Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D35

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

D35 3.08 km, 16 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002060275 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ne Ne Ne 600 Kč
25L7850 Kotecká Michaela (LUX) Luxembourg Orienteering Club 52673 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 0001401856 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 Ne Ne Ne 600 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ne Ne Ne 600 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7851 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ne Ne Ne 600 Kč
2NZ7400 Vacková Jana Jana Vacková 668899 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 52217 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN8151 Kadečková Jitka OB Jenišovice C 2085629 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 Ne Ne Ne 600 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 600 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ne Ne Ne 600 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232526 Ne Ne Ne 600 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ne Ne Ne 600 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ne Ne Ne 600 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).