Přihlášky závodu: MaudiCup 2016

Datum:
05.11.2016
Místo konání:
Kostelec nad Černými lesy
Pořadatel:
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Kategorie:
Děti     Muži     Příchozí     Ženy    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha 410727 50 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 150 Kč
EKP7601 Bezouška Tomáš VŠTJ Ekonom Praha E 7201752 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun B 7200132 150 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín A 2075630 150 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 150 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 887623 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 7207341 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
BLI8006 Jireček Lukáš MTBO Bludný kořen C zapůjčit 180 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 49962 150 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 150 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 515098 150 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 200 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 150 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha 2079501 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
SKL6950 Pelikánová Lucie SMS Team Kladno C 410387 150 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 150 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 180 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 200 Kč
celkem přihlášených: 43, vklad: 6610 Kč