Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: H16

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

H16 2.55 km, 13 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002082910 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ne Ne Ne 600 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) Športový klub Sandberg 416704 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058464 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 Ne Ne Ne 600 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 Ne Ne Ne 600 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 Ne Ne Ne 600 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ne Ne Ne 600 Kč
43S0000 Kniebügl Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 53840 Ne Ne Ne 600 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ne Ne Ne 600 Kč
71D0101 Holfeld Anton (GER) USV TU Dresden 7208008 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 Ne Ne Ne 600 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).