Přihlášky závodu: Dušičkový závod 2017

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Luže, Hotel Lidový dům
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
I.     II.     III.     IV.    
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 30 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 30 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 30 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 30 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 30 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 30 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 30 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 30 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 30 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 30 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 30 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 30 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 30 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 30 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 30 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 30 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 30 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 30 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 30 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 30 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 30 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 30 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 30 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 30 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 30 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 30 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 30 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 30 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 30 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 30 Kč
NNN8300 Meduna Josef Neregistrovaní 30 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 30 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 30 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 30 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 30 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 30 Kč
CHT9199 Janda Petr OOB SK Chrast 00000000 30 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 30 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 30 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 30 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 30 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 30 Kč
CHT7101 Vacek Karel OOB SK Chrast C 51971 30 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 30 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 30 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 30 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52145 30 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 30 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 30 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 30 Kč
OSN7701 Mikan Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51871 30 Kč
OSN8901 Mikan Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 9913 30 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 30 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 30 Kč
CHT7777 Jílek Martin OOB SK Chrast 00000000 30 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 30 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 30 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 30 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 30 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 30 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 30 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 30 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 30 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 30 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 30 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 30 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 30 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 30 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 30 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 30 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 30 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 30 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 30 Kč
CTB7899 Paulová Hana SK OB Chotěboř 00000000 30 Kč
CTB7699 Paul Pavel SK OB Chotěboř 00000000 30 Kč
CHT8559 Motyčková Mirka OOB SK Chrast 00000000 30 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 30 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 30 Kč
JHB7102 Miksa Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 30 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 30 Kč
JHB9999 Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106746 30 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 30 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 30 Kč
CHT1111 Štefec Petr OOB SK Chrast 00000000 30 Kč
CHT2222 Štefec Ivo OOB SK Chrast 00000000 30 Kč
CHT8854 Bulvová Tereza OOB SK Chrast C 49831 30 Kč
CHT9900 Terky přítel? OOB SK Chrast 0000000000 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 0 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 0 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 0 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 0 Kč
CHT9359 Kysilková Rebeka OOB SK Chrast 000000000 0 Kč
CHT9559 Švandová Aneta OOB SK Chrast 00000000 0 Kč
CHT8999 Klofát Ondřej OOB SK Chrast 00000000 0 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 0 Kč
CHT7359 Hybešová Hana OOB SK Chrast 00000000 0 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 0 Kč
CHT3333 Chaloupkovi OOB SK Chrast 00000000 0 Kč
CHT4444 Vostřelovi OOB SK Chrast 0000000000 0 Kč
celkem přihlášených: 102, vklad: 2700 Kč