Přihlášky závodu: Mikuláš 2017 - XVII. ročník orientačního běhu

Datum:
09.12.2017
Místo konání:
Slezskoostravský hrad - Ostravské Výstavy a.s.
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 50 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 50 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 50 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 50 Kč
OOP6650 Binčíková Dana TJ Opava C 887164 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 50 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 50 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 50 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
2PP7850 Marszałek Hanna (POL) Marklowice Górne 2032322 50 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 50 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 50 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 50 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 887002 50 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 607807 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 2087514 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 50 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 50 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 50 Kč
SFM9051 Přichystalová Radka O-RUNNAŘI Beskydy 2061800 50 Kč
9AC0027 Popieluchová Ivona OB Ostrava 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 50 Kč
MOVxxxx Juřeníková Hana SKOB Ostrava 50 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 50 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 2120651 50 Kč
3GP0450 Stanna Karolina (POL) InO SCI 2077793 50 Kč
3GP0550 Stanna Agnieszka (POL) InO SCI 2077791 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
SFMxxxx Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy 49485 50 Kč
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 50 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 50 Kč
7SC0050 Štrosová Jana Neregistrovaní - MOV 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 50 Kč
2KP7450 Majdak Danuta (POL) Bielsko-Biala O-Team 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
9AC0007 Burešová Ema OB Ostrava 50 Kč
9AC0008 Kacvcová Lucie OB Ostrava 50 Kč
9AC0011 Grygarová Eva OB Ostrava 50 Kč
9AC0014 Zbořilová Ivana OB Ostrava 50 Kč
9AC0029 Popieluchová Michaela OB Ostrava 50 Kč
9AC0030 Procnerová Veronika OB Ostrava 50 Kč
9AC0099 Švidrnochová Lenka OB Ostrava 50 Kč
9AC0095 Škovroňová Hana OB Ostrava 50 Kč
9AC0093 Miturová Radka OB Ostrava 50 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 428235 50 Kč
9AC0061 Kohoutková Jana OB Ostrava 50 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 50 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 1400404 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
3LP0450 Żmij Karolina (POL) The Vipers zapůjčit 50 Kč
34Z9050 Bajerová Barbora SK Černé plíce 8043 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106885 50 Kč
9AC0002 Pavelková Michaela OB Ostrava 50 Kč
9AC0003 Pavelková Klára OB Ostrava 50 Kč
9AC0006 Jarolímová Hana OB Ostrava 50 Kč
9AC0016 Matulová Valerie OB Ostrava 50 Kč
9AC0017 Matulová Magdaléna OB Ostrava 50 Kč
9AC0021 Šmídová Natalie OB Ostrava 50 Kč
9AC0022 Šenková Tereza OB Ostrava 50 Kč
9AC0023 Ševčíková Kristýna OB Ostrava 50 Kč
9AC0033 Dvorská Anna OB Ostrava 50 Kč
9AC0034 Magulová Anna OB Ostrava 50 Kč
9AC0035 Nováková Adéla OB Ostrava 50 Kč
9AC0097 Škovroňová Antonie OB Ostrava 50 Kč
9AC0096 Škovroňová Anežka OB Ostrava 50 Kč
9AC0092 Milfaitová Michaela OB Ostrava 50 Kč
9AC0094 Fišáková Lucie Johanka OB Ostrava 50 Kč
9AC0052 Juračáková Judita OB Ostrava 50 Kč
9AC0053 Procházková Žofie OB Ostrava 50 Kč
9AC0055 Vellechová Eliška OB Ostrava 50 Kč
9AC0056 Vellechová Maruška OB Ostrava 50 Kč
9AC0062 Volná Barbora OB Ostrava 50 Kč
MOVxxx1 Juřeníková Ema SKOB Ostrava 50 Kč
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 50 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 50 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 50 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 50 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm 1417252 50 Kč
34Z8000 Rubeš Pavel SK Černé plíce zapůjčit 50 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 50 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 50 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 50 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 50 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 50 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 50 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 50 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 50 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 50 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 50 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 50 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 50 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 50 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 50 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 50 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 50 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 50 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 50 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
3UX8800 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 2094537 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 50 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 50 Kč
3GP7900 Stanny Kuba (POL) InO SCI 2077795 50 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 50 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 50 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 50 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 50 Kč
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov 887629 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 50 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 50 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 50 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 50 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 50 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 50 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 50 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 50 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 50 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 50 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 50 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 50 Kč
34Z8900 Kirman Štěpán SK Černé plíce 50 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 50 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 50 Kč
2KP7200 Swierkosz Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 50 Kč
9AC0001 Škapa Marek OB Ostrava 50 Kč
9AC0010 Grygar František OB Ostrava 50 Kč
9AC0026 Popieluch Michal OB Ostrava 50 Kč
44P0039 Wagula Irenus (POL) Indywidualny klub 50 Kč
44P0040 Brych Milosz (POL) Indywidualny klub 50 Kč
44P0006 Lewandowski Piotr (POL) Indywidualny klub 50 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 50 Kč
VPMxxxx Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň 50 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 50 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 50 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 50 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 428262 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 50 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 50 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 50 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 50 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 50 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 50 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 50 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers zapůjčit 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 50 Kč
9AC0013 Karásek Dalibor OB Ostrava 50 Kč
9AC0018 Bačo Tomáš OB Ostrava 50 Kč
9AC0019 Jendželovský Martin OB Ostrava 50 Kč
9AC0020 Šrajer Jan OB Ostrava 50 Kč
9AC0032 Gawel Jiří OB Ostrava 50 Kč
44P0041 Nawrocki Alan (POL) Indywidualny klub 50 Kč
44P0042 Bortkiewicz Przemyslav (POL) Indywidualny klub 50 Kč
9AC0043 Jarolím Matouš OB Ostrava 50 Kč
9AC0098 Klumpar Filip OB Ostrava 50 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 50 Kč
11P1000 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
9AC0004 Pavelek Vojtěch OB Ostrava 50 Kč
9AC0005 Pavelek Radim OB Ostrava 50 Kč
9AC0009 Karásek Richard OB Ostrava 50 Kč
9AC0012 Koťátko Aleš OB Ostrava 50 Kč
9AC0015 Zbořil Vít OB Ostrava 50 Kč
9AC0024 Ševčík Matěj OB Ostrava 50 Kč
9AC0025 Bohmer Matyas OB Ostrava 50 Kč
9AC0028 Popieluch Martin OB Ostrava 50 Kč
9AC0031 Jašík Martin OB Ostrava 50 Kč
9AC0036 Křenek Vojtěch OB Ostrava 50 Kč
9AC0037 Piskoř Bořivoj OB Ostrava 50 Kč
9AC0038 Chvátal Jiří OB Ostrava 50 Kč
9AC0054 Mazgaj Jiří OB Ostrava 50 Kč
9AC0051 Juračák David OB Ostrava 50 Kč
9AC0060 Vondrouš Jan OB Ostrava 50 Kč
celkem přihlášených: 224, vklad: 11200 Kč