Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: H21E

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

H21E 4.28 km, 23 kontrol

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
35G9600 Knott Jeremy (GBR) CUOC 223328 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ne Ne Ne 600 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 Ne Ne Ne 600 Kč
35G9400 Ockenden John (GBR) CUOC 940116 Ne Ne Ne 600 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ne Ne Ne 600 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) Športový klub Sandberg 515307 Ne Ne Ne 600 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 2095924 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 Ne Ne Ne 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ne Ne Ne 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 Ne Ne Ne 600 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 8401151 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ne Ne 0 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ne Ne Ne 600 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 51796 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ne Ne Ne 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ne Ne Ne 600 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).