Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet

Datum:
28.09.2018
Místo konání:
Zlín, sídliště Jižní svahy, ulice Okružní, Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
DH18     DH14     DH180     DH140     DH21     DH220     DH260     MIX     OPEN    
(41)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 0 Kč
DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 0 Kč
CHC 1 K.O.B. Choceň 0 Kč
JIL 1 OK Jilemnice 0 Kč
KAM 1 OK Kamenice 0 Kč
KAM 2 OK Kamenice 0 Kč
KAM 3 OK Kamenice 0 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 5 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
OSN 1 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 0 Kč
PGP 1 SK Praga 0 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 0 Kč
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 0 Kč
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SJH 1 SJH Jindřichův Hradec 0 Kč
SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 0 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 0 Kč
STH 1 SK Studenec 0 Kč
TAP 1 KOB Tretra Praha 0 Kč
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TJN 3 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 0 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 0 Kč
VPM 1 KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM 2 KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM 3 KOS Slavia Plzeň 0 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
(33)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 640 Kč
MOV 1 SKOB Ostrava 640 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 640 Kč
PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 640 Kč
RBK 1 SK Radioklub Blansko 640 Kč
RBK 2 SK Radioklub Blansko 640 Kč
SKM 1 KOB Směr Kroměříž 640 Kč
TAP 1 KOB Tretra Praha 640 Kč
TAP 2 KOB Tretra Praha 640 Kč
TAP 3 KOB Tretra Praha 640 Kč
TAP 4 KOB Tretra Praha 640 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 640 Kč
TRI 2 TJ TŽ Třinec 640 Kč
TZL 1 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 10 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 2 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 3 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 4 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 5 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 6 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 7 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 8 SKOB Zlín 640 Kč
TZL 9 SKOB Zlín 640 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
VAL 1 Valašská oblast 640 Kč
VAL 2 Valašská oblast 640 Kč
(15)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1 Orientační Běh Opava 760 Kč
ASU 1 Magnus Orienteering 760 Kč
BZR 1 Bratrstvo Ždárských vrchů 760 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 760 Kč
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 760 Kč
PGP 1 SK Praga 760 Kč
PGP 2 SK Praga 760 Kč
SKM 1 KOB Směr Kroměříž 760 Kč
SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 760 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 760 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 760 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 760 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 760 Kč
UOL 2 SOB Olomouc 760 Kč
VBM 1 VSK Mendelu Brno 760 Kč
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 760 Kč
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 760 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 760 Kč
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 760 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 760 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 760 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 760 Kč
(32)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 0 Kč
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 0 Kč
KAM 1 OK Kamenice 0 Kč
KAM 2 OK Kamenice 0 Kč
KAM 3 OK Kamenice 0 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 0 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
PGP 1 SK Praga 0 Kč
PGP 2 SK Praga 0 Kč
PGP 3 SK Praga 0 Kč
PGP 4 SK Praga 0 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 0 Kč
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 0 Kč
PHK 3 OK 99 Hradec Králové 0 Kč
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 0 Kč
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 0 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 0 Kč
TUR 2 OOB TJ Turnov 0 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 5 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
ZBM 6 SK Žabovřesky Brno 0 Kč
(5)
Název/Jméno
Klub
Vklad
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 760 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 760 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 760 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 760 Kč
UOL 2 SOB Olomouc 760 Kč
(1)
Název/Jméno
Klub
Vklad
MLA 1 MLOK Mariánské Lázně 640 Kč
(28)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1 Orientační Běh Opava 640 Kč
AOP 2 Orientační Běh Opava 640 Kč
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DOK 1 OK Doksy 640 Kč
DOK 2 OK Doksy 640 Kč
CHA 1 OK Chrastava 640 Kč
KAM 1 OK Kamenice 640 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 640 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 640 Kč
OOP 1 TJ Opava 640 Kč
PGP 1 SK Praga 640 Kč
PGP 2 SK Praga 640 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 640 Kč
RBK 1 SK Radioklub Blansko 640 Kč
SKM 1 KOB Směr Kroměříž 640 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 640 Kč
TAP 1 KOB Tretra Praha 640 Kč
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 640 Kč
TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 640 Kč
UBM 1 MENISKOS Brno 640 Kč
UBM 2 MENISKOS Brno 640 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 640 Kč
VLI 1 Slavia Liberec orienteering 640 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 640 Kč
(15)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 640 Kč
ASU 2 Magnus Orienteering 640 Kč
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 640 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 640 Kč
OSN 1 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 640 Kč
MFP 1 Matfyz Praha 640 Kč
PGP 1 SK Praga 640 Kč
PGP 2 SK Praga 640 Kč
PGP 3 SK Praga 640 Kč
PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 640 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 640 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 640 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 640 Kč
UOL 2 SOB Olomouc 640 Kč
celkem přihlášených: 177, vklad: 69800 Kč