Přihlášky závodu: Opět na Kozla

Datum:
07.01.2017
Místo konání:
Velké Popovice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
A     B     C     D     L    
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 50 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 50 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 50 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 50 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 50 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 50 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 50 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 50 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 50 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 50 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 50 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 50 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ C 1413333 50 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 50 Kč
78X9100 Škara Vojtěch TJ Lokomotiva Praha 52928 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
13Z7900 Parkánová Václava Tyšunky Seletice 2102812 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 50 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 50 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 50 Kč
9JC7901 Uhlíř Marek neregistrovaní - Všenory 2081387 50 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha C 361908 50 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 50 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 50 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 50 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 50 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 50 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 50 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 50 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 50 Kč
78X9250 Holečková Martina TJ Lokomotiva Praha zapůjčit 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 50 Kč
39H8800 Samek Jakub (CRO) OK Orion 1418767 50 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 50 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 50 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 50 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 50 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 50 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 50 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 50 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha C 361982 50 Kč
SJP9850 Srbová Barbora KČT Slavoj Praha C 2067251 50 Kč
SJI4643 Schling Jaromír OK Jihlava C 51768 50 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 50 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 50 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
7VX0500 Čermák Jakub StillAliveCZ zapůjčit 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
87X7550 Chadimová Petra Bohnice zapůjčit 50 Kč
87X0700 Chadima Vítek Bohnice zapůjčit 50 Kč
87X0400 Chadima Lukáš Bohnice zapůjčit 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 50 Kč
5WC0500 Vaníček Josef SK Líšná 50 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 50 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
9BC7650 Pecháčková Sylva NNN zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 130, vklad: 6500 Kč