Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 4. kolo

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Pozlovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
5.90 km, 250 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 60 Kč
12.00 km, 560 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 7208210 150 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 150 Kč
94P03xy Towarek Michal (POL) Polish National MTBO Team 2016965 150 Kč
94P02xz Sikorski Marcin (POL) Polish National MTBO Team 1394742 150 Kč
94P01xx Hyla Damian (POL) Polish National MTBO Team 1394741 150 Kč
94P01xy Niebielski Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409359 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
15.10 km, 775 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8655402 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 150 Kč
94P98xx Jaroszek Jakub (POL) Polish National MTBO Team 7899987 150 Kč
94P00xx Nitsch Tomasz (POL) Polish National MTBO Team 8281200 150 Kč
20.20 km, 999 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 200 Kč
54A8900 Haselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 8282003 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko, z. s. E 8401151 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 2081364 200 Kč
39A9700 Flachberger Jakob (AUT) Austria MTBO Team 2010997 200 Kč
21A9400 Waldmann Andreas (AUT) OLT Transdanubien 7777711 200 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň E 7209424 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
VBA7941 Šurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 200 Kč
54A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 8009792 200 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 200 Kč
94P86xx Marcinkiewicz Grzegorz (POL) Polish National MTBO Team 2034197 200 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 200 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 200 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team E 7260004 200 Kč
17.30 km, 845 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko, z. s. A 1919191 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 200 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko, z. s. A 520540 200 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 436405 200 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen A 2019214 200 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELL´S ABND RACING TEAM A 897352 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 7807223 200 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 200 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava A 439300 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč
11.80 km, 555 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko, z. s. B 8000013 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko, z. s. B 7851220 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko, z. s. B 1007541 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko, z. s. A 845424 200 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim B 7209433 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 200 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 8655388 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála B 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor B 7207489 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 200 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 200 Kč
9.00 km, 425 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál 51903 200 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 51889 200 Kč
ABR8502 Bezděk Václav A-team NOVO Bruntál C 2032137 200 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko, z. s. C 410339 200 Kč
BOR9706 Petr Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8399 200 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 200 Kč
17.30 km, 885 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 7003007 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál A 1403430 200 Kč
15A7000 Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 200 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 200 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
21A7700 Rovensky Milan (AUT) OLT Transdanubien 8301177 200 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 200 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 200 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
SMR7402 Hanák Petr SNS Smržovka C 5600 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELL´S ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 7205008 200 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELL´S ABND RACING TEAM C 8660912 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 7858 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 200 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. E 8008112 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 200 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 200 Kč
17R7200 Gerasko Timofei (RUS) Novosibirsk 1633631 300 Kč
13.00 km, 720 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 7207359 200 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 899180 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 200 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko, z. s. C 2102705 200 Kč
22H5800 Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8300958 200 Kč
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 200 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko, z. s. C 52076 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 200 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 200 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OOB Vamberk C 7203452 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 300 Kč
10.80 km, 570 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 200 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 200 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko, z. s. C 8007006 200 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
11.40 km, 590 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín 2080849 100 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 100 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 100 Kč
3WC6200 Knitlová Eva Javorníček 2112744 100 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín 920669 100 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín 7864 100 Kč
4.80 km, 200 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
GIG Chamraďa Natali GIGANT Orienteering 2069080 60 Kč
8.70 km, 405 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová 1398986 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 150 Kč
GIG0151 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 150 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 150 Kč
94P02xx Nyga Julia (POL) Polish National MTBO Team 2021373 150 Kč
94P02xy Dammfeld Karolina (POL) Polish National MTBO Team 1394733 150 Kč
94P03xx Ogrodnik Magdalena (POL) Polish National MTBO Team 1392590 150 Kč
11.30 km, 540 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 150 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 150 Kč
16.70 km, 785 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 7204522 200 Kč
TBM7753 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 8177771 200 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
54A9150 Reiner Marina (AUT) Austria MTBO Team 8282011 200 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 200 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 8282888 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
21A9751 Waldmann Brigitte (AUT) OLT Transdanubien 2025486 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 200 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
94P83xx Kamińska Anna (POL) Polish National MTBO Team 2016319 200 Kč
11.30 km, 540 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko, z. s. A 8010108 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko, z. s. A 1985526 200 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno A 888602 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň A 52217 200 Kč
TBM9150 Pospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno A 2011851 200 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 8060679 200 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. A 8007503 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 200 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál A 7205021 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 515049 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
8.80 km, 420 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 200 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 2075634 200 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka C 2011824 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor B 8514 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS C 835307 200 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc B 9803 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2088219 200 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava B 307370 200 Kč
8.70 km, 405 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová 339546 200 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 200 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál B 9101702 200 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko, z. s. C 53205 200 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 200 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 232356 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7209370 200 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
8.20 km, 350 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 200 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 200 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 200 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice 52694 200 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice 51509 200 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 200 Kč
3.30 km, 120 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 920687 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 60 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín 53681 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 8877 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
GIGx Chamraďa Elvíra GIGANT Orienteering 60 Kč
celkem přihlášených: 304, vklad: 53890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.