Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D21E

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

D21E 3.59 km, 19 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov R 1621997 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 Ne Ne Ne 600 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 Ne Ne Ne 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ne Ne Ne 600 Kč
2PZ7550 Tumová Pavla Lipno team 2115712 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ne Ne Ne 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8750 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 7205642 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ne Ne 600 Kč
71D9400 Flechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 1994620 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).