 Hausermann Ursula (SUI) OLG Thun 1313131 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
74D5850 sonnenberg Olga (GER) ESV Dresden MTBO 6378 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14N6750 Gelderman Marquita (NZL) North West Orienteering Club 670629 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
44H6850 Németh Zsoltné (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2054401 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
16L6950 Rubaževičienė Giedrė (LTU) Fortuna OK 7110117 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
14H6950 Németh Ágnes (HUN) MTBO Hungary 339831 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
29A7200 Török Lavinia (AUT) ÖTK-Wien zapůjčit Ano Ano Ano Ne Ne 742 Kč
56F5601 VILLAR Aurélie (FRA) Noyon 7600015 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
45H7200 Marosffy Orsolya (HUN) Száguldó Virágok 720605 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
25A6850 Hnilica Sonja (AUT) MTBO Youth Team Austria 680205 Ne Ne Ano Ano Ano 644 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19E7550 Venelaine Marje (EST) Estonian MTBO Team 506002 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SKL6950 Pelikánová Lucie SMS Team Kladno C 410387 Ano Ano Ano Ne Ne 565 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253103 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
18D6300 Malkova Elena (GER) Post SV Dresden 7201230 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL7400 Divilová Lenka SKOB Zlín B 331259 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha A 725724 Ne Ano Ano Ano Ano 735 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 Ne Ne Ano Ano Ne 704 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S6050 Balažič Irena (SLO) OK Slovenj Gradec Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1CD4950 MacLassen Ansa (DEN) Rold skov OK 7490424 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1FD4850 Brunstedt Kirsten (DEN) OK Øst Birkerød 2049222 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
16A4750 Liley Kathy (AUS) Yarra Valley OC 1931331 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
25A6500 Finder Gabriele (AUT) MTBO Youth Team Austria 9650628 Ne Ne Ano Ano Ne 352 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1FD4350 Sommer Ellis Byrgiel (DEN) OK Øst Birkerød 263562 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1HD6450 Begmann Charlotte (DEN) Allerød OK 667777 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1FD5050 Hausner Birgit (DEN) OK Øst Birkerød 1395501 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
1HD6300 Sucksdorff Gigi (DEN) Allerød OK 216780 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
14N4250 Gelderman Yett (NZL) North West Orienteering Club 355362 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
57A5450 Haarsma Kay (AUS) Tintookies 7200209 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 888636 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov 49615 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
48F6001 Annie Peronno (FRA) C.O.Colmar 09191160 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
93S5750 Jansson Birgitta (SWE) Avesta OK 304847 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ne Ano Ano Ano Ne 470 Kč
21G6050 Somers Cock Charlie (GBR) Airienteers 512595 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
56S6151 Kollberg Monica (SWE) Eksjö SOK 1240461 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
VBA5852 Čully Zuzana ŠK VAZKA Bratislava 307375 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 8924 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
celkem přihlášených: 690, vklad: 587810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.