Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro klub: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Bušín, kulturní dům
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
(56)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
H16C KSU0044 Kroul Josef A 2056268 80 Kč
H16C KSU0049 Grulich Ondřej B 2067336 80 Kč
D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla B 446425 80 Kč
H16C KSU0101 Krč Matěj B 2058481 80 Kč
H16C KSU0111 Babišta Antonín B 53649 80 Kč
D16C KSU0197 Hajduková Jana B 2067338 80 Kč
H14C KSU0201 Hecl František B 2058486 50 Kč
H14C KSU0306 Stryk Štěpán B 2053547 50 Kč
D14C KSU0353 Hegedüšová Viktorie C 446409 50 Kč
H12C KSU0403 Šperlich Jan C 2082903 50 Kč
H12C KSU0404 Pavelka Ondřej C 446448 50 Kč
D12C KSU0454 Heclová Marie C 446447 50 Kč
D12C KSU0484 Skoumalová Petra C 446428 50 Kč
D12C KSU0494 Šánová Julie B 443076 50 Kč
H12C KSU0500 Šimek Adam C 52566 50 Kč
H12C KSU0502 Tomanek Lukáš C 49316 50 Kč
H12C KSU0505 Kroul Jiří C 53565 50 Kč
H12C KSU0515 Opravil Vojtěch C 2073734 50 Kč
H10C KSU0525 Bláha Adam C 50 Kč
D12C KSU0550 Konečná Julie C 2053569 50 Kč
H10C KSU0600 Ondráček Viktor C 53670 50 Kč
H12C KSU0606 Štábl Patrik B 446437 50 Kč
H12C KSU0616 Šána Robert C 2073738 50 Kč
H10C KSU0626 Jordán Alexandr C 50 Kč
D10C KSU0656 Stryková Karolína C 53652 50 Kč
D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena C 2085598 50 Kč
H10C KSU0700 Mlček Vincenc C 53654 50 Kč
H10C KSU0818 Polášek Filip C 2073739 50 Kč
DH10N KSU0850 Reichlová Lucie C 50 Kč
DH10N KSU0888 Reichlová Pavla C 51309 50 Kč
DH10N KSU0959 Tomanková Alice C 52617 50 Kč
DH10N KSU0979 Kočandrlová Natálie C 446412 50 Kč
HDR KSU1100 Štábl Vít C 50 Kč
H55C KSU5749 Janů Zdeněk C 886293 80 Kč
H21C KSU5801 Šrámek Jaromír C 515101 80 Kč
H45C KSU6701 Matoušek Milan C 2058461 80 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír C 2090700 80 Kč
D45C KSU6950 Pšenčíková Eva C 443106 80 Kč
D45C KSU7171 Polášková Jana C 420442 80 Kč
P KSU7222 Ondráček Martin C 443095 50 Kč
H35C KSU7227 Šimek Martin C 52541 80 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina C 442855 80 Kč
H35C KSU7337 Patterman Pavel C 446410 80 Kč
P KSU7499 Reichlová Jiřina C 2067330 50 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman C 446432 80 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin C 2073731 80 Kč
D35C KSU7550 Heclová Jana C 443087 80 Kč
P KSU7551 Pattermanová Ivana C 2085601 50 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina C 2058462 80 Kč
H35C KSU7601 Hecl Miloš C 886296 80 Kč
D35C KSU7667 Stryková Vlasta C 446436 80 Kč
D35C KSU7676 Ondráčková Adéla C 443099 80 Kč
P KSU7787 Štáblová Michaela C 49418 50 Kč
D18C KSU9888 Habigerová Jana C 2053582 80 Kč
H18C KSU9900 Gedeon Dominik A 2067337 80 Kč
H18C KSU9933 Ondráček Radek B 2056305 80 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 10XXXX0908
klubový vklad: 3550 Kč