Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO - 10. kolo | 10. Czech Cup | Czech Championship | WRE

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Domašov u Šternberka, fotbalové hřiště
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW10     OPEN Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
2.00 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 60 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 60 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 236517 60 Kč
GIG0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 0 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 2056295 60 Kč
55A0400 HNILICA Hannes (AUT) Austria MTBO Youth Team 7052004 120 Kč
14H0400 Kinde Merse Márk (HUN) MTBO Hungary 5613 120 Kč
3.20 km, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 110 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 9990101 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 110 Kč
48F0001 Boehringer Arthur (FRA) C.O.Colmar 1680435 220 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
SKL9901 Vítek Karel SMS Team Kladno C 7207350 110 Kč
45L0000 Jurgaitis Martynas (LTU) OSK Sakas 2037326 220 Kč
3.90 km, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 110 Kč
55A0000 Micko Tobias (AUT) Austria MTBO Youth Team 9085009 220 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 220 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 7260008 110 Kč
55A9800 FINDER Markus (AUT) Austria MTBO Youth Team 808808 220 Kč
2IP9900 Nowak Bartosz (POL) Warszawa Team 1409356 220 Kč
4.40 km, 25 kontrol
(51)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 11434 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 7201206 150 Kč
SKL7401 25819 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 236502 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha E 2031357 150 Kč
STB9301 12973 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
ZUP8201 Goder Josef MTBO ČZU Praha E 7202900 150 Kč
ZUP8500 19804 Johanovský Tomáš MTBO ČZU Praha E 889286 150 Kč
TZL9548 20437 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
VSP8200 12357 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
TBM7327 16713 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň E 2011854 150 Kč
32A6602 Stockmayer Manfred (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8631100 300 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 150 Kč
TZL8236 10076 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
VSP8301 10767 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
21A7900 11823 Klimo Thomas (AUT) OLT Transdanubien 7903100 300 Kč
TBM7632 16135 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
EKP7803 15784 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 150 Kč
TZL8604 10816 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
26I8700 Dallavalle Luca (ITA) National Team Italy 1392133 300 Kč
26I9100 Rossetto Riccardo (ITA) National Team Italy 7006332 300 Kč
26I8400 Turra Piero (ITA) National Team Italy 9200152 300 Kč
TBM9120 17261 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 150 Kč
TSU8109 16066 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 7207490 150 Kč
26I9800 Osti Dante (ITA) National Team Italy 9110411 300 Kč
SMR7401 15213 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
TBM7044 15701 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 150 Kč
16L8500 11346 Juodisius Julius (LTU) Fortuna OK 1601559 300 Kč
SMR7901 16928 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
TBM8907 15107 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 150 Kč
54A8900 10464 Haselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 680102 300 Kč
54A9100 Gutschi Dieter (AUT) Austria MTBO Team 230701 300 Kč
54A9200 9323 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709792 300 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 2103711 150 Kč
3RC8800 18563 Škoda Jakub RD LOB C 1302790 150 Kč
3RC9600 13407 Matuš Vojtěch RD LOB C 2067391 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM E 8627115 150 Kč
VPM8807 20129 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 150 Kč
VPM9001 9341 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
3RC9400 20169 Horvát Petr RD LOB C 886264 150 Kč
KPY9000 16776 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 150 Kč
OKP6801 17628 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
BOR8904 7762 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
BOR9402 7763 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 150 Kč
18R7800 17478 Toth Zoltan (ROM) CS Garage Racing 7204998 300 Kč
TBM8307 17505 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 150 Kč
3RC9300 7088 Argaláš Michal RD LOB C 887630 150 Kč
SLA7200 12044 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 150 Kč
RBK8347 11112 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
3.90 km, 23 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 150 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 780722 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM A 897352 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko A 52430 150 Kč
ZUP8001 Michalička David MTBO ČZU Praha A 7229483 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
14H7701 Máthé Tamás (HUN) MTBO Hungary 2087747 150 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
SBK8014 Stachoň Zdeněk KOB START Blansko A 7905090 150 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál A 920658 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 150 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 150 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 150 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 150 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 150 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 52429 150 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 150 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko A 811213 150 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín A 9893 150 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 150 Kč
36H8300 Rozsa Laszlo (HUN) MSE 1566998 150 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 150 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 681855 150 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 150 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 7207358 0 Kč
3.20 km, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 150 Kč
42L8200 Zdanavicius Tomas (LTU) OK Dainava 8209270 300 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 150 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz A 760226 150 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
SBK7609 Pátek Richard KOB START Blansko B 2034000 150 Kč
XPU8105 Fukátko Jan PARDUBICE BIKERS B 9282 150 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 150 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno B 7205029 150 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko B 520540 150 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 2083415 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 150 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava B 2051945 150 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice B 1621975 150 Kč
35A9400 FINDER Bernhard (AUT) HSV Graz 1409375 300 Kč
35A9401 DANNINGER Mario (AUT) HSV Graz 52874 300 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 225 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 225 Kč
2.90 km, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 888646 150 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 416844 150 Kč
57H7000 Szabó Csaba (HUN) Kócos TSE zapůjčit 350 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 150 Kč
14H8000 Vajda Peter (HUN) MTBO Hungary 2082356 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 150 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 9000002 150 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 150 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 9900099 150 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 150 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava C 439300 150 Kč
14H6800 Kinde Kálmán (HUN) MTBO Hungary 700504 150 Kč
14H7900 Hidas Zoltán (HUN) MTBO Hungary 150 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 150 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 150 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 225 Kč
TBM8503 Hubík Martin KOS TJ Tesla Brno C 887918 225 Kč
3.70 km, 25 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
72D6800 Sturm Michael (GER) Racing Team 895138 300 Kč
12H7001 Molnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 8484444 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín B 888617 150 Kč
2PD6800 Junghanß Jens (GER) Skiklub Dresden Niedersedlitz 1999038 300 Kč
12G7000 Simmonds Peter (GBR) GB MTBO 8191170 300 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
14H7100 Holluby András (HUN) MTBO Hungary 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
SLA6800 Vacek Petr SKOB Slaný C 682335 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 150 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 150 Kč
3RC7200 Klech Richard RD LOB C 436946 150 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
XBM7511 Vítek Tomáš PELLS ABND RACING TEAM C 232537 150 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 150 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno B 2081389 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
16L7300 Zvirblis Arvydas (LTU) Fortuna OK 2009531 300 Kč
45L7100 Jurgaitis Vaidas (LTU) OSK Sakas 2058401 300 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 150 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín 1400443 300 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 150 Kč
21A6800 Thomas Hnilica (AUT) OLT Transdanubien 681017 300 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
22H5800 Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 7580930 150 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
75F5902 legrand Bruno (FRA) Echo 73 1992991 300 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
12G6300 Evans Timothy (GBR) GB MTBO 1705630 300 Kč
12G6600 conn andy (GBR) GB MTBO 651111 300 Kč
12G5700 rawden john (GBR) GB MTBO 9200552 300 Kč
12G5801 Dawson Keith (GBR) GB MTBO 7107107 300 Kč
43A6500 Kramer Klaus (AUT) GO Harzberg 9999901 300 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 150 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
14H6100 Mets Miklós (HUN) MTBO Hungary 7610506 150 Kč
48F6400 Lorang Francois (FRA) C.O.Colmar 8260264 300 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 150 Kč
28L5700 Mickevicius Karolis (LTU) Saule OK 8629927 300 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 150 Kč
43A6200 Dörfler Dietmar (AUT) GO Harzberg 777712 300 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 300 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 2102082 150 Kč
55A6200 MELCHER Michael (AUT) Austria MTBO Youth Team 620216 300 Kč
TSU5700 Marek Vladimír LKT 80 Šumperk C 889281 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
27D5500 Kaden Olaf (GER) tomotion racing 661412 300 Kč
2.30 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61A4500 Eberle Wolf (AUT) HSV Aigen 9669966 300 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
15A4000 Herbert Lackner (AUT) OLG Ströck Wien 427646 300 Kč
21G5400 Norman Stuart (GBR) Airienteers 8100727 300 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
1BD0001 Rasmussen John (DEN) Silkeborg OK 9101968 300 Kč
1HD4701 Steen Jes (DEN) Allerød OK 8625627 300 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 150 Kč
1ZD0000 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 300 Kč
2QD4300 Hoffmann Ole (DEN) OK FROS 889648 300 Kč
1FD4500 Andersen Tage V. (DEN) OK Øst Birkerød 407200 300 Kč
1FD4401 Hausner Jan (DEN) OK Øst Birkerød 1395502 300 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 150 Kč
15A5401 Paul Grün (AUT) OLG Ströck Wien 540408 300 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 150 Kč
4TC4801 Walter Rahm (SUI) OLG Pfäffikon 8499999 300 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice 341715 300 Kč
2IP5500 Parfianowicz Ludomir (POL) Warszawa Team 886677 300 Kč
0.90 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň 2049581 60 Kč
LPM0402 Kašpar Adam OK Lokomotiva Plzeň 2049584 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 60 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 49682 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
SKL0700 Geisler Richard SMS Team Kladno C 2067952 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 2085566 60 Kč
21A0750 Walther Amelie (AUT) OLT Transdanubien 7070323 60 Kč
21A0900 Walther Louis (AUT) OLT Transdanubien 7140209 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 8877 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 100 Kč
ABR7201 Dubový Pavel A-team NOVO Bruntál C 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc 2020741 100 Kč
SBK8451 Stachoňová Barbara KOB START Blansko A 7906090 100 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 100 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž 7200330 100 Kč
SMR6900 Mišoň Pavel SNS Smržovka zapůjčit 150 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 100 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 232032 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
SMR0450 Mišoňová Verča SNS Smržovka C zapůjčit 110 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 120 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka A 7202862 110 Kč
55A0050 Hnilica Jana (AUT) Austria MTBO Youth Team 7020124 220 Kč
55A0051 HNILICA Lea (AUT) Austria MTBO Youth Team 7120500 220 Kč
3.00 km, 22 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 110 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 607807 220 Kč
3.30 km, 22 kontrol
(20)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8650 5923 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
SMR8850 1664 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 150 Kč
ZUP8151 5053 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
TSU9191 669 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
TBM7753 1742 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 7177777 150 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha E 434824 150 Kč
14H8150 Benke Noémi (HUN) MTBO Hungary 150 Kč
16L8550 Mickeviciute Juodisiene Karolina (LTU) Fortuna OK 7203473 300 Kč
ABR9499 2028 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
TSU8992 5606 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
54A9150 4855 Reiner Marina (AUT) Austria MTBO Team 9910325 300 Kč
SJI8057 4462 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
VSP7852 2318 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
OKP9450 19930 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
VSP8152 3261 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 150 Kč
3RC9650 21146 Hančová Petra RD LOB C 1398998 150 Kč
3RC9250 21592 Neumannová Kateřina RD LOB C 8565 150 Kč
VBA8454 1449 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 150 Kč
EKP8853 2755 Karochová Simona VŠTJ Ekonom Praha E 9944499 150 Kč
3.00 km, 22 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 8629752 150 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 150 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín A 8636187 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 8636189 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 7226 150 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 150 Kč
VSP9050 Jakobová Adélka USK Praha A 682103 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 416122 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 253129 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 150 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 150 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň A 887616 150 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 150 Kč
21A7850 Walther Katja (AUT) OLT Transdanubien 7170678 300 Kč
2.40 km, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno B 7204522 150 Kč
TZL8153 Hečková Petra SKOB Zlín C 416041 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering B 49844 150 Kč
ZUP8651 Michaličková Veronika MTBO ČZU Praha B 7249819 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko B 53205 150 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C 995795 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 150 Kč
14H8251 Hidas-Mészáros Eszter (HUN) MTBO Hungary 150 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B zapůjčit 200 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS B 426331 150 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 1398687 150 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň C 52217 0 Kč
NNN9051 Sikorová Michaela Neregistrovaní 920655 300 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha E 756220 150 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 150 Kč
29A7200 Török Lavinia (AUT) ÖTK-Wien 7994997 300 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 300 Kč
48H7250 Erős Gabriella (HUN) neregistrovani-Erős Gabriella zapůjčit 200 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 53227 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 150 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 150 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 150 Kč
21A6850 Sonja Hnilica (AUT) OLT Transdanubien 680205 300 Kč
2.40 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
1HD5750 Andersen Tove (DEN) Allerød OK 500199 300 Kč
12G6000 Somers Cocks Charlie (GBR) GB MTBO 8012595 300 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 150 Kč
1FD5050 Hausner Birgit (DEN) OK Øst Birkerød 1395501 300 Kč
35I6350 Hanley Karena (IRL) MTBO Ireland 991000 300 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 150 Kč
55A6550 FINDER Gaby (AUT) Austria MTBO Youth Team 9650628 300 Kč
celkem přihlášených: 407, vklad: 66710 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.