Logo

Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Pozlovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
Nahrávám data...

M14 3.10 km, 105 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0607 Štěpánek JanŠtěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
TBM0611 Čech RadanČech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 60 Kč
BOR0604 Bogar VojtěchBogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
GIG0600 Toloch EduardToloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
GIG0900 Toloch OtakarToloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
SJC0704 Ticháček JakubTicháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SKL0401 Štáfek OndřejŠtáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7207350 60 Kč
TBM0606 Folprecht MatyášFolprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 60 Kč

M17 5.50 km, 250 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0101 Humlíček TomášHumlíček Tomáš KOB START Blansko B 1218410 150 Kč
SKL0100 Břeň DanielBřeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
GIG0100 Kroc KryštofKroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 150 Kč
VPM0200 Kovář OndřejKovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 7208210 150 Kč
VPM0101 Hašek AdamHašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 150 Kč
VPM0601 Svoboda AntonínSvoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 150 Kč
BOR0301 Staňa OndřejStaňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 150 Kč
94P03xy Towarek MichalTowarek Michal (POL) Polish National MTBO Team 2016965 150 Kč
94P02xz Sikorski MarcinSikorski Marcin (POL) Polish National MTBO Team 1394742 150 Kč
94P01xx Hyla DamianHyla Damian (POL) Polish National MTBO Team 1394741 150 Kč
94P01xy Niebielski BartoszNiebielski Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409359 150 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč

M20 8.00 km, 405 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8655402 150 Kč
ABR0001 Hruška TomášHruška Tomáš A-team MTBO A 7204492 150 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 150 Kč
SLA0100 Wohanka RichardWohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 150 Kč
LCE9910 Müller TomášMüller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 433087 150 Kč
94P98xx Jaroszek JakubJaroszek Jakub (POL) Polish National MTBO Team 7899987 150 Kč
94P00xx Nitsch TomaszNitsch Tomasz (POL) Polish National MTBO Team 8281200 150 Kč

M21E 9.60 km, 590 m, 19 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7401 Pucherna EduardPucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
TBM7205 Rygl MiroslavRygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
TBM7327 Štěpánek MartinŠtěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 200 Kč
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 200 Kč
TBM7632 Ševčík MartinŠevčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 200 Kč
SJI7419 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava E 886813 200 Kč
54A8900 Haselsberger KevinHaselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 8282003 200 Kč
SBK8403 Jirka MichalJirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
VSP8200 Laciga RadekLaciga Radek USK Praha E 7003030 200 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka E 995876 200 Kč
MFP9300 Štochel MiroslavŠtochel Miroslav Matfyz Praha E 2081364 200 Kč
39A9700 Flachberger JakobFlachberger Jakob (AUT) Austria MTBO Team 2010997 200 Kč
VPM7803 Tošner MichalTošner Michal KOS Slavia Plzeň E 7209424 200 Kč
VLI8800 Škoda JakubŠkoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 200 Kč
VPM7906 Les MartinLes Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
DMS7900 Urban MiroslavUrban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 200 Kč
EKP8431 Smrt MartinSmrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
VBA7941 Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 200 Kč
54A9200 Exler FlorianExler Florian (AUT) Austria MTBO Team 8009792 200 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
VPM7802 Honner JaroslavHonner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 200 Kč
XPU9705 Kanta MartinKanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
TBM8907 Pospíšek MarekPospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 200 Kč
SKL7401 Štáfek PavelŠtáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 200 Kč
94P86xx Marcinkiewicz GrzegorzMarcinkiewicz Grzegorz (POL) Polish National MTBO Team 2034197 200 Kč
STB9301 Ludvík VojtěchLudvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 200 Kč
SPC7611 Bezouška TomášBezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 200 Kč
ABR8401 Vala RadekVala Radek A-team MTBO E 9005228 200 Kč
SJC9000 Stránský VojtěchStránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
TBM8307 Uhmann PetrUhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 200 Kč
SPC7408 Kurz PavelKurz Pavel SPORTICUS team E 7260004 200 Kč

M21A 9.00 km, 460 m, 17 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové A 7003041 200 Kč
LPM8104 Hegner LukášHegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška A 920696 200 Kč
LBE9100 Šimon VáclavŠimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha A 887933 200 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
KNC8803 Bitter AlešBitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
VRL9701 Hrdinka DanielHrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
STB8100 Stránský JiříStránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 920668 200 Kč
TBM7401 Schwab DavidSchwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 200 Kč
SBK7537 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko A 1919191 200 Kč
DMS7700 Haničák TomášHaničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
ZUP7800 Bergl TomášBergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 200 Kč
SBK8242 Brabec JaroslavBrabec Jaroslav KOB START Blansko A 520540 200 Kč
TBM9228 Boček MilanBoček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 200 Kč
TBM7402 Vedra DavidVedra David KOS TJ Tesla Brno A 436405 200 Kč
SVR7700 Maňásek JosefMaňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
DMS8100 Cerman LukášCerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 200 Kč
XHK7700 Šafář JanŠafář Jan MTBO Hradec Králové A 1700078 200 Kč
ZUP7404 Pucher FilipPucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 200 Kč
TBM8008 Polášek RadekPolášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 200 Kč
TSU8109 Sedláček PetrSedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 200 Kč
VRL7303 Štregl PetrŠtregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
XPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
SPC7504 Geisler MichalGeisler Michal SPORTICUS team A 7205029 200 Kč
BLI7402 Vozka RadimVozka Radim MTBO Bludný kořen A 2019214 200 Kč
XBM7601 Jiran VáclavJiran Václav ABND RACING TEAM A 897352 200 Kč
SJI8101 Moravec ŠtěpánMoravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
XHK7502 Jedlička MarekJedlička Marek MTBO Hradec Králové A 1398688 200 Kč
VPM8001 Anděl RobertAnděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 200 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
XHK7804 Kříž LiborKříž Libor MTBO Hradec Králové A 7807223 200 Kč
TBM7337 La Carbonara ClaudioLa Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 200 Kč
VBA8301 Opršal JurajOpršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
VPM7905 Jirka JakubJirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
VBA7901 Klíma DavidKlíma David ŠK VAZKA Bratislava A 439300 200 Kč
SMR7801 Buriánek VojtaBuriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč

M21B 6.40 km, 270 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7621 Šafek JiříŠafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 200 Kč
SBK6922 Sochor JanSochor Jan KOB START Blansko B 1007541 200 Kč
SBK7539 Humlíček AlešHumlíček Aleš KOB START Blansko B 609906 200 Kč
ZUP8003 Vaněček JanVaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
VSP7200 Horák PavelHorák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
SBK7900 Červinka JanČervinka Jan KOB START Blansko A 845424 200 Kč
XCR7300 Karkoš PetrKarkoš Petr MTB Chrudim B 7209433 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 200 Kč
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 200 Kč
GIG8100 Hodoň MiroslavHodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 8655388 200 Kč
DMS8101 David JosefDavid Josef Dynamo Malá Skála B 200 Kč
LPM8803 Popule TomášPopule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
TBM7123 Otoupalík JanOtoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 200 Kč
SJI7727 Paulíček JiříPaulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 200 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor B 7207489 200 Kč
BLI8001 Ištok MartinIštok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera KarelOhera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
SBK8014 Stachoň ZdeněkStachoň Zdeněk KOB START Blansko B 7905090 200 Kč
TSU8604 Reif JanReif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 200 Kč
VRL7002 Pilný JiříPilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 200 Kč

M21C 5.60 km, 225 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7800 Good MartinGood Martin SKOB Bruntál 51903 200 Kč
ABR8100 Láner RomanLáner Roman A-team MTBO C 51889 200 Kč
ABR8502 Bezděk VáclavBezděk Václav A-team MTBO C 2032137 200 Kč
SBK7549 Jágr JaroslavJágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 200 Kč
BOR9706 Petr OndřejPetr Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8399 200 Kč
XPU8005 Hons LukášHons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 200 Kč

M40 8.20 km, 500 m, 14 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7200 Linhart AlešLinhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
GIG7100 Kunz MartinKunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 200 Kč
KNC7001 Švarcbach MichalŠvarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 200 Kč
TBM7610 Malý MartinMalý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
ABR7501 Hruška MilošHruška Miloš A-team MTBO A 7201199 200 Kč
ABR7601 Jašek PetrJašek Petr A-team MTBO C 7003007 200 Kč
ABR7600 Žák PavelŽák Pavel A-team MTBO C 7003003 200 Kč
ABR7602 Nedopílek DavidNedopílek David A-team MTBO A 1403430 200 Kč
15A7000 Pölzelbauer MichaelPölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 200 Kč
GIG7400 Kroc DaliborKroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 200 Kč
ZUP7300 Folprecht EduardFolprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
VPM7200 Kovář VladimírKovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 200 Kč
XBM6903 Král JanKrál Jan ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
21A7700 Rovensky MilanRovensky Milan (AUT) OLT Transdanubien 8301177 200 Kč
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 200 Kč
VPM6903 Svoboda RadekSvoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 200 Kč
BOR7412 Rejholec MichalRejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
RCP7141 Klučár DanielKlučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 200 Kč
GIG7000 Toloch AlexandrToloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
SBK7541 Daněk RomanDaněk Roman KOB START Blansko E 8008112 200 Kč
SMR7402 Hanák PetrHanák Petr SNS Smržovka C 5600 200 Kč
XBM7549 Bureš PavelBureš Pavel ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
XBM7107 Šňupárek MartinŠňupárek Martin ABND RACING TEAM C 7205008 200 Kč
XBM7801 Linhart MichalLinhart Michal ABND RACING TEAM C 8660912 200 Kč
TBM6903 Gryc TomášGryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 200 Kč
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 7858 200 Kč
GIG7118 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
GIG7001 Skoupý JanSkoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 200 Kč
SJC7305 Tuma JaroslavTuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 200 Kč
TBM7305 Folprecht JaroslavFolprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 200 Kč
TSU7000 Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 200 Kč
17R7200 Gerasko TimofeiGerasko Timofei (RUS) Novosibirsk 1633631 300 Kč

M50 5.60 km, 190 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6007 Pospíšek ZbyněkPospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 200 Kč
SJC6602 Antoš SvatoplukAntoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
ABR6102 Vrábel JaromírVrábel Jaromír A-team MTBO C 7207703 200 Kč
ABR6201 Němec LubomírNěmec Lubomír A-team MTBO C 7207706 200 Kč
ABR6301 Kolář RudolfKolář Rudolf A-team MTBO C 7207359 200 Kč
ABR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr A-team MTBO C 51873 200 Kč
SPC6201 Hejna JiříHejna Jiří SPORTICUS team C 899180 200 Kč
RBA5902 Jánoška JozefJánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 200 Kč
TBM6213 Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 200 Kč
VPM6001 Fajtl JaroslavFajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
SBK6301 Buřt VladimírBuřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 200 Kč
22H5800 Jankó TamásJankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre 8300958 200 Kč
TBM6108 Štěpánský VáclavŠtěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 200 Kč
TSU5941 Král JiříKrál Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
VBA6501 Mlynárik PeterMlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 200 Kč
ZPV6213 Křeček MiroslavKřeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 200 Kč
BOR6603 Bogar LeošBogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
CHT6001 Janda LubošJanda Luboš OOB SK Chrast C 888637 200 Kč
RCP6041 Autrata VlastimilAutrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 200 Kč
SJC6000 Kuchař PavelKuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
XPU6305 Kiac JiříKiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
SBK6201 Peťovský JanPeťovský Jan KOB START Blansko C 52076 200 Kč
CHT6049 Kopáček MiroslavKopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 200 Kč
VRL6701 Kubát MiroslavKubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 200 Kč
LCE6702 Piše DušanPiše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 200 Kč
VAM6101 Doležal JosefDoležal Josef OB Vamberk C 7203452 200 Kč
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 200 Kč
OKP6605 Mach RadovanMach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 300 Kč

M60 5.40 km, 175 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5601 Bartoš st. MariánBartoš st. Marián USK Praha 9101187 200 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 200 Kč
ABR5301 Vojtášek JanVojtášek Jan A-team MTBO C 352328 200 Kč
SBK5400 Novák MiroslavNovák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 200 Kč
TZL4902 Jelínek PetrJelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 200 Kč
VSP5200 Laciga ZdeněkLaciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
BOR4902 Kuchař VladimírKuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč

Open 7.30 km, 270 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21A9400 Waldmann AndreasWaldmann Andreas (AUT) OLT Transdanubien 7777711 100 Kč
ADA7301 Provazník DušanProvazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 100 Kč
3WC6200 Knitlová EvaKnitlová Eva Javorníček 2112744 100 Kč

W14 3.00 km, 85 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0450 Hegnerová AdélaHegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová JulieFolprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
TBM0559 Králová DenisaKrálová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VRB0499 Klechová KarolínaKlechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 60 Kč
BOR0751 Rejholcová TerezaRejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
GIG Chamraďa NataliChamraďa Natali GIGANT Orienteering 2069080 60 Kč

W17 4.00 km, 250 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová JanaKovářová Jana TJ Loko Česká Třebová 1398986 150 Kč
TBM0357 Vedrová ElaVedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 150 Kč
TBM0360 Králová JolanaKrálová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
BOR0253 Tymešová AnnaTymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 150 Kč
GIG0151 Skoupá VendulaSkoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 150 Kč
LCE0251 Pišová BarboraPišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 150 Kč
94P02xx Nyga JuliaNyga Julia (POL) Polish National MTBO Team 2021373 150 Kč
94P02xy Dammfeld KarolinaDammfeld Karolina (POL) Polish National MTBO Team 1394733 150 Kč
94P03xx Ogrodnik MagdalenaOgrodnik Magdalena (POL) Polish National MTBO Team 1392590 150 Kč

W20 6.30 km, 220 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0051 Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 150 Kč
VSP0050 Lacigová MarieLacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
VRL0251 Štreglová ZuzanaŠtreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
BOR9850 Kohoutová BarboraKohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 150 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
XPU9953 Kiacová VeronikaKiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 150 Kč
VRL0052 Pilná BáraPilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 150 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 9988889 150 Kč
GIG0050 Zrníková AdélaZrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 150 Kč

W21E 8.20 km, 495 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team E 7204522 200 Kč
TBM7753 Gigon MichaelaGigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 8177771 200 Kč
VSP8650 Tichovská MartinaTichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
54A9150 Reiner MarinaReiner Marina (AUT) Austria MTBO Team 8282011 200 Kč
SKV9752 Kubínová VeronikaKubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 200 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 8282888 200 Kč
VSP7852 Hrdinová MarieHrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
21A9751 Waldmann BrigitteWaldmann Brigitte (AUT) OLT Transdanubien 2025486 200 Kč
SJI8057 Paulíčková RenataPaulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 200 Kč
SPC8653 Tučková DagmarTučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 200 Kč
VSP8152 Lacigová MichaelaLacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
VBA8454 Ančicová StanislavaAnčicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 200 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
TSU8889 Reifová NaděždaReifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
94P83xx Kamińska AnnaKamińska Anna (POL) Polish National MTBO Team 2016319 200 Kč

W21A 6.30 km, 220 m, 17 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7954 Fremrová JaroslavaFremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
TBM8558 Kratschmerová KateřinaKratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 200 Kč
SBK8485 Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
LBE9450 Křivancová ZdeňkaKřivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková PetraVaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 200 Kč
ABR8951 Veličková MonikaVeličková Monika A-team MTBO A 7201773 200 Kč
ABR9499 Haltof EwaHaltof Ewa A-team MTBO E 1436949 200 Kč
ZUP8250 Berglová LucieBerglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 200 Kč
SKV9452 Kubínová RomanaKubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 200 Kč
SMR8451 Svobodová KatuSvobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
DKP8660 Ryantová JanaRyantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 200 Kč
DMS8350 Haničáková DenisaHaničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
TBM8870 Chromá AdélaChromá Adéla KOS TJ Tesla Brno A 888602 200 Kč
VPM8494 Lesová MarkétaLesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 200 Kč
SMR7151 Pařízková VěrkaPařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
XPU8954 Bártíková ZuzanaBártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 200 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko A 8007503 200 Kč
SBK8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara KOB START Blansko A 7906090 200 Kč
TBM9150 Pospíšková MagdalenaPospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno A 2011851 200 Kč
SJC7962 Ticháčková MagdalenaTicháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 8060679 200 Kč
STB9450 Kamererová ValerieKamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 200 Kč
ABR8888 Večeřová MarcelaVečeřová Marcela A-team MTBO A 7205021 200 Kč
TBM7652 La Carbonara HanaLa Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 515049 200 Kč
EKP8756 Trčková HelenaTrčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
VPM8450 Jirková PetraJirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč

W21B 5.00 km, 190 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 200 Kč
SMR8950 Kalošová TerKaKalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 200 Kč
SPC9356 Hejnová AnetaHejnová Aneta SPORTICUS team C 2075634 200 Kč
SMR9350 Pařízková AnežkaPařízková Anežka SNS Smržovka C 2011824 200 Kč
BOR7958 Votýpková ZuzanaVotýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor B 8514 200 Kč
XPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS C 835307 200 Kč
VBA8151 Trojanova ZuzanaTrojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava B 307370 200 Kč

W40 5.20 km, 195 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová 339546 200 Kč
TBM7659 Čechová MarcelaČechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 200 Kč
SBK7664 Humlíčková KateřinaHumlíčková Kateřina KOB START Blansko C 1011011 200 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 200 Kč
ABR7752 Lánerová LeonaLánerová Leona A-team MTBO B 9101702 200 Kč
ABR7751 Jašková ŠárkaJašková Šárka A-team MTBO C 886811 200 Kč
SBK7789 Jágrová VlastaJágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 200 Kč
TBM7372 Ryglová KateřinaRyglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 425546 200 Kč
XBM7650 Králová DanaKrálová Dana ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
VRL7552 Štreglová AndreaŠtreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 200 Kč
VPM7455 Svobodová PetraSvobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 232356 200 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7209370 200 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
GIG7650 Michálková AliceMichálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč

W50 4.70 km, 185 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková LuisaPospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 200 Kč
TSU6550 Maliňáková EvaMaliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová JaroslavaŠvarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 200 Kč
RBA6051 Jánošková TaťjanaJánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 200 Kč
TSU5896 Králová DanaKrálová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 200 Kč
TSU6183 Skácelová NaděždaSkácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 200 Kč
CHT6051 Řezníčková HanaŘezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
LCE6051 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice 51509 200 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
TSU5850 Perůtková IvanaPerůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 200 Kč

WM11 2.40 km, 35 m, 8 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 60 Kč
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
ABR1111 Jašek VítJašek Vít A-team MTBO C 52511 60 Kč
ABR0606 Žák JakubŽák Jakub A-team MTBO C 920687 60 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 60 Kč
ZUP0800 Folprecht LukášFolprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
SPC0703 Geisler RichardGeisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
TZL0701 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín 8877 60 Kč
VPM0901 Anděl RobinAnděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
TBM0801 La Carbonara MatteoLa Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
GIGx Chamraďa ElvíraChamraďa Elvíra GIGANT Orienteering 60 Kč
celkem přihlášených: 313, vklad: 56170 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.